Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']Kinga-namiary na Ciebie podawaj chyba na pw!

[B]Tytuł zmieniłam[/B] dzięki Operze! Kurczę bladę,ile ja się tutaj uczę!!! Umiem edytować posty!!![/QUOTE]
Bardzo dobry tytuł,taki poruszający i dramatyczny,jak los tego psiaka:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jostel5']Dziękuję,Renatko! [B]Ale pot się po mnie leje rzęsiście,bo chyba z pięć razy dogo wyrzucało mi tę zmianę...Myślałam,że wyjdę na samochwałę ,co to cieszy się z byle powodu ,a i tak niczego nie potrafi! No,ale ufff...!:)[/B][/QUOTE]
Fajny post:mdrmed:.W ogóle [B]5[/B],to fajne dziewczyny:razz: Inne też,inne też:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Olga,bialski schron nie jest umieralnią...Największą bolączką jest tu brak pieniędzy na wszystko-taki region Polski :(
Schron jest przede wszystkim baaardzo przepełniony,ale to jest akurat wina wszystkich "dobrych" :( ludzi z miasta i okolic!!! psów mamy 320,miejsc-na ok.200-taka rzeczywistość![/QUOTE]

Nie mialam na myśli umieralni -a głównie przepełnienie i złą sytuację finansową i lokalową wielu schronów w kraju -jak ten cytowany-w Boguszycach kolo Rawy . Może to nie całkowicie trafiony przyklad-nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Odbyłam dzisiaj rozmowę telefoniczną z p. kierownikiem...
Powiedziałam mu o Fifi,t.zn.o tym,że chcemy mu JAKOŚ pomóc-trochę się zdziwił (p.kierownik,oczywiście) .Mam wrażenie,że bardzo wątpi w poprawę losu psiaka...
"Aaaa,ten...Ale kto go weźmie nawet na te ostatnie dni...?Nie ma takiego człowieka." :(-to cytat.

Deklarujcie się,proszę! Trzeba zawieźć Fifiego do weta-jak najszybciej!

Link to comment
Share on other sites

Są ludzie, którzy biorą takie dziadziuchy, ale jednocześnie rozumiem powątpiewanie P. Kierownika. Pieniędzy potrzeba na diagnostykę, leczenie i na dt. Ketunia zaoferowała ogromna już kwotę, daje nam to troszeczkę czasu-bo dłużej możemy zbierać deklaracje dla Fifka, a mały może juz siedzieć w dt.

Kurcze, może bazarkami się jakoś wspomoże?
No i ten dt potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

100 zł od Ketuni wystarczy na analizę krwi-to dobry początek! Wydaje mi się,że wetowi będzie można płacić na raty,bo zadeklarował taką możliwość,kiedy rozmawiałam z nim o ew.sterylkach...Myślę tu o dr Górniaku ,bo tylko on ma laboratorium ,a poza tym znany jest ze swojej fachowości i chętnie leczy staruszki.Chyba trzeba umawiać już wizytę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Jestem i ja. Dzięki za link do wątku.
Biedny Fifi. Ten łańcuch jest straszny:(
Renata5 rezyduje staruszki. Jednak prowadzi hotelik i psiaki u Niej są odpłatnie.
Może warto zacząć zbierać deklaracje.
Ja mogę zapłacić za pierwszy miesiąc.
Przypomnijcie mi proszę bo mogę zapomnieć.[/QUOTE]

Ketunia zaoferowała jeszcze piękny start dla Fifiego. Mamy dodatkowy miesiąc do zbierania deklaracji:)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że region Białej Podlaskiej jest dość trudnym adopcyjnie regionem.
W schronisku jest trochę fajnych psiaków a mimo to nikt się nimi nie interesuje.
Może próbujcie zakładać wątki co większym bidom i jakoś pokazywać to schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie ma. Trzeba również wziąć pod uwagę, że będą przeciwskazania do przewiezienia Fifiego gdzies dalej poza Białą-może być za słaby. Oczywiście lekarz oceni jego stan, przede wszystkim serduszko i wtedy zaczniemy szukać miejsca. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Myślę, że to dobry pomysł.
Kokou bierze takie staruszki do domowego hoteliku.[/QUOTE]
Ale do Kikou to jakieś 500km,albo lepiej,bo Ona gdzieś koło Wrocławia jest...strasznie daleka podróż:-(.Ale zadzwońcie do Kikou,bo wiem,że tam juz jest sporo psiaków i na dniach ma jeszcze jeden z Zabrza jechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Coś mi się tak kolebie niejasno po głowie "Hotelik u Murki"...? To chyba stosunkowo blisko Białej,bo za Lublinem,ale czy to mogłoby być miejsce dla Fifiego?[/QUOTE]
Trzeba pytać,tylko pytać,czy byłoby miejsce w domu,bo do kojca,ani do budy nie powinien iść.Kojec w ogrzewanym pomieszczeniu to i ja mam,ale przeciez nie o takie warunki nam chodzi dla Fifulca:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Coś mi się tak kolebie niejasno po głowie "Hotelik u Murki"...? To chyba stosunkowo blisko Białej,bo za Lublinem,ale czy to mogłoby być miejsce dla Fifiego?[/QUOTE]

Ja pisałam do Pani Kasi (murki),na razie nie ma miejsc.Znam tą osobę i ona mnie trochę zna-pomagałam kiedyś psiakowi od niej-już niestety za TM:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...