Jump to content
Dogomania

Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estrella']Mysza, a może ogłosić psiaki na gumtree, ale z prośbą o pomoc finansową ? popatrz na rodzinkę urwiska ile wpłat było..
ja mogłabym wypromować("przesuń do góry"), ale tylko jeśli można zapłacić sms-em, a chyba można.[/QUOTE]
Nie mogę upubliczniać numeru konta, te wpłaty u Urwisa to zasługa Ellig, rozsyłała po znajomych, bardzo wielu wpłacało.

Może allegro cegiełkowe pójdzie jakoś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie mogę upubliczniać numeru konta, te wpłaty u Urwisa to zasługa Ellig, rozsyłała po znajomych, bardzo wielu wpłacało.

Może allegro cegiełkowe pójdzie jakoś.[/QUOTE]
własnie piszę podziękowanie za jedno z poprzednich allego
na końcu przemycę linkę do Mojo i Murzyna
może to cos pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Mysza, a może ogłosić psiaki na gumtree, ale z prośbą o pomoc finansową ? popatrz na rodzinkę urwiska ile wpłat było..
ja mogłabym wypromować("przesuń do góry"), ale tylko jeśli można zapłacić sms-em, a chyba można.[/QUOTE]

To były wpłaty dokonywane przez ludzi dobrze znających Ellig, którzy ufają jej bezgranicznie. To jednak zupełnie inny typ zbiórki, niby publicznie, ale wśród znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście niesamowite! Dopiero czytałam u Kosty chyba, że takie pieski się pojawiły do ratowania, a tu tyle się już wydarzyło! Postaram się coś wpłacić, ale póki, co mam trochę rzeczy na bazarek. Napiszę maila do osoby, która wspominała o bazarku, ale jeśli ktoś jeszcze będzie się tym zajmował - proszę o maila!
Saba i Murzyn - szczęściarze! Oby wszystko było jak najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']mysza może wrzuc sobie linkę do allegro do podpisu?

przemyslalam sprawe banerka i wydaje mi sie ze on mniej dziła niz krzykliwy napis
a poza tym nie mam na niego wizualnie pomysłu :roll:[/QUOTE]
Boję się kombinować z podpisem, bo mam na pieńku z Viris, 2 razy miałam za duży podpis i obiecała mi bana za jeszcze raz. Trochę się więc wkurzyłam i pyskowałam ;) A teraz ban mi nie pasuje. Ty też masz za wysoki.

Trzymajcie od 15 mocno kciuki za czarnuszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Boję się kombinować z podpisem, bo mam na pieńku z Viris, 2 razy miałam za duży podpis i obiecała mi bana za jeszcze raz. Trochę się więc wkurzyłam i pyskowałam ;) A teraz ban mi nie pasuje. [B]Ty też masz za wysoki.
[/B]
Trzymajcie od 15 mocno kciuki za czarnuszka.[/QUOTE]

wiem, ale ciiii :evil_lol:

to tylko na dwa tyg
a wolałabym nie usuwac niuni Magy, zwłąszcza ze ostatnio jej się pogorszyło :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']wiem, ale ciiii :evil_lol:

to tylko na dwa tyg
a wolałabym nie usuwac niuni Magy, zwłąszcza ze ostatnio jej się pogorszyło :([/QUOTE]
Ja też miałam na chwilę, na czas bazarku ale mi nie darowała.

A mała Jagódka- niewyobrażalny dramat, glejak to paskudztwo, moja koleżanka ma...
Chyba, że to guz ale nie glejak, nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ja też miałam na chwilę, na czas bazarku ale mi nie darowała.

A mała Jagódka- niewyobrażalny dramat, glejak to paskudztwo, moja koleżanka ma...
Chyba, że to guz ale nie glejak, nie jestem pewna.[/QUOTE]


nie wiem, ja sie nie znam
nie miałam do czynienia
ale nei potrafie sobie wyobrażić że taka mała niunia i taki koszmar :(

a co do podpisu to w takim razie postaram sie wykombinowac jakiś banerek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie mogę upubliczniać numeru konta, te wpłaty u Urwisa to zasługa Ellig, rozsyłała po znajomych, bardzo wielu wpłacało.[/quote]
[quote name='Ewa Marta']To były wpłaty dokonywane przez ludzi dobrze znających Ellig, którzy ufają jej bezgranicznie. To jednak zupełnie inny typ zbiórki, niby publicznie, ale wśród znajomych.[/QUOTE]
Ok, przepraszam, gumtree mnie zmyliło.

Link to comment
Share on other sites

Murzynek na stole, czekam na telefon z klinki. Myślę, że 1-1,5 to jeszcze na pewno. Wszystkiego dowiem się jak będę go odbierać.

To wspaniały, kochany pies. Grzecznie wsiadł do samochodu Gusi i wylizał ją trochę. ;)
Gusia, wielkie dzięki za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Murzynek na stole, czekam na telefon z klinki. Myślę, że 1-1,5 to jeszcze na pewno. Wszystkiego dowiem się jak będę go odbierać.

To wspaniały, kochany pies. Grzecznie wsiadł do samochodu Gusi i wylizał ją trochę. ;)
Gusia, wielkie dzięki za pomoc :loveu:[/QUOTE]


czekam w takim razie na dobre wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Misio jest już u mnie, jest na prawdę ogromny i nie chciałabym go spotkać, jak będzie w złym nastroju. Śpi na zmianę z trzęsieniem się. Popił troszkę wody.
Z tego co mówiła Iwona tylko został otworzony, złamanie okazało się stare i już zrośnięte. Ale to mysza dokładnie opowie co i jak, bo ja może coś mieszam. Ma opatrunek, szwy, pół uda ogolony.
No i jest straszny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...