Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Aż tyle???

I będzie tak co miesiąc????:crazyeye: Fifol ma szansę zostać najbogatszym dziadeczkiem na DGM!:loveu:

[/QUOTE]

Szanowne cioteczki, najpierw trąbicie na całe forum ile to brakuje Fifulcowi(w tytule wątku wielkimi literami), a teraz mnie bierzecie pod wlos???;)(uprzedzam, łysy trochę jestem, nie ma jak).:lol:

No dobra, dobra, przecież to Ziomal;)
A już tak na poważnie, na zwierzętach, w przeciwieństwie do ludzi nigdy się nie zawiodłem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gregorsat,Fifol nie mieszka w hoteliku!Żyje sobie w domu tymczasowym (dożywotnim,bo nikt nie chce takiego dziadulka) u Elmiry.której tetryczek spadł na głowę trochę niespodziewanie....

Fifek jest starszy od kredy,ślepiutki zupełnie,ma trzaśniety kręgosłup-taki z niego Quasimodo!

Ale za TM nie chce się nam wybrać,bo kocha życie,młode sunieczki,mizianie,dobre żarełko,ciepełko ...Tetryczek z niego,ale bez demencji starczej,co nieustannie mnie zadziwia!

Dzisiaj rozmawiałam z Elmirką! Fifi taktuje dom i ogród jak OGROMNY wybieg,więc nie sruli w mokrej trawie,bo mokrego nie znosi;) Chodzi do "kibelka",którym jest kojec z drewnianą podłogą i tam załatwia wszelkie fizjologiczne potrzeby...Poza tym jest zdrowy i nic (oprócz wieku) mu nie dolega! Wesołe jest życie staruszka!


Niedługo będą fotki.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']

kocha życie,młode sunieczki,mizianie,dobre żarełko,ciepełko ...[/QUOTE]

No, no, no...
W dzisiejszych czasach tak się urządzić...
To tylko dzięki Wam Cioteczki...:-)
Najważniejsze, że wie, co jest dobre...:evil_lol:
Żyje jak emeryt ze starego portfela...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już się rozliczam.

07.10.2012r. Fifek miał uzbieranych 145,96 zł

Po tym dniu wpłacili:
08.10.2012r. Bakusiowa - 80 zł :Rose:
15.10.2012r. Cavani - 10 zł :Rose:
24.10.2012 r. Jostel5 - 40 zł :Rose:
24.10.2012 r. Kamila P.-20 zł :Rose:
24.10.2012 r.Dorota Ł.-10 zł :Rose:

Dało to w sumie [B]305,96 zł[/B]

Wczoraj dla Elmiry przelałam [B]300 zł[/B] na potrzeby staruszka.

Fifkowi zostało w tej chwili [B][COLOR=#ff0000]5,96 zł[/COLOR][/B] .

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie!:)

Ja też niebawem przeleję ,no i mam nadzieję,że i inni deklarowicze nie zawiodą...


A Fifol zrobił się bezczelny!;)


Kiedy Elmirka przygotowuje mu żarełko,pogania ją szczekaniem:"Szybciej,no....! Ale się guzdrzesz!"
Poza tym wścieka się na mokrą trawę,nie znosi kałuż ,a swoje niezadowolenie wyraża...ruszając brwiami-jakkolwiek to brzmi!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Ale fajnie!:)

Ja też niebawem przeleję ,no i mam nadzieję,że i inni deklarowicze nie zawiodą...


A Fifol zrobił się bezczelny!;)


Kiedy Elmirka przygotowuje mu żarełko,pogania ją szczekaniem:"Szybciej,no....! Ale się guzdrzesz!"
Poza tym wścieka się na mokrą trawę,nie znosi kałuż ,a swoje niezadowolenie wyraża...ruszając brwiami-jakkolwiek to brzmi!:)[/QUOTE]

Spoko, ode mnie Fifol zawsze będzie miał. Jest moim pierwszym psiakiem na którego dałam deklarację.
Kiedyś usłyszałam od mojej młodej sasiadki że działa na dogomanii. Któregos dnia postanowiłam zobaczyć co to jest ta dogomania. Jakos tak od razu zobaczyłam tytuł, że ślepy pies przebywa 14 lat na łańcuchu i potrzebne są deklaracje aby go wyciągnąć z tego łańcucha. Tak mnie prześladował ten dramatyczny apel że zaczęłam szukać wątku. Jakoś mi się udało i wtedy zadzwoniam do Jostel5.

Link to comment
Share on other sites

Z Fifim jest bardzo źle...!:( Tak prawie z dnia na dzień-starość jest okrutna!

Ma zupełnie niewładne tylne łapki ,nie wstaje,załatwia się w sposób niekontrolowany -pod siebie ,nie chce jeść (Elmira ugotowała mu dzisiaj rosół i wlewa mu do mordki ,żeby nie tracił siły ),ale pije-dużo!

Elmira była z nim u weta ,który powiedział,że dziadziuś stoi już przednimi łapkami na TM (ze starości) i trzeba mu pomóc pójść dalej...:(

Zapadła decyzja ,że Fifol dostanie jeszcze sterydy...może jego organizm zareaguje...Na razie,po pierwszej dawce,nie ma efektów,wet da mu je jeszcze raz.

Dla Elmirki najtrudniejsze w tym wszystkim jest to,że Fifol jest przytomny ,kontaktowy....Kiedy się go posadzi ,to siedzi ,wyraźnie też złości się,kiedy Elmirka go myje,a trzeba to robić kilkanaście razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Z Fifim jest bardzo źle...!:( Tak prawie z dnia na dzień-starość jest okrutna!

Ma zupełnie niewładne tylne łapki ,nie wstaje,załatwia się w sposób niekontrolowany -pod siebie ,nie chce jeść (Elmira ugotowała mu dzisiaj rosół i wlewa mu do mordki ,żeby nie tracił siły ),ale pije-dużo!

Elmira była z nim u weta ,który powiedział,że dziadziuś stoi już przednimi łapkami na TM (ze starości) i trzeba mu pomóc pójść dalej...:(

Zapadła decyzja ,że Fifol dostanie jeszcze sterydy...może jego organizm zareaguje...Na razie,po pierwszej dawce,nie ma efektów,wet da mu je jeszcze raz.

Dla Elmirki najtrudniejsze w tym wszystkim jest to,że Fifol jest przytomny ,kontaktowy....Kiedy się go posadzi ,to siedzi ,wyraźnie też złości się,kiedy Elmirka go myje,a trzeba to robić kilkanaście razy dziennie.[/QUOTE]

O nie, Fifi :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Też tak myślę.
Według mnie to cud jakiś (+wspaniała opieka) ,że Fifol-od momentu zabrania go ze schronu-przeżył 2,5 roku-ruchliwy,niezdemenciały ,kontaktowy,ciekawy świata.

Kiedy wyjeżdżał do W-wy ,bałyśmy się,że nie przeżyje podróży.[/QUOTE]

Mało brakowało a mogło go nie być te 2.5 roku temu.

Jednak niech steryd zadziała a Fifulec niech żyje nam jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

No,niestety,Bakusiowo-nie zadziałał....

Fifi ,nasz dzielny dziadzio ,godzinę temu przekroczył Tęczowy Most.....:(:( :(

Utulony przez Elmirkę,która do ostatniej chwili trzymała go za łapkę,zasnął spokojnie i teraz nic go już nie boli...

Jeszcze tu wrócę....Później....:(

Edited by jostel5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...