Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

a witaj!
Fotki będą - obiecuję, tylko teraz skanuję cały komp od wirusów i innych tego typu udogodnień... Jeden antywir mi się skonczył, potem chwila przerwy i się zakradło jakieś badziewie. Powyrzucam i powklejam zdjęcia, bo ostatnio też zaczęłam robić rozety. No i się pochwalę co tam naszyłam. Na razie niech wystarczą opisy.
A jeśli komuś się spieszy bardzo oglądać jakieś fotki, to zapraszam na facebooka do mojego profilu
to link do jednej z fotogalerii
[URL="http://www.facebook.com/?sk=ff#%21/album.php?aid=2256&id=100000942179161"]http://www.facebook.com/?sk=ff#!/album.php?aid=2256&id=100000942179161[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Łaaaał :crazyeye:
Genialne zdjęcia, podróży zazdroszcze :loveu:[/QUOTE]
dzięki. Kiedyś miałąm dość dużą galerię na nk, ale z wielu powodów tam teraz nic nie mam.
Tą na fejsie powiększę, mam nadzieję, że niedługo.

[quote name='Kisses']Czas się unowocześnić :diabloti:[/QUOTE]
oj czas, czas (przygadał kocioł garnkowi - sama od kilku lat nie mogę się dorobić strony ww ..) :oops:

[quote name='evl']Broniłam się czterema kopytami, ale chyba rzeczywiście czas... ;)

Podejrzałam z fejsbuczka siostry - super zdjęcia! :klacz:[/QUOTE]
dzięki. Te z Bałkanów to z wyjazdów z psami na wystawy. Wystawy wystawami, ale widoki tam takie śliczne, że zapychałam tylko karty w aparacie.
teraz się znów wybieram na mały rekonesans, więc znów pewnie kilka zdjęć gdzieś wkleję.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']oj czas, czas (przygadał kocioł garnkowi - sama od kilku lat nie mogę się dorobić strony ww ..) :oops:[/QUOTE]

Oj nie musi od razu przecież być coś mega profesjonalnego :) Sporo darmowych portali, gdzie można coś założyć. pl.tl, bloog.pl itp.

Link to comment
Share on other sites

tak, tak.... ale jak się ma pół hektara trawnika do koszenia to się nie chce już wieczorem.
zawsze jakąś wymówkę znajdę.... Ale jadę do Hiszpanii (do ojca Bazyla i jego właścicielki) na kilka dni i tam pewnie powstanie zaczątek strony. W domu nie mam czasu na prace koncepcyjne. Tylko kosiarka (nie slychac wtedy marudzenia dzieci, tylko ryk silnika).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']dzięki. Kiedyś miałąm dość dużą galerię na nk, ale z wielu powodów tam teraz nic nie mam.
Tą na fejsie powiększę, mam nadzieję, że niedługo.
[/QUOTE]

To w takim razie zapraszam Cię na fejsie żeby mieć info o fotkach :cool3:

I ja trzymam kciuki za stroną, najwyższy czas :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

wystawy... Oj w tym roku to mój problem. Głównie finansowy, niestety.
Ten rok był mało wyjazdowy (choc jeszcze się nie skonczył przecież)
Poczekam aż Młody będzie więcej niż w klasie szczeniaków w jakiej jest obecnie, to sobie pojeździmy po świecie. Czyli - ten rok daję konkurencji a następny już nasz! ;)

Link to comment
Share on other sites

EeEee ale super galeria!
Zapsiona ile wlezie :)
Mnie się zawsze marzyło mieć ze trzy duże psy...a obecnie mam mikro sunie kota i hasiora ale tez jest fajnie i wesoło zmusza mnie to do bardzo zróżnocowanego wysiłku umysłowo fizycznego:P Na wystawy jeździliśmy ale niedługo bo się okazało że jajka trzeba uciąć, a całkiem fajnie nam szło :(
Czekam na więcej zdjęc gromadki! :D

Link to comment
Share on other sites

witaj!
ja mam teraz 3 psy. I za jakieś 2-3 lata powiększę stado o jeszcze jednego, ale na razie tyle mi starczy :)
a zdjęcia.... ech. szewc bez butów chodzi.... Ale po moich podróżach iberyjskich będę zmuszona do wrzucenia fotek z aparatu na kompa, więc zdjęcia będą w końcu! Kiedyś to nie było z tym problemów, karty były tak drogie ( np karta 32 za 64 zl, a kart 2, 4 czy 8 to w ogóle nie było na świecie - tak, takie czasy były) że mialam ze dwie karty 32 albo nawet 16 i trzeba było po kilku zdjęciach po prostu je oczyścić żeby robić nowe. teraz to wypas, bo pojemności sa tak wielkie, że szok. I dlatego od pól roku mam zdjęcia w aparacie... ech technika...

Link to comment
Share on other sites

ja od razu w aparacie robię selekcję (ale to zabrzmiało...) - to znaczy przesiew totalny. Potem jak raz do roku zrzucę na kompa - drugi przesiew, ale niewiele już wylatuje w kosmos, kilka z nich zmniejszam i wrzucam na rózne serwery. To jedyna ingerencja z mojej strony w foty, to zmniejszanie. Reszta to fulll natura. (czyli mówiąc po prostu - nie chce mi się nauczyć obslugi nawet najprostszego programu do obróbki zdjęć....:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...