Jump to content
Dogomania

Tuptuś za TM ----> TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !!!


Paja

Recommended Posts

[quote name='amensalizm']Uważam ze dycyzja o eutanazji była słuszna.

Ale w.w dolegliwości związane z układem rozrodczym dało sie leczyc farmakologicznie. Trzymajmy sie faktów ;)[/QUOTE]

Moze i by sie dalo, ale gdyby to bylo zrobione wiele lat wczesniej!! Nie podnos w ogole tematu problemu ukladu rozrodczego, bo nie to bylo najwiekszym jego problemem.Mam nadzieje, ze w dzisiejszym dniu powstrzymasz sie od dalszych komentazy.
Jakiekolwiek insynuacje sa odbierane przez opiekuna, przeze mnie, przez Ize-slowem przez osoby, ogromnie zaangazowane w pomoc Tuptusiowi jako zupelnie nie na miejscu. Bardzo prosze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='siekowa']Tuptusiu szkoda, że tak krótko mogłeś być szczęśliwy. :placz:
[*]
Paulino dziękujemy Ci za wszystko, jesteś wspaniałym człowiekiem. Trzymaj się jakoś. :([/QUOTE]

Ja podpisuje się pod tymi słowami.Ludzie odchodza ,zwierzeta odchodzą.Najwazniejsze jest ,by w w tych ostatnich chwilach, był obok ktos kto kocha.

Link to comment
Share on other sites

Tuptusiu, bądź szczęśliwy.

Pozostała tylko wielka gula w gardle i kilka łez cisnących się na wierzch...

Paulino, to była mądra decyzja. Może czekał całe życie, żeby móc umrzeć ze świadomością, że ktoś go pokochał.

Link to comment
Share on other sites

Ja cały weekend bez netu, a tu takie straszne wieści :-(
Biegaj sobie Tuptusiu szczęśliwie za TM.
[B]Paulinko [/B]dzięki Wam dziewczyny Tuptuś był choć przez chwilę szczęśliwy i kochany. Dziękuję Wam za to.
[B]Amensalizm[/B] daruj sobie ten temat. Czasu się nie cofnie, a TEN wątek był od początku pełen spokoju i ciepłych słów, więc niech tak zostanie :angryy:

[B]Żegnaj Tuptusiu. Do zobaczenia po tamtej stronie
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...