Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16'][B]Maksiu[/B] [SIZE=1][COLOR=Red]nie ma ogłoszeń[/COLOR][/SIZE]
Energiczny, uwielbia biegać, w przytulisku nazywany jest "akrobatą", bo umie chodzić po siatce. Ma ok. 5 lat. Nie jest wykastrowany.
[url]http://img231.imageshack.us/img231/651/ociaknaurodziny7594.jpg[/url][/QUOTE]

Tego psiaka trzeba by było wyciągnąć do jakiegoś DT, hoteliku... Nie jest za bardzo adopcyjny, taki zwykły kundelek, ale tak chce się wydostać z boksu... Cały pyszczek ma w ranach, zakrwawiony, jak go ostatnio zobaczyłam to... :(
Jest taki biedny :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Przepraszam, ze troche nie na temat - ale przeczytalam na tym watku, ze troche pieskow pojechalo do Niemiec - czy wiadomo na pewno ze do domow - obily mi sie o uszy dziwne informacje o adopcjach do Niemiec .[/QUOTE]

Ja niestety nic nie wiem na ten temat. Też się boję adopcji Niemieckich, był kiedyś wątek na ten temat i trochę się naczytałam...
Widziałam zdjęcia z nowego domu jednej suni, więc chyba jest wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Wiecie coś więcej o tej suni, Sarze? Ona jest malizna?
[URL]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Sara.html[/URL][/QUOTE]

Ona jest mała, ma krótkie łapki, trochę wyższa od jamnika. Myślę że waży ok. 6 kg.
Niestety szczeka na odwiedzających, boi się obcych, dlatego nikt jej nie chce. Ma bliznę po poparzeniu na boku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Ej , to masz foty i ich nie wstawisz ? :D:D:D
Migiem mi je dawaj ! :D[/QUOTE]

Borówka, to już musisz poprosić Kasię, ona przysyłała mi link do forum niemieckiej fundacji i tam były zdjęcia Niki. Niestety zgubiłam ten link :(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, szukam dla znajomych takiej małej krótkowłosej kundelki, ale nieszczekliwej. Nie ma w Głownie takiej.[quote name='nika28']Ona jest mała, ma krótkie łapki, trochę wyższa od jamnika. Myślę że waży ok. 6 kg.
Niestety szczeka na odwiedzających, boi się obcych, dlatego nikt jej nie chce. Ma bliznę po poparzeniu na boku.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ale czy ona nie gryzie? Jak to teraz z nią jest?[/QUOTE]

Zadzwonię jutro do p. Zosi, bo nie byłam już dość dawno w przytulisku.
Mshume, czy w tym domu są małe dzieci ? To raczej spokojna suńka która powinna iść do spokojnej osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']To jest dom bez dzieci, ale te mogą się pojawić ;) Jest tam mała,przyjazna sunia ode mnie z DT.[/QUOTE]
Myślałam o Lasce z Medoru ,ale jak dzieci to ja bym się bała ją tam wydać :(
Zaraz dam tutaj linka do psiaków z Medoru ,może jak w Głownie nic nie będzie to coś z Medoru by Twoja znajoma wzięła ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']To jest dom bez dzieci, ale te mogą się pojawić ;) Jest tam mała,przyjazna sunia ode mnie z DT.[/QUOTE]

Jednak Balbinka nie nadaje się do domu z innym psem... Nie jest agresywna, ale zazdrosna, więc mogłaby capnąć...
Jeśli może być pies nie suczka, to polecam Jamnisia. On na pewno by się z wszystkimi dogadał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Dzięki za info, oni chcą sunię. Chciałabym jednak wiedzieć,czy zachowanie Balbiny poprawiło się? Pozwala się głaskać. brać na ręce, zapinać smycz itd. jest już wystrerylizowana?[/QUOTE]
Mshume ,proszę , tutaj są psiaki z Medoru : [url]http://picasaweb.google.pl/olaborowska/PsyDoAdopcjiZFundacjiMedor#[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...