Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć :)
Właśnie wróciłyśy ze schroniska. Wet wszystkie palce zachował, ale Fifi "charczał" przy obcinaniu pazurków. Ma ok. 15lat, waży 7,2 . Na lewo oko już nic nie widzi, a na prawe jeszcze światło. Nerki i wątroba jak na jego lata sprawują się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o serce, to nie jest aż tak źle, tyle, że zastawki nie pracują, i wet słyszy szumy. Największym problemem jest kręgosłup, gdyż jest to zwyrodnienie, przez to Fifi nie trzyma moczu, pojawił się już także zanik mięśni. Jeśli o czymś zapomniałam to Jostel5 dopisze ..

Przedstawiam tutaj rachunek od weta :
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/171/61a5c76c76f984abmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']już porobiłam odwrotnie..:)[/QUOTE]

Kinga_kinga7, wydaje mi sie, że masz za duży podpis. Teraz znów widać banner schroniska, a Fifiego nie. Chyba w regulaminie jest określone, jaki rozmiar może mieć podpis. Za przekroczenie usuwają podpis, a jesli ktoś popełnia recydywę;) i ma cały czas za duży podpis, to może dostać bana.

[quote name='izzie1983']Elmirko, zaraz go dodam. Tylko muszę poszukać jakichś info o nim, mogłabyś mi zebrać je tak mniej więcej?[/QUOTE]

Izzie. Fifi jest malutki. Waży raptem 7 kg. Ma 15 lat. Chory kręgosłup. Nie widzi prawie.
Ma chore serduszko, ale to przypadłość wynikająca z wieku.
Ładnie jeździ samochodem i ma sporo chęci do życia. A z reszta pewnie zaraz Jostel dokladnie opisze, jaki z niego aparat:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']Dzięki to niedługo go wstępnie wstawię a potem zedytuję najwyżej :D[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :) Fotki sa na razie te, z poczatku wątku, ale przypuszczam, że będą nowe, bo dziewczyny dzisiaj dziadzia do lekarza woziły.

Link to comment
Share on other sites

No to spróbuję jeszcze raz...
Fifi,tak jak napisała Gremlinek,to dziadzio,ale -jak na swój wiek-bardzo dziarski i nie daje się choróbskom,chociaż sporo ich już ma...Drogę do weta zniósł bardzo dzielnie-nie wymiotował,nie dziamgał,nie sikał,śmierdział za to jak skunks,za to pięknie i ufnie się przytulał :).
Bo dokładnych oględzinach,ważeniu ,zastrzykach,obcinaniu pazurków (to akurat bardzo mu się nie podobało!!!) dostał takiego przyspieszenia,że aż nas zadziwił! Odkrył bowiem,że świat jest niezwykle interesujący ,zatem wszystko należy dokładnie obwąchać i obsikać :) Wąchał i sikał przez kilkanaście minut i jakoś nie mogłam go przekonać,że pora wracać do schronu...
Na moje uprzejme zaproszenie na ręce odpowiedział groźnym "wrrr..." i dopiero smaczek wetknięty w bezzębną paszczę :) przekonał go,że nie warto się upierać...
Z ciężkim bardzo sercem oddałam go znowu na łańcuch...Dziewczyny ON MUSI WYJŚĆ ZE SCHRONU!!! MUSI!Zostało mu tak niewiele czasu , a za nim jest już szmat wyjątkowo podłego,łańcuchowego życia!...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pobijecie mnie zaraz :( Dodałam Fifiego na psiegrane i chciałam zaakceptować adopcję, żeby opublikować. Okazało się, że już któraś z Was dodała, więc mówię uzupełnię pola puste i opublikuję i przez przypadek opublikowałam w końcu tą swoją :/ Przepraszam.

Prosiłabym bardzo osobę, która pierwotnie dodała Fifiego o przesłanie mi tych 3 zdań, których nie ma w tej adopcji dodanej przeze mnie i przede wszystkim maila, który był.

I jeszcze raz - bardzo przepraszam!

Fifi na psiegranych:

[url]http://www.psiegrane-marzenia.pl/pokochajmnie.php?imie=Fifi&id=748[/url]

Link to comment
Share on other sites

Fifi do końca życia będzie musiał przyjmować leki-Arthroscan,Karsivan,Rimadyl ,Augastrin...-wet powiedział,że nie są one tanie,ale zdecydowanie podniosą komfort życia psiaka.Poza tym -dieta-ryż ,chude mięsko,odżywki.Został dzisiaj odrobaczony,ale musi być też wykąpany (gdzie i jak???) i odpchlony...

Fifi jest bardzo biedny,ale urody mu nie brak i ma wielką wolę życia...Pomóżmy mu ,bo naprawdę na to zasługuje!!! Do schronu trafił ok. 5 lat temu ,bo PAN już go nie chciał-"za stary i łapy ciąga"- tak podobno ten "dobry człowiek" uzasadnił swoją decyzję o pozbyciu się psiaka...Kurczę,jak my mu nie pomożemy ,to Fifi naprawdę umrze na łańcuchu i nigdy nie dowie się,że istnieje coś jeszcze oprócz twardych desek w budzie i ciężkiego łańcucha...:(. Pod obrożą ma pas łysej skóry-ze starymi strupkami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...