Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

Sto lat, sto lat! :multi: :new-bday: :tort: :BIG:


Jak ten czas leci... [SIZE=1]A ja mam do ułożenia dwa psy w typie, młodziaki niemal roczne, po sąsiedzku... Oj, coś czuję, że mi dadzą popalić ;) Zwłaszcza, że jeden waży 36kg (!) a drugi pewnie też jakoś tak. Chyba czas przekonać właścicieli do kuracji odchudzającej ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszkaa']Psiaki cudowne :)

Ps. szukam informacji o labradorach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201940-Labrador-lamerskie-pytania[/url][/QUOTE]
dzięki.
Byłam na topiku - trochę - mam nadzieję - rozwiałam Twoje wątpliwości - jeśli chcesz o coś pytać - jeśli będę w stanie mogę pomóc. Pytaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Zu na pusto i wykupiona :evil_lol: waży 10kg 100g :) Nażarta i z kupą w środku - 10,5 kg :lol:[/QUOTE]
ooo, całkiem duży ładunek :) że też potem po odkupieniu nie postawilam gada na wadze.... oj, ale chciałam jak najszybciej zrobić wszelkie badania - teraz czekam na wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Hoo, ten Bazyl to rzeczywiście ma łeb chłopak :evil_lol:

Widziałam dzisiaj Pandorę, znaczy Malinkę, w klinikach na Głębokiej :) Super dziewczynka, świetna laska, zacieszała, jak się tylko na nią spojrzało - jeśli inne "panbazylki" też takie są, to składam serdeczne gratulacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Hoo, ten Bazyl to rzeczywiście ma łeb chłopak :evil_lol:

Widziałam dzisiaj Pandorę, znaczy Malinkę, w klinikach na Głębokiej :) Super dziewczynka, świetna laska, zacieszała, jak się tylko na nią spojrzało - jeśli inne "panbazylki" też takie są, to składam serdeczne gratulacje :)[/QUOTE]
ano - Bazyl ma łeb - i w nim nawet dośc porządnie poukładane :) Panbazyl na razie ma fiu-bzdziu we łbie, ale z czasem nabierze ogłady.

No to miałyście spotkanie. ja sie już z Pandorą - Maliną jakiś czas nie widziałyśmy - ale na wiosnę pewnie zrobimy rodzinne spotkanie. Ona jest "moją" perełką, bo taka najbardziej spokojna - do dogoterapii, i bardzo chcialam aby poszla w odpowiedzialne ręce, które pokierują nią dalej - co mi sie udało. No i Malina też ma wyniki HDA i ED 0/0! Z czego bardzo się cieszę!
Panbazyl oczywiście jest trochę większy od sióstr, ale to normalne. I ma większą głowę.
a ja wczoraj bylam na Stefczyka z Panbazylem. czyli jakiś wetowy dzień na moje psy wczoraj :)
Inne psy są identyczne, moze jedną właściciele trochę zatuczyli - na jesień ją widziałam, ale teraz słyszałam że już jest ok. Inna sunia ma codzienne długie spacery. Dobrze trafiły moje psy! :)

Link to comment
Share on other sites

Przed Młodym czyli Panbazylem jeszcze kilka kilogramów :) jego tatusiek - Bazyl waży 45... A nie jest zatuczony. Nie wiem gdzie im sie to mieści. Pewnie same gnaty tyle ważą. Za miesiąc sprawdzę Młodego znów i napiszę ile. Aż sama jestem ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzięki.
Wystawa była wspaniała, pierwszy raz w życiu dostaliśmy butelkę wina od organizatorów (jak i inni wystawcy), co było niesamowicie miłe :) Wystawa ładnie zorganizowana, dużo sędziów zagranicznych a nie tylko Mołdawian. Vice BISa dwa razy zdobył afgan z Polski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...