Jump to content
Dogomania

POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.


vega17

Recommended Posts

Ja tak nieśmiało tylko chciałam powiedzieć, cobym była dobrze zrozumiana. Nie widzę błędu dziewczyn, a o paniu wypowiedziałam się trochę postów wcześniej i więcej nie bede.

Dorcia trzymam kciukolce:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadę zaraz do mamy powiem żeby też szukała.Ona ma duzo starszych znajomych,juz bez dzieci,moze akurat.Jakby był dom gdzieś w mojej okolicy,to nawet juz bym po nią pojechała i przywiozła.A własnie.Gdzie ona teraz jest?To daleko od Jeleniej?

Link to comment
Share on other sites

po drugiej stronie polski:( nie moze byc w mieszkaniu bo wyje, nie jest nauczona bycia w mieszkaniu, ma swoje humorki, ponoc jak to mastino, uarta jak osioł czasem, ciągnie troche na smyczy, dlatego najlepszy bylby dom a z takim ciezko

Link to comment
Share on other sites

W kazdym razie jadę i zapytam.Jakby był dom ,to z transportem na pewno coś by się wymyśliło.Powiem mamie co i jak,może akurat.Ja mysle,ze najlepszy byłby cichy domek na wsi z ogrodem,żeby se mogła siedzieć na dworze,ma spac do domu.Jak przyjadę ,to dam znaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']
a, Vega - my też dostaliśmy mandat jak wieźliśmy szczeniaki amstaffki na tymczas jakiś czas temu :diabloti: coś takie to nasze psie szczęście... ;)[/QUOTE]

chyba wolalabym dostac mandat niz rozbic auto albo uczetniczyc w kolizji...
2 razy wiozlam "psy niczyje" od katow do hoteliku i mialam dwie stluczki...
a raz wracalam z wystawy i po przejechaniu 700 km, juz 3 km od domu uderzyla w nas babka.... masakra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Niedobrze,nooo,a allegro ma zrobione?[/QUOTE]
hej Martuśka...eh jak by grzala na kanapie to bym tu piszczała z zachwytu na 2 strony dogo:))), przeciez wiem ze sie nie interesujecie i pomagałyście:( powystwiana gdzie się da.....na allegro i wszedzie tysz, vega ciągle gada z jakimis ludzmi....ale marne propozycje-tzw. do odrzucenia:(...no nic mam nadzieje ze za dlugie czekanie bedzie nagroda:)...i jak juz znajdzie ten domek to najlepszy na świecie -zasługuje na niego po tym co przeszła..i ojcu nie powiem matce......hahahha a wam jako pierwszym powiem:) cioteczki:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Cześć psiara:)Cholera!Ciągle o niej myślę:(Ale jestem pewna,że ona znajdzie swojego człowieka,lub raczej człowiek znajdzie ją:)[/QUOTE]

dzięki za troskę Matruska...ehh chciałbym być tak pewna jak ty....ale nie trace nadziei, ale boli mnie jej każdy dzień w boksie, czasem przeklinam dzień w ktorym czlowiek udomowił psa- one nam tak pieknie się odwdzięczają a my im co? obozy koncentracyjne(schrony) albo kopa....nic no, nie marudzę pytajcie gdzie się da, może jakieś ogłoszonko gdzie jej jeszcze nie ma? i trzymajcie kciuki.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Podbijam Dorcia,ja już wszystkim znajomym rozpowiedziałam.Może akurat?[/QUOTE]

witajcie
dzięki za pomoc i wsparcie słoneczko
najpewniej zobacze sie z suńcią w weekend wreszcie mam wolny i wyprzytulanam cholerę- bo tego jej najbardziej brak, musimy tez do wetka na kontrole oczek i ogolnie jej stanu podskoczyć. ktos tam od czasu do czasu sie pyta-ale psy maja i pełna chata....i podejście uuu mastifek takie fajne fafelki ma - bierzemy...eh..pozdrawiam was serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Dora!Cholero!Znajdziemy Ci domek,malusia:)Moja mama cały czas znajomych wypytuje,czy może wielkiego,pięknego,mało wymagajacego(bo tylko swiętego spokoju,spacerów,michy i miłości)psa by nie chcieli,a ja cały czas czekam,że może ktoś powie "tak"

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa, ale nie mogłam sie opanować.

mastinka i ddb szukają domu:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186155-Ewakuowan*****%21potrzebne-pieni%C4%85dze-na-sterylki-szczepienia-odrobaczenie%21?p=14805895#post14805895"]http://www.dogomania.pl/threads/186155-Ewakuowan*****!potrzebne-pieni%C4%85dze-na-sterylki-szczepienia-odrobaczenie!?p=14805895#post14805895[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...