Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

A więc jednak Oborniki Śl.;) w hoteliku jest mnóstwo dogomaniackich psiaków - ja też mam tam Amosa. Najważniejsze, że Volw będzie pod opieką weta.

Naprawdę jestem w finansowym dole ale 10zł/m-c dołożę dla biedaka. Przykro mi, że tylko tyle..


Prosimy o deklaracje:modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaa']Danych jeszcze nie ma bo najpierw musimy zebrać deklaracje, miejsce w hotelu będzie zarezerwowane ale żeby Volwek jechał musi mieć choć 300 zł stałych deklaracji , choć i te 300 zł nie wystarczy bo jeszcze trzeba doliczyć karmę .[/QUOTE]

Nie spieszy się.
Ja bym chciała wpłacić jednorazowo ale i tak na koniec kwietnia najwcześniej - może nawet początek maja. Wtedy też bedę wiedziała, jaka to kwota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']A więc jednak Oborniki Śl.;) w hoteliku jest mnóstwo dogomaniackich psiaków - ja też mam tam Amosa. Najważniejsze, że Volw będzie pod opieką weta.

Naprawdę jestem w finansowym dole ale 10zł/m-c dołożę dla biedaka. Przykro mi, że tylko tyle..


Prosimy o deklaracje:modla::modla:[/QUOTE]

Anett bardzo Ci dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Volwerin ma 25 zł stałych deklaracjji , potrzebuje dużo więcej :(
- 5 zł -bela 51
- 10 zł - kaa
- 10 zł - anett
Na hotelik który dla niego oznacza życie . Czy mógł by ktoś dla niego zrobić allegro cegiełkowe?

Link to comment
Share on other sites

Allegro cegiełkowe to tylko fundacja może zrobić. Przekleję post z wątku Gaspara - może ich poprosicie?

[quote name='Selenga']

A jakby sie okazało, że są problemy z deklaracjami to można się zwrócić do Fundacji Serce Serc o udostępnienie konta i pomoc w zebraniu pieniędzy. Tylko trzeba by napisać do fundacji informację o co chodzi, gdzie i pod czyja opieka jest pies - chociażby to co na wątku. No i koniecznie napisać kto będzie się kontaktował żeby uzgodnić sposób przekazania pieniędzy, bo mieliśmy ostatnio takie sytuacje, że wystawialiśmy aukcje a potem musieliśmy szukać chętnych do ich otrzymania a przecież my nie swoje pieniądze przekazujemy tylko darczyńców, nie możemy ich zdefraudować na inny cel.
Jeśli sytuacja jest na prawdę bardzo ciężka, można uzyskać pożyczkę od fundacji - pieniądze wykładane są teraz a zwrot jest z cegiełek.
Można też zadzwonić - może być szybciej
Ta fundacja wszystkie zebrane pieniądze przekazuje dla zwierzaka dla którego były zbierane, nie pobiera żadnych haraczy i nie przejmuje psa. Jedyny wymóg to rozliczenie fakturami, ale tego się nie da przeskoczyć bo to wymóg prawny a nie wymysł fundacji
Kontakt do fundacji jest na stronach:
[URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php...d=42&Itemid=56[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=15595621[/URL]
i bezpośrednio do p. Janusza mogę podać na PW
Jak będzie wszystko z p.Januszem uzgodnione, to ja aukcję przygotuję w 1 dzień

Ostatnio udało się dzięki cegiełkom wyciągnąć z Palucha starego ONka Amosa z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/173992-StarONek-AMOS-w-drodze-po-nowe-%C5%BCycie-%21-*-*-*-%21-%21-%21-Potrzeba-DELKARACJI-%21-%21-%21-*-*-*"]http://www.dogomania.pl/threads/173992-StarONek-AMOS-w-drodze-po-nowe-%C5%BCycie-!-*-*-*-!-!-!-Potrzeba-DELKARACJI-!-!-!-*-*-*[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No to mnie uprzedziliście, też myslałam o tym przeklejeniu, tylko jestem gapa. To świetne wyjscie tym bardziej że volwerinowi naprawde potrzeba ratunku. Trzymam kciuki, ja sie bedę mogła dolożyć dla niego nieco póżniej. Limit wyczerpany do końca miesiąca. Ciesze się że wybór padł na oborniki.
Do gory głowa volwerinku, bedzie dobrze i to szybko!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']witam i ja, z PW..deklaracji stalej nie zloze, ale dorzuce cosik jednorazowo. Podajcie mi prosze konto jak je ustalicie.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy w imieniu psiaka , :) każda pomoc mile widziana . :) Będziemy pamiętać przy rozsyłaniu konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Ciotki - szybciutko prosze mi wyslac na PW numer konta i dopisek - zaraz pare zlotych przesle...[/QUOTE]

Bardzo serdecznie witamy na wątku,:) na razie nie wysyłamy numeru konta, żeby psiak jechał musi mieć stałe deklaracje. Przy wysyłaniu konta będziemy pamiętać. Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie,ale mam problemy osobiste i ciężko mi połapać wszystko.Zaraz wezme sie za wysylanie PW,ale bardzo prosze o pomoc.

Przez pierwsze 14 dni dniówka,to 15 zł,tak

POTRZEBNE 300 ZŁ MIESIĘCZNYCH DEKLARACJI

DEKLARACJE:
- 5 zł -bela 51
- 10 zł - kaa
- 10 zł - anett
30 zł Slay (przez 6 mies.)

JEDNORAZOWE:
pewna suma Malicja
pewna suma Carlinascotties

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Nie spieszy się.
Ja bym chciała wpłacić jednorazowo ale i tak na koniec kwietnia najwcześniej - może nawet początek maja. Wtedy też bedę wiedziała, jaka to kwota.[/QUOTE]

Justyna jeszcze ewa36 , 300 zł + karma czyli w sumie z karmą , no właśnie ile P. Tereso?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie na pierwsze dwa miesiące by karmę dostał, ale potem trzeba zapłacić żeby tam mu jakąś kupili. Z Rudy mu chyba nikt nie dowiezie. Cena na pewno zależy od karmy , tylko że nie wiem ile by wyszła cena , samej karmy przeciętnej jakości. I ile taki Volek by jej zjadł. ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][/QUOTE]jest to w Obornikach Śląskich Normalnie 10 zł plus karma czyli jak za kota lub żołwia vide stronka internetowa vetoborniki , ALE Z POWODU PROBLEMÓW Z JELITAMI I ŻOŁĄDKAMI PSIKÓW ZE SCHRONISK PIERWSZE DWA TYGODNIE POTRZEBNE NA DOPROWADZENIE PSA DO NORMALNOSCI JEST 15 BO WET STOSUJE HILSA KARME WLICZONĄ W TE KASE . Po 2 tyg. jest moje cena czyli 10 plus karma, i warunki super. to jest dobry wet przyjaciel PIOTRA Młynarskiego z Zabrskiej kliniki. to jest dobre miejsce też ze wzgledu na transport bezpłatny do WROCŁAWIA. z Wrocławia jest juz tylko 34 km, i wet może posłać technika ze swym ambulansem w cenie paliwa, chyba 50 lub 60 gr. (mercedes ), ale jest szansa że jakies cioteczki pomogą wrocławskie lub obornickie. Byłam tam sprawdzić miejsce, no i odwieżć cieszyńska DASZKĘ. uważam że miejsce jest niezłe bo odpadaja koszty wożenia psiaka na wszelkie wizyty weterynaryjne, a taka prosta opieka weta jest free. kosztuja tylko medykamenty technik też jest psio opetany i sam od siebie dba o pensjonariuszy. pomieszczenie jest w budynku mieszkalnym weta, wiec musi być diabelnie czyste, na dole sa takie wykafelkowane boksiki, jest spory ogród i 2 osoby do wyprowadzania nie tylko do ogrodu ale i ogromnego lasu wokół domu. auto do dyspozycji jak trzeba do kliniki bardzo blisko domu , klinika i sklep wet należy do doktora, jest wyposażona we wszystko co trzeba , rtg, usg, wszelka aparatura i ogromne serce weta.poszedł na zaproponowana współprace za dogo cenę ,czy mam zaklepać Wolverinka na już? Transport zaklepiemy u cud Tomka, sprawdzę tylko czy dalej jeżdzi w środy i piątki, Opłata może być końcem miesiąca , bo i tak ma moje gwarancje. zaszczepcie psika i odrobaczcie aby nie mnożyc kosztów, kasę przesyła się na konto które podam wraz ze wszystkimi szczegółami, można mieć stały kontakt i fotki na stronę wolwerina, przesłane zostana na maila do wstawienia.Trzeba tez podesłac wszelką medyczną dokumentacje jesli jest dla jasnosci sprawy.[QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...