Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kochane potrzebuje pomocy!!! Snapi sie pozbierał jeżeli chodzi o zdrówko. Czuje sie wspaniale ale jest cholerny problem z jego szczekaniem. P. Ewa jest już u kresu sił. Żadne metody nie pomagają.!! Nie wiem co jej można jeszcze dodatkowo poradzić. Wykorzystałyśmy wszystkie sposoby żeby Snapi sie uspokoił :( Doradźcie proszę coś bo nie wiem jak to sie może skończyć:( Czy ktoś miał jużtaki przypadek co robić .....
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziewczyny w czwartek jade do Ewy podjadę do wete i spróbuje popytać o coś co by go uspokoiło. Myślcie kochane ze mną Z tym wychodzeniem Ewie doradzałam żeby tak robiła no i niestety nie działa Ewa ma wrażenie im dłużej pies jest u niej tym bardziej szczeka. [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']kong to zabawka dostępna na allegro. Porządna guma z dziurą. Wsmarowuje się tam np pasztet i pies pół dnia próbuje go wylizać.

Czy Snapi bawi się zabawkami? jak wygląda jego zachowanie i co robi jak pani jest w domu?[/QUOTE]

pasztet, albo twarożek i w to jakies kawałeczki ciasteczek psich albo nawet karmy jesli lubi - żeby dłuuugo mu zajęło wydłubywanie tego - potem powinien zasnąć zmęczony, ale jeśli u niego lęk separacyjny jest silny to może się w ogóle nie zainteresować zabawką :( wszystko zalezy od psa - powinien ocenić behawiorysta czy szkoleniowiec - dorzucę się do tego wydatku tylko powiedz ile trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Zobaczcie jakie mamy nowe cudo :(

[IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1971/rex7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9577/rex1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2333/rex5.jpg[/IMG]


Dlaczego tych psiaków przybywa a nie ubywa ? :-([/QUOTE]

Czy to cudo jest jeszcze w schronie?
Co o nim wiecie?
Wiek,płeć, stosunek do ludziów i zwierząt, szczepienie,sterylka,...??????
Ależ radosny pych,a barwy przecudne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Czy to cudo jest jeszcze w schronie?
Co o nim wiecie?
Wiek,płeć, stosunek do ludziów i zwierząt, szczepienie,sterylka,...??????
Ależ radosny pych,a barwy przecudne!!![/QUOTE]

Jest jest i jeszcze długo będzie bo adopcji nie ma żadnych :(
Nie widziałam go jeszcze, ale ponoć jest łagodny i chudy, prawdopodobnie zerwał się z łańcucha bo ma wytartą sierść na szyi.
Ma ok. 2 lata, pies, do zwierząt nie wiadomo chyba jak się zachowuje. Szczepień nie ma, kastracji też nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jest jest i jeszcze długo będzie bo adopcji nie ma żadnych :(
Nie widziałam go jeszcze, ale ponoć jest łagodny i chudy, prawdopodobnie zerwał się z łańcucha bo ma wytartą sierść na szyi.
Ma ok. 2 lata, pies, do zwierząt nie wiadomo chyba jak się zachowuje. Szczepień nie ma, kastracji też nie.[/QUOTE]

[B]A będziesz miała okazję go zobaczyć???...kiedy?[/B]
Warto byłoby mu porobić troszke fotek ...nawet podobnych do tych!
O spacerze,chyba nie ma co marzyć, a może jednak?
On chyba nie jest tam na wybiegu sam(inne budy widać)...to już pokaże jak do innych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]A będziesz miała okazję go zobaczyć???...kiedy?[/B]
Warto byłoby mu porobić troszke fotek ...nawet podobnych do tych!
O spacerze,chyba nie ma co marzyć, a może jednak?
On chyba nie jest tam na wybiegu sam(inne budy widać)...to już pokaże jak do innych psiaków...[/QUOTE]

Będę w przytulisku pewnie w przyszłym tygodniu.
Mogłabym go zabrać na spacer, ale sama sobie nie poradzę, zobaczymy, może ktoś mi pomoże.
Nie jestem w stanie jednocześnie trzymać dużego psa na smyczy i robić mu zdjęć :(
W kojcu jest na razie sam chyba, ale zaraz pewnie będzie z innym psem bo jest bardzo duże przepełnienie :(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://przytulisko.glowno.pl/psy/slides/be%C5%BCowy-malec.html[/url]

Bardzo obawiam się o los tego psiaka. Trzeba założyć mu wątek i pilnie szukać DT. Komentarze MUWIOM same za siebie. ten pies jest zagrożony!
nika, poprosimy jego zdjęcia. Czy możemy go zarezerwować? zaśmiecić internet jego ogłoszeniami i poszukać mu domu, z którego już nigdy nei wróci do schronu? Bardzo się o niego martwię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...