Jump to content
Dogomania

Szaleństwa ozdrowiałego Oskarka :)


andzia69

Recommended Posts

Usiska to on ma niesamowite.
A co do firanek i przemeblowań. To przejdzie (ale Tobie :evil_lol:)
Ja już nawet nie słucham lamentów mojej mamy jak płacze nad moimi podziurawionymi schodami. Jak zlatuje tabun pędzących 4 psów, które nie mogą wyrobić na zakręcie i rzucają się potem na porozrywane firanki (też od kompletu:lol:), bo jednemu się wydawało, że chyba coś słyszał, to wiem, że nic i nikt ich nie zatrzyma. I już nawet nie próbuję.
Cieszę się, że z Oskarkiem już wszystko dobrze.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam cioteczki po dosc sporej niebecnosci. Chyba sie musze wytłumaczyc z tej niebytności :)

Musze sie pochwalić, że Oskarek ma nowego kociego kolege, na stale.
Przygarneliśmy kocurka, ktory w wieku ok 6 lat zostal wyrzucony - niepotrzebny spadek :angryy: Masakra ponad 1 m-c walki i podawania srodków na uspokojenie zeby Ireneusz (tak go nazwalam) zacząl normalnie funkcjonowac, czyli jesc, pic i zalatwiac cie.
Orka na ugorze wrecz :roll:

Za to teraz chlopak stawia sie do Rysi a Oskar robi w roli strazy interwencyjnej, jak sie gonia i gryza to rozgania towarzystwo :)

Oskareczek ma sie dobrze. Szaleje, skacze, plywa w gorskich potokach, az czasami sama sie dziwie ze nie wiele pozostalo sladu po jego perypetiach zdrowotnych.
Nuzyca, grzybica, gronkowce itp nie wrocily tylko po troche wykrzywionych lapkach widac ze mial problemy z gnilcem. Generalnie radosny i wesoly pieseczek, ktory caly czas "zjada" mi ogród :) Ale juz sie chyba przyzwyczailismy wszyscy do jego apetytu na zielenine :lol:

Czas strasznie leci. Mase rzeczy sie pozmienialo w moim zyciu, za to stado sie powieksza :) czas wakacji minal i trzeba wrocic do rzeczywistosci.

Pozdrawiam cioteczki i przepraszam za tak dlugo nieobecnosc :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Miałam zrobic kilka nowych zdjec Oskarkowi i nie mam zywcem kiedy :(
Córa poszla do pierszej klasy i tak daje w kosc, ze szybciej z Oskarem sie dogadam niz z nia.
a z Oskarka kawał chlopa sie zrobil. Troszke przytył, zmęzniał. Ale dokazuje jak zawsze.

Np jak bylismy na wyjezdzie kochany pieseczek tak tesknil za nami, ze postanowil zjesc kwiatki.....z samochodu - takie naklejki ukrywajace dziury i rdze :)
On cos ma do tych kwiatków słabość :evil_lol:

I kocha wode. Jezdzimy z nim i dziecmi do dolinki z potokiem, w którym nurkuje, albo łowi ryby :) Tylko fafle faluja pod wpływem prądu wodnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

też jestem ciekawa jak on wygląda :) po tak długim czasie...

a może mogłybyście ciotki zajrzeć do wilczakowatej, szkieletowej suni? Nikt nie wie, co jej jest, żadne leczenie nie przynosi większych rezultatów...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217135-Koka-wilczy-szkielet-szuka-pomocy-u-nas-ludzi?p=18021474#post18021474[/url]

Mam nadzieję, że Oskarek się nie obrazi :)

Link to comment
Share on other sites

Śladu po nużycy nie ma, za to futrzyska tyle, ze mógłby kilka psów obdzielic. Zreszta same popatrzcie na ogon i kryze wokół szyjki :)


A teraz soczyste liźniecie dla tych Wszystkich którzy nas wspierali :)


[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5802/dsc00975px.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Rany, ale on wyrósł na pięknego psiaka :). Po prostu super. A jak zachowanie?[/QUOTE]


No cóż.... :evil_lol: Nic się nie zmienił... To ten typ wiecznej demolki, uciekiniera i złodzieja ;)
Musieliśmy sie przyzwyczaic do tego, a i nawet nauczył sąsiadów nie zwracać uwagi na swoje wieczne wybryki.

Mamy kolejną budowę i nawet na niej robotnicy przyzwyczili sie do towarzystwa bialej besti :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...