Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam nadzieję, ze będzie lepszy od rodziców :)
ale dopiero teraz jakoś doszłam do siebie po wyjeździe, choć tylko pasażerem byłam. Dziury w drogach na Ukrainie że szok.... Kolejki na granicach i czekanie bez sensu na cokolwiek. Ale warto było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']z dumą ogłaszam, ze Panbazyl Herbu Bazyl FCI został
Młodzieżowym Championem Mołdawii,
Młodzieżowym Grand Championem Mołdawii
oraz Championem Macedonii.
Jestem z niego dumna :)[/QUOTE]
A mnie tu jeszcze chyba nie było :)
To wpadłam - pogratulować :)
Gratulacje wielkie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']przyjdę Was pooglądać na lubelskiej, my z Mikim już zgloszeni :)[/QUOTE]
a my jeszcze nie... ale jakoś tak już musimy się zgłosić...

[quote name='evel']A jak my Was poznamy, jeśli młody już się nie wydziera wniebogłosy? :D[/QUOTE]
no łatwo nasz poznasz - będzie to najgrzeczniejszy pies na wystawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']A w ogóle, to o której trzeba przyjść na taką wystawę, żeby Was zobaczyć? (Bo my to tylko jako widze - "gapiacze", jeśli już. W tamtym roku laicko utknęliśmy przy ringu ONków - obserwowanie podwójnego wystawiania było dość frapujące... ;))[/QUOTE]

Mnie się udziela od własnego psa chyba - ja przy ONkach długo ustać nie mogę, bo mnie trafia na ten wrzask ciągły :evil_lol: Może się spotkamy jakoś przypadkiem w większym gronie? :) Ja z ladySwallow pewnie będziemy od rana, TŻtów wyślemy na piwo, żeby nie przeszkadzali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

My utknęliśmy przy ONach z dobroci serca - bo nam się wydawało, że chwila moment i przyda się ktoś, kto szybko wezwie karetkę ;)
Strasznie się ci wystawiający męczyli - niektórzy robili wrażenie, że są w stanie przedzawałowym.
Nie wiem, czy będę - a jeśli to całą rodziną łącznie z seniorem rodu. Uszczęśliwia mnie przyjazdem na święta u samego progu wielkiego tygodnia (pewnie żeby mi było łatwiej te święta przygotować ;))

Link to comment
Share on other sites

dzieki za pozdrowienia :)

to wiecie co - ring onków w Świdniku był blisko labkowego - stałyście pewnie tyłem do nas. Ja się wpakowałam za to znajomej pod cień namiotu i się nie wychylałam nawet na sekundę - poza wejściem na ring oczywiście. A moze tak wcześniej u mnie na wsi? Jakiś weekend? Tylko do sklepu daleko żeby małżów na piwo wysłać - jeszcze by drogę pogubili powrotną. Pomyślcie.

Link to comment
Share on other sites

w imieniu autorki serdecznie zapraszam na bazarek - pomoc dla tych najbiedniejszych z biednych, naszych braci mniejszych
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204791-KURCZAKI-DZIWAKI-MI%C4%98CIUTKIE-ZAJ%C4%84CZKI-dla-tymczasik%C3%B3w-do-5-go-kwietnia-godz.-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gratulujemy!!
Kurcze całkiem mi wypadło z głowy żeby Was poszukać, to chyba przez ten szok związany z tym że jak dotarłam na wystawę i zapytałam gdzie hala dla ozdóbek a pokazali mi zieloną trawkę ;D Jak przypadła ocena pudli zaczął lać deszcz ;p

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Ja się cholernie cieszę, choć wiem, ze to takie niemodne, ale co mi tam - to mój pies z mojej hodowli, pierwszy miot a konkurencja mocna była, nawet dyskutowałam z sędzią, ze chyba się pomylił, na co dostałam odpowiedź że decyzja sędziego jest ostateczna i niepodważalna... ech.... :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz co wiedziałam że przed nami ponad 50 psów a spać nie mogłam jak zwykle przed wystawą, to wstałam i pojechałam o 7 rano a że godzinę jazdy mam do Lublina to byłam tam razem z organizatorami, jadę i myślę, przyjadę, rozłożę się przy ringu, pójdę se po kawkę, usiądę na krzesełku w ciepełku na hali i poczekam na kogoś znajomego. A tu kurcze SKUCHA! Boisko, zimno, trawa mokra, deszcz no masakra. A organizatorzy mieli miny - co za blondi! czytać nie umie ! ;D

Link to comment
Share on other sites

wiesz, głupio się śmiać, ale ubawiłaś mnie :) Lublin słynie z braku jakiejkolwiek hali wystawienniczej, niby coś tam jest, ale wszystko jest niby.... Nic na serio.
Ja byłam koło 9 i tak uważam że za wcześnie. Szkoda, ze do mnie nie przyjechalaś - jeszcze było by sporo czasu do wystawy i kawę z tygielka bym Ci zrobiła.
Tez przesiedziałam pod namiotem prawie całą wystawę, bo pogoda do du.... a dzis tak ładnie!

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę wczoraj była taka beznadziejna pogoda? Mnie przeziębienie rozłożyło i nosa z domu nie wystawiłam, ale jakoś deszczu nie widziałam :)
Tak czy siak z tych dwóch lubelskich wystaw, na ktorych byłam, to bardziej podobało mi się w Świdniku.
Panbazyl, a jakieś zdjęcia będą? Bo Gosi już widziałam - cudne pudelino, ale mnie wszystkie czarne się podobają, więc labradorka też bym chętnie obejrzała :)

Link to comment
Share on other sites

Na bazar zaraz skoczę - bardzo chętnie!

pogoda byla srednia, coś tam kropiło troszkę, zimnawo raczej było, choć mnie i tak bylo gorąco z emocji, więc moje opinie o pogodzie są błędne z zasady :)

Świdnicka wystawa też bardziej mi sie podoba, jakos tak lepiej nawet z wyjściem psa na spacer za potrzebą, i blisko na parking (co prawda platny, ale nie musiałam się tarmosić przez pół kilometra jak teraz pod Wostiw z rupieciami)

Ja zdjęć ŻADNYCH nie mam - jak w przysłowiu - szewc bez butów chodzi... Oczywiście aparat byl na wystawie, ale zamknięty w klatce :) LadyS zrobiła trochę - wrzuciła linka na topik o lubelskiej wystawie (Bazyl mail dośc dużą sesję, nawet ze mną, ale Panbazyl się nie załapał - moze jeszcze u kogoś go znajdę, ale na razie nie mam....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...