Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='Renata5']Herak kochana,bo twój pies jest młody i zdrowy,to co miałabym niby u niego wymyślić?A wiesz,u starego psa zawsze coś się znajdzie,jak nie urok,to sraczka:diabloti:Powodów do wyłudzania pieniędzy jest wiele:p[/QUOTE]

moze pomózmy fifiemu zamiast kucic sie o 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='herak']Zapomniałam uwzględnić że poświęcenie ze strony renaty jest ogromne.
Renata ma rodzinę i powinna spędzać czas na wycieczkach i wczasach ,lecz on wybrała opiekę nad starymi i chorymi istotkami.[/QUOTE]
Herak,ale biore za to kupę kasy,a własciwie teraz więcej kupy niz kasy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam takiej odwagi jak gonia66, też wypaliłabym z grubej rury, nawet grubszej, ale jestem tu nikim.Myślę tak samo i wierzę, że dla dobra Fifiaczka jutro już będzie ok, a Fifek w końcu zobaczy to swoje światełko w ciemnym tunelu, sraka mu się unormuje i będzie robił "na twardo".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ale moze elmira pusciły nerwy,wkurzyła sie ze czas ma fifi do konca czerwca i musza mu sie do konca czerwca unormowac kupy.[/QUOTE]Nie nie majku...wkurzyc się moze każdy..każdy moze znaleźc tu jakis powod do nerwów..ale nie wolno obrazac uczciwych ludzi i posądzać ich o wyłudzanie, oszustwa i kłamstwa...z całym szacunkiem dla elmiry- bo byc moze tez wiele robi dla psow..tego nie wiem, bo nie znam- ale Renate znam...i uważam, ze nie ma usparwiedliwienia na takie zachowanie i niszczenie drugiego człowieka...Renata nie zasłużyłą na takie traktowanie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Własnie fifek zrobił kupkę,troche takiej se i troche rozwolnieniowej.kurna,a mogłam iśc z nim na spacer,byłoby,ze kupka zrobiona na spacerku:)fifek niby taki mądry,a jaki niemądry.Nie powiedział mi,że chce kupę,tylko srunął na leżąco i prawie na śpiąco...ach ten fifek:)[/QUOTE]
Ad rem czyli powrót do psiaka- czyli dzisiejsze kupy były w mniejszej ilości i nie takie biegunkowe? Czym namaczasz, Reniu, karmę? Mam nadzieję, że tylko wodą. Nie ma żadnego s[osobu, by zjadł chociaż malutko z ręki? Ja do tej pory tak robię, jesli pies ma być względnie zdrowy i ma żyć. I żyje.
A sprawy finansowe to nie tylko kwestia przeprosin, ale ponieważ jest to ogólnie dostępne forum i kazżdy może poczytać sobie te agresywne pomówienia, dobrze byłoby zastanowić się nad konsekwencjami swoich słów.

Link to comment
Share on other sites

Renatko wszyscy mają o tobie bardzo dobre zdanie ,zawsze znajdzie się ta jedna osoba która się do czegoś przyczepi.
Wiem że to boli ale możesz śmiało patrzeć na innych z góry ,to co robisz dla psiaków to cudowny dar od ciebie.
A fifeczkowi życzę spokojnej nocy bez kupy,i zaczepiania kolegi.choć wiem że renatko nie zaśniesz spokojnie mimo to życzę tobie
spokojnej nocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Nie miałam takiej odwagi jak gonia66, też wypaliłabym z grubej rury, nawet grubszej, ale jestem tu nikim.Myślę tak samo i wierzę, że dla dobra Fifiaczka jutro już będzie ok, a Fifek w końcu zobaczy to swoje światełko w ciemnym tunelu, sraka mu się unormuje i będzie robił "na twardo".[/QUOTE]
Jutro na pewno bedzie ok:)Fifi bedzie u Elmiry,Ona go dopilnuje w jedzeniu,w podawaniu leków,umyje,posprzata po nim,bo ja mu robię krzywdę i wykańczam psa i biore jeszcze za to podwójnie za jeden miesiąc:)Alez jestem cwana bestyja:diabloti:
Cholera,dzisiaj sie juz nie położe spac,musze czuwać,żeby Fifiemu sie nic nie stało,bo by mi elmira łeb przy samym tyłku urwała:-(.No nic,trzecią noc mam z głowy,a co tam ja cyborg jestem,robokop,wytrzymam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Ad rem czyli powrót do psiaka- czyli dzisiejsze kupy były w mniejszej ilości i nie takie biegunkowe? Czym namaczasz, Reniu, karmę? Mam nadzieję, że tylko wodą. Nie ma żadnego s[osobu, by zjadł chociaż malutko z ręki? Ja do tej pory tak robię, jesli pies ma być względnie zdrowy i ma żyć. I żyje.
A sprawy finansowe to nie tylko kwestia przeprosin, ale ponieważ jest to ogólnie dostępne forum i kazżdy może poczytać sobie te agresywne pomówienia, dobrze byłoby zastanowić się nad konsekwencjami swoich słów.[/QUOTE]
Dzisiaj,niedawno była kupka,lepsza o niebo od ostatnich biegunek:)fifkowi namaczam tylko w przegotowanej wodzie i dodaje kreon.Może wreszcie idzie ku lepszemu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='herak']Bardzo mi przykro czytać o zarzutach skierowanych do renatki.
Chcę tylko powiedzieć że to najuczciwsza osoba jaką poznałam.
Mieszkam za granicą więc dlaczego nie zdarła zemnie pieniędzy i nie wymyśla o potrzebach psa.
Mogłaby tysiące powodów wymyślać nie zrobiła .[/QUOTE]

ja dodam ze papier toal,nawet policzyła sobie renata5 tylko 20zł,a ja kiedys 8 rolek kupiłem za 18zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Jutro na pewno bedzie ok:)Fifi bedzie u Elmiry,Ona go dopilnuje w jedzeniu,w podawaniu leków,umyje,posprzata po nim,bo ja mu robię krzywdę i wykańczam psa i biore jeszcze za to podwójnie za jeden miesiąc:)Alez jestem cwana bestyja:diabloti:
Cholera,dzisiaj sie juz nie położe spac,musze czuwać,żeby Fifiemu sie nic nie stało,bo by mi elmira łeb przy samym tyłku urwała:-(.No nic,trzecią noc mam z głowy,a co tam ja cyborg jestem,robokop,wytrzymam:)[/QUOTE]
No ba....ja Ciebie tez musze w takim razie rozliczyć, bo, jak Ty taka bestyje jezdeś, to moze i "naszemu" MIętusiowi i Opalikowi podkradasz;) No i musimy chyba czuwac z Tobą, bo jak będziesz miala urwany łeb, to nasze psiaki na ulice wylądują...albo u ALinyS, zostałas do Niej porownana, to w zasadzie takie same warunki tam pewnie są co u Ciebie,,a teraz na pewno ma promocyjne ceny;):D....;)
Dobra, koniec zartów...juz mi lepiej, bo i Reni wrócił humor- za co tym bardziej ja podziwiam...:)
Fifi będzie mial niebawem badania wszelakie, więc moze czegos sie dowiemy wiecej...oby...i oby to byly wiesci pomyslne...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Dzisiaj,niedawno była kupka,lepsza o niebo od ostatnich biegunek:)fifkowi namaczam tylko w przegotowanej wodzie i dodaje kreon.Może wreszcie idzie ku lepszemu?[/QUOTE]
Tak rób i nie eksperymentuj z ryżem, siemieniem, marchewką i ninnymi cudami.Czy Fifek ma ząbki zdatne jeszcze do jedzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Dzisiaj,niedawno była kupka,lepsza o niebo od ostatnich biegunek:)fifkowi namaczam tylko w przegotowanej wodzie i dodaje kreon.Może wreszcie idzie ku lepszemu?[/QUOTE]
Reniu...mślisz, ze to ten kreon zaczał działać..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No ba....ja Ciebie tez musze w takim razie rozliczyć, bo, jak Ty taka bestyje jezdeś, to moze i "naszemu" MIętusiowi i Opalikowi podkradasz;) No i musimy chyba czuwac z Tobą, bo jak będziesz miala urwany łeb, to nasze psiaki na ulice wylądują...albo u ALinyS, zostałas do Niej porownana, to w zasadzie takie same warunki tam pewnie są co u Ciebie,,a teraz na pewno ma promocyjne ceny;):D....;)
Dobra, koniec zartów...juz mi lepiej, bo i Reni wrócił humor- za co tym bardziej ja podziwiam...:)
Fifi będzie mial niebawem badania wszelakie, więc moze czegos sie dowiemy wiecej...oby...i oby to byly wiesci pomyslne...:)[/QUOTE]

kto to jest Alina S.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ja dodam ze papier toal,nawet policzyła sobie renata5 tylko 20zł,a ja kiedys 8 rolek kupiłem za 18zł.[/QUOTE]
Majku ja kupuję najtańsze rzeczy.Oj sorki,w kauflandzie,gdzie robię zakupy jest jeszcze tańszy papier,bo po 2.99zł,ale ten papier do niczego sie nie nadaje,nawet do dupy:p.Ten którego używam w domu jest drugi w kolejce po tym najtańszym.niestety nie stać mnie na papier za 18 zł:shake:,mam swoje chore psy i musze o nie dbac i je leczyc,a nie wycierać jedwabiem swój tyłek;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Majku ja kupuję najtańsze rzeczy.Oj sorki,w kauflandzie,gdzie robię zakupy jest jeszcze tańszy papier,bo po 2.99zł,ale ten papier do niczego sie nie nadaje,nawet do dupy:p.Ten którego używam w domu jest drugi w kolejce po tym najtańszym.niestety nie stać mnie na papier za 18 zł:shake:,mam swoje chore psy i musze o nie dbac i je leczyc,a nie wycierać jedwabiem swój tyłek;).[/QUOTE]

ja to przez pomyłke kupiłem,wziołem z pułki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Tak rób i nie eksperymentuj z ryżem, siemieniem, marchewką i ninnymi cudami.Czy Fifek ma ząbki zdatne jeszcze do jedzenia?[/QUOTE]
A broń mnie boże! Tylko jego karma namoczona w wodzie i kreon.Przed stwierdzeniem poprzez badanie krwi,że fifiak jest trzustkowcem,to podawałam mu rózne cuda,aby rozwolnieniowe kupki zatrzymać.Po dostarczeniu karmy je tylko karme
[quote name='gonia66']Reniu...mślisz, ze to ten kreon zaczał działać..??[/QUOTE]
Oby Kochana,oby,może ta psina wreszcie przestanie sie męczyc...no i elmirka będzie miała lżej:)

Link to comment
Share on other sites

Renata, zacytowałaś mnie, ale ja nie miałam na myśli tego, co potem napisałaś.Gdzie Fifkowi będzie lepiej niż u Ciebie?Mam Twoją, teraz już moją, Majeczkę i już wyliczam.Rano o 6stej 5 kałuż i dwa twarde bobki.Godzina 8sma, 4 kałuże i posikane posłanko.Za 3 godziny też 4 rozlewiska i znowu zmiana posłanka.Do wieczora....jest tego sporo.Wycieram, zmieniam, piorę, suszę i tak do nocy a od rana na nowo.Jak jest pogoda taka jak teraz to ok.Dobrze, że Edziu robi na dworku i Lejek tak samo, choć też zdarzyła mu się dwukrotnie wpadka, bo znowu ma gorsze dni.Nie śpię i tak, bo Lejek mi na to nie pozwala.Za to Dziunia aż chrapie.Sorki dziewczyny...to wszakże wątek Fifka.Życzę mu wszystkiego naj.

Link to comment
Share on other sites

Kreon jak Kreon + dieta, tylko nie wiem, czy Intestinal- bo tą karmę je?- jest na trzystkę. Oskar początkowo jadł też Interstinal, ale rezultaty były takie sobie. Na prawdę zadziałał Hypoallergenic. Wyniki ma niby dobre, jak na wiek, ale przewod pokarmowy, trawienie już inne- jak u starszych ludzi i nic więcej.
Podczas biegunek i autentycznych srak, dałabym Nobla temu, kto zdążyłby" wyprowadzić" go na spacer hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Kreon jak Kreon + dieta, tylko nie wiem, czy Intestinal- bo tą karmę je?- jest na trzystkę. Oskar początkowo jadł też Interstinal, ale rezultaty były takie sobie. Na prawdę zadziałał Hypoallergenic. Wyniki ma niby dobre, jak na wiek, ale przewod pokarmowy, trawienie już inne- jak u starszych ludzi i nic więcej.
Podczas biegunek i autentycznych srak, dałabym Nobla temu, kto zdążyłby" wyprowadzić" go na spacer hihi[/QUOTE]

intestinal podobno na watrobe jest.

on jutro jedzie do elmira?bez sensu.nie oddawaj go renata5 to dodatkowy stres dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Renata, zacytowałaś mnie, ale ja nie miałam na myśli tego, co potem napisałaś.Gdzie Fifkowi będzie lepiej niż u Ciebie?Mam Twoją, teraz już moją, Majeczkę i już wyliczam.Rano o 6stej 5 kałuż i dwa twarde bobki.Godzina 8sma, 4 kałuże i posikane posłanko.Za 3 godziny też 4 rozlewiska i znowu zmiana posłanka.Do wieczora....jest tego sporo.Wycieram, zmieniam, piorę, suszę i tak do nocy a od rana na nowo.Jak jest pogoda taka jak teraz to ok.Dobrze, że Edziu robi na dworku i Lejek tak samo, choć też zdarzyła mu się dwukrotnie wpadka, bo znowu ma gorsze dni.Nie śpię i tak, bo Lejek mi na to nie pozwala.Za to Dziunia aż chrapie.Sorki dziewczyny...to wszakże wątek Fifka.Życzę mu wszystkiego naj.[/QUOTE]
Ja własnie taką sikającą ją wzięłam ze schroniska i sikała tak przez 9 miesięcy co u mnie była.Syla,a może trza z nią latac co godzinę na spacerek?Pomyś o tym kochana,co by ci się nie nudziło:cool3:Mi sie tez cholernie nudzi i będe musiała chyba sobie znaleźć zajęcie.będę latała z pieluchowcami na spacer co pół godziny,bo z tymi zdrowymi to wychodze 4,5 razy dziennie,więc czasu mam dostatek:).

Albo pieluchę jej załóż-dobry patent,polecam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']intestinal podobno na watrobe jest.

on jutro jedzie do elmira?bez sensu.nie oddawaj go renata5 to dodatkowy stres dla niego.[/QUOTE]
majku nic nie dzieje się na tym swiecie bez sensu.elmira SAMA,PIERWSZA powiedziała,że go w niedzielę zabiera,więc czemu mam ja unieszczęsliwic i nie dać fifka?Znowu się przyczepi,że jestem oszustka,bo obiecałam,a nie dałam.Niech słowo ciałem się stanie i Fifek jedzie do elmiry.On ją znazna dom,rodzinę,więc stresu nie będzie miał.Może i jestem zła,ale nie az taka zła,żeby dziewczynie sprawiać przykrośc i nie dawać jej psa,którego zażądała wręcz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Ja własnie taką sikającą ją wzięłam ze schroniska i sikała tak przez 9 miesięcy co u mnie była.Syla,a może trza z nią latac co godzinę na spacerek?Pomyś o tym kochana,co by ci się nie nudziło:cool3:Mi sie tez cholernie nudzi i będe musiała chyba sobie znaleźć zajęcie.będę latała z pieluchowcami na spacer co pół godziny,bo z tymi zdrowymi to wychodze 4,5 razy dziennie,więc czasu mam dostatek:).[/QUOTE]
No bo leniwa babina jesteś, Reniu. Spacer, spacer...ze stuletnią babką do ubikacji, to jest to, o czym wiedzieć powinnaś.
Ach, musisz jeszcze opanować sztukę łapania po drodze tego, co to spod ogona i innych miejsc dziadeczkom wylatuje.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...