Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

Ale macie fajne te psy! :) Najchętniej wszystkie wzięłabym od was!

A coś podobnego z uszami miała sunia moich rodziców. Też ma takie kłapciuchy jak TadeUSZ i też jest szorstkowłosa. Wszędzie na ciele skóra jest różowa, a w uszach czarna! Ma tak od samego początku, odkąd u nas jest i nigdy nie było problemów z uszami.

A co jest nie tak z tymi zębami? Wyglądają normalnie na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co oczywiście dodaje mu uroku :)
Cześć Jelena na wątkach hotelowiczów :D Fajne nie?

Tadeuszku - proszę mi tu Karmelity nie atakować, bo ona ma przypakowanego absztyfikanta. Jak poleci i mu powie jak się nie po gentlemeńsku zachowałeś... to... oj.... ;) Ciesz się, że on póki co na swych włościach jedynie siedzi :D

Link to comment
Share on other sites

Chwile sie chyba czeka,zeby poznac lepiej charakter,spacery na smyczy,stosunek jego do innych psiaków....bo pierwsze dni psiak moze zachowywac sie inaczej,ale poczekamy na odp.Murki i sponsorów.Pamietam jak mnie przy Halusiu usokajano,ze jeszcze nie,conajmniej po 2 tyg.Ale zagladaj do uszatego,dziewczyny powiedza...

Link to comment
Share on other sites

Tadeuszek jest godnym następcą Jarusia jeśli chodzi o szczekanie :lol: Co prawda Jarusia nic nie zastąpi :eviltong: ale Tadek razem z Pajką stanowią dość głośny deut :cool3: Już się bardzo zaprzyjaźniły i dokazują na całego :loveu: Dobrały się jak dwa Michały :evil_lol:
To bardzo żywy i wesoły piesek. No i to szczerzenie ząbków na powitanie... muszę Wam to pokazać :)

Odebraliśmy już mój nowy aparat z naprawy (udało się naprawić, ufff), więc w końcu będę mogła robić normalnej długości filmiki i lepszej jakości zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Tadeuszek jest godnym następcą Jarusia jeśli chodzi o szczekanie[/QUOTE]

To bardzo ciekawe, co mówisz. Chciałabym wreszcie usłyszeć jak Jarek szczeka! :D

Fajna ta rymowanka w sygnaturce TadeUszka. Proponuję jeszcze jedną:

Jeśli mój los Cię nie wzruszy
Niech to zrobią moje uszy!

Na sygnaturkę chyba za długie, ale możecie sobie gdzieś tam wykorzystać! ;-) Zrzekam się do niej praw!

Link to comment
Share on other sites

U nas ostatnio kiepska pogoda, prawie cały czas pada lub kropi deszcz. Słońce pojawia się na krótko. Kiepski czas na fotki :-(

Tadeuszkowi oczywiście pogoda nie przeszkadza. To takie sreberko kochane :loveu:
Ale jak się spacerek znudzi lub futro zmoknie to sam wraca do boksu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...