Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elmira']Pierwszy raz. Ja miałam już staruszki. Sypie się Fifek i nic na to nie poradzimy. Niestety wiek i lata zaniedbań robią swoje. Staramy się z moim Mężem uprościć los Fifciakowi, chociażby nosząc Zgredka po schodach. On popyla jak wściekły, tylko ten kręgosłup nie chce go nosić.[/QUOTE]

Na starość nie poradzisz nic. A im bardziej niedomagaja tym bardziej chcą żyć, może nawet maja jakieś plany na przyszłość. Takie jest umieranie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Wczoraj przeraziłam się okrutnie. Fifcio miał rano problemy ze wstaniem. Nie wiem, czy to człowiek przysłużył się jego kręgosłupowi, czy to dolegliwość wynikająca z wieku, ale kręgosłup malucha jest w fatalnym stanie. Byliśmy u weterynarza, ale ten nic nie stwierdził, poza wiekiem. Mały dostał zastrzyk p. zapalny i p. bólowy. Dzisiaj jest o niebo lepiej. Szkoda mi go, bo on ma taką ogromną wolę i chęć życia. Ma wspaniały apetyt, kupy są tak piękne, że nawet się nie wkurzam, że robi je na chodniku;) Mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja.[/QUOTE]

biedaczek..:(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki z racji tej, że znacie się na qpach jak nikt inny to prosze zobaczcie. Jakieś sugestie mile widziane. Nie ma kasy na eksperymenty a pilnie potrzeba pomocy.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192941-2-maleńkie-szczeniaczki-Jamniczko-Pokraczki.-1-3kg-i-chudną!!!-Biegunka-śluz-i-krew!!/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nes,do maluszków zajrzałam ,sytuacja chyba się wyjaśnia...

Fifciu,drapanko za uszkiem na dobranoc.Dla Pańci-też...:)

[B]
Fifkolubne[/B]:) ,zajrzyjcie,proszę do naszej kolejnej schroniskowej bidy-10 razy większej od Fifka,ale bidy...;)[url]http://www.dogomania.pl/threads/193664-Bia%C5%82a-Podlaska.Kreska-beniowata-sunia-w-schronisku.Ratujmy-%C5%9Blicznot%C4%99!?p=15460514#post15460514[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie:)

Fifi czuje się dobrze, ale: dokucza mu tylna łapka. Mały, jak dłużej poleży, to potem ma ją podkurczoną, jak się rozchodzi-jest ok. Niestety z powodu jego wrażliwego żołądka nie mogę mu podawać rimadylu, albo np. meloksamu. Muszę jeszcze wypytać lekarza o takie proszki, które mają wydłużone działanie i nie trzeba ich podawać regularnie.

Link to comment
Share on other sites

To,co chciałam,poprawiłam...Jest kciuk do góry!


[B]Łolkiee-[/B]chcę ogłosić powszechnie ,że masz talent pedagogiczny!:) Wyłącznie dzięki Tobie umiem wstawiać i kopiować zdjęcia !:multi: Aha,potrafię też podlinkować bannerek!:loveu::loveu:

Dziękuję Ci BARDZO!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...