Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie Kingi. Juz mi się humor zepsuł.... jaki słodki biedny :-( On nie może zostać w schronie... bo będziemy płakać, że nawet w ostatnich chwilach nikt nie pogłaskał, nikt nie przytulił :-(:-(:-( Co robić? :shake: Juz mu niewiele pewnie życia zostało :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Jestem na zaproszenie Kingi. Juz mi się humor zepsuł.... jaki słodki biedny :-( On nie może zostać w schronie... bo będziemy płakać, że nawet w ostatnich chwilach nikt nie pogłaskał, nikt nie przytulił :-(:-(:-( Co robić? :shake: Juz mu niewiele pewnie życia zostało :shake:[/QUOTE]

dzięki,że jesteś:),zbieramy dla niego na hotelik..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Myślę, że trzeba wątek Fifiego wrzucić na ogólny. Więcej osób zajrzy.
Co do wizyty u weta to można na miejscu go zdiagnozować.
Szkoda aby z powrotem wracał do schroniska..[/QUOTE]

Już umówiłam mu tę wizytę :),co mu na pewno nie zaszkodzi...! Przynajmniej dostanie chłopak środki przeciwbólowe i przeciwzapalne,bo na pewno bardzo cierpi:( Za wizytę zapłacę z t.zw. środków własnych i nie będzie to pewnie kwota zwalająca z nóg ;)

[U]Ketunia[/U]--jak się wrzuca wątek na ogólny???
Dobrze,że tacy ludzie jak Ty są na świecie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Jest na łańcuchu, ponieważ w schronisku psy są przy budach. Fifi nie widzi, nie może reagować dostatecznie szybko. Jeśli wszedłby pomiędzy inne psy, prawdopodobnie zostałby zagryziony.[/QUOTE]
;( Smutne... A ktoś się nim interesował?

Link to comment
Share on other sites

Jutro przed 12-tą pomyślcie o Fifusiu cieplutko,bo będzie w tym czasie u weta-prześwietlany,obmacywany, miętolony,obracany,kłuty...no i pewnie... przerażony sytuacją!
Mam nadzieję,że nie zje weta,bo kto wysterylizuje w poniedziałek benię? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Jutro przed 12-tą pomyślcie o Fifusiu cieplutko,bo będzie w tym czasie u weta-prześwietlany,obmacywany, miętolony,obracany,kłuty...no i pewnie... przerażony sytuacją!
Mam nadzieję,że nie zje weta,bo kto wysterylizuje w poniedziałek benię? ;)[/QUOTE]

Będziemy trzymać kciuki za Fifulcia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Jutro przed 12-tą pomyślcie o Fifusiu cieplutko,bo będzie w tym czasie u weta-prześwietlany,obmacywany, miętolony,obracany,kłuty...no i pewnie... przerażony sytuacją!
Mam nadzieję,że nie zje weta,bo kto wysterylizuje w poniedziałek benię? ;)[/QUOTE]

Załóżcie mu namordnik, żeby Panu weterynarzowi palców nie ciapnął w panice.;)

Kciuki trzymać obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']Jak tam Fifi po wecie?[/QUOTE]

Hej, hej:) Witam Panią:)

Dziewczyny dzisiaj do schroniska pojechały. Będą pewnie dopiero po południu. Też jestem ciekawa, jak Fifi sie sprawił i czy Pan weterynarz ma całe palce:);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...