Jump to content
Dogomania

Zaklinacz Psów - Cesar Millan - książka


gogusiak

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polski zaklinacz psów']przecież ja wiem jak one wyglądaja, już sie przestańcie na mnie wyrzywać, z mężami sie pokłóciłyście czy jak? przecież przyznałem sie do błędu, to po co ta dalsza dyskusja, Wy jesteście nie omylne?[/QUOTE]

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :olympic: ;)

Link to comment
Share on other sites

WYBACZCIE ,ZE SIĘ W KROCHMALĘ ,ALE.......
JEST TAKI BAZAREK ,GDZIE SAM USTALASZ ILE PŁACISZ.MOŻE ZOBACZYSZ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205597-Samowolka-cenowa-)Sam-decydujesz-za-ile-kupujesz-)-DO-17.04.do-22-00?p=16650755#post16650755[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polski zaklinacz psów']co robi, Ty wiesz w ogóle co to znaczy, że sie tak wypowiadasz, moze zamiast krytykować innych sam byś napisał coś mądrego odnośnie Twoich doświadczeń, bo postów napisałeś 4 i wszystkie z krytyką, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co logowałeś sie na forum'[/QUOTE]

Dla mnie to proste .W dyskusji można się konstruktywnie spierać,Ty używałeś krytyki w mało wyrafinowany sposób.Atakowałeś personalnie więc dziewczyny utarły ci nosa.;)

Link to comment
Share on other sites

to pokaż mi gdzie ja kogoś skrytykowałem w mało konstruktywny sposób... nikt mi nie utarł nosa, pomyliłem sie i sie do tego przyznałem, nie jestem jakim omnibusem, który wie wszystko, kazdemu zdarzają sie pomyłki i nigdy nie twierdziłem, że jestem znawca ras, zajmuję sie psychologią i behawiorem psów, psów ogólnie, a nie poszczególnych ras, ja przynajmniej potrafie sie przyznać do pomyłki, a niektóre osoby na tym forum mimo, że nie mają racji dalej idą w zaparte...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusiek']Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :olympic: ;)[/QUOTE]

[quote name='Polski zaklinacz psów']co robi, Ty wiesz w ogóle co to znaczy, że sie tak wypowiadasz, moze zamiast krytykować innych sam byś napisał coś mądrego odnośnie Twoich doświadczeń, bo postów napisałeś 4 i wszystkie z krytyką, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co logowałeś sie na forum'[/QUOTE]

teraz ja Ci podpowiem, bo nie dość, że masz problemy z poprawnym pisaniem to widać, że nie rozumiesz przysłów..

kto mieczem wojuje, (ten) od miecza ginie- jeśli ktoś próbuje kogoś skrzywdzić, to najczęściej sam zostaje poszkodowany, pokonany takimi samymi metodami. ŹRÓDŁO WIKIPEDIA

prawdopodobnie dusiek miał na myśli to, że sam na tym forum łapałeś za słówka, szydziłeś z innych, dlatego inni zrobili to samo z Tobą :diabloti: i tyle..

Link to comment
Share on other sites

nie musisz mi tłumaczyć co znaczy to przysłowie, poprostu ono ma sie nijak do tej sytuacji, dlatego mnie bardzo zdziwiło przytoczenie go, nie łapie nikogo za słówka, a już napewno nikogo nie krzywdze, poprostu jezeli ktoś się myli, to pisze otwarcie, że ten ktoś sie myli, ja sie pomyliłem, bo nikt nie jest nie omylny wy mi to wytkneliście, a ja sie przyznałem, że faktycznie się pomyliłem, nie rozumiem dalszego ciągu tej dyskusji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polski zaklinacz psów']to pokaż mi gdzie ja kogoś skrytykowałem w mało konstruktywny sposób...[/QUOTE]

a chociażby to...

[quote name='Polski zaklinacz psów']bo macie za ciasne główki dlatego wam ręce opadaja [/QUOTE]

[quote name='Polski zaklinacz psów']haha wróciła i nasza Neosia, z kolejnymi mądrymi teoriami haha "nawet Victoria Stillwell [/QUOTE]

itd. wystarczy przejrzeć parę stron tego wątku..

Link to comment
Share on other sites

załóżcie nowy wątek, "pomyłki i krytyka PZP", po za tym wiesz chyba mamy wolność słowa, jezeli faktem jest, że macie ciasne główki i mało wyobraźni to dlaczego nie napisać tego otwarcie? w stanach takie rzeczy są na pożadku dziennym, a wy sobie czegoś takiego nie wyobrażacie, to o czym to świadczy przepraszam, przykro mi, ale właśnie o tym, że macie ciasne główki, z tym, że nikt z was nie potrafi się przyznać do błędu, potraficie sie tylko wyrzywać i mścić, ja do błębu sie przyznać potrafie i taka jest między nami różnica, a robie błędy bo jestem dyslektykiem, jak sie nie ma argumentówto najlepiej sie doczepić pisowni... a z Neosią to zupełnie inn temat, żebyś Ty widziała jak ona do mnie nie raz pisała, to byś mi sie nie dziwiła, ja i tak jestem od niej duzo kulturalniejszy'

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale ciasną główkę może mieć twa małżonka czy inna niewiasta w twym kręgu (np. twa autorka). Nie życzę sobie takich określeń pod adresem moim i innych dogomaniaczek. To, że w stanach coś robią, nie znaczy, że w ogóle ma to sens. Religia mojej przyszłej teściowej tez jest ze stanów i jest kompletną bzdurą. Argument, że coś - cokolwiek - jest ze stanów jest argumentem o kant dooopy rozbić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polski zaklinacz psów']załóżcie nowy wątek, "pomyłki i krytyka PZP", po za tym wiesz chyba mamy wolność słowa, jezeli faktem jest, że macie ciasne główki i mało wyobraźni to dlaczego nie napisać tego otwarcie? w stanach takie rzeczy są na pożadku dziennym, a wy sobie czegoś takiego nie wyobrażacie, to o czym to świadczy przepraszam, przykro mi, ale właśnie o tym, że macie ciasne główki, z tym, że nikt z was nie potrafi się przyznać do błędu, potraficie sie tylko wyrzywać i mścić, ja do błębu sie przyznać potrafie i taka jest między nami różnica, a robie błędy bo jestem dyslektykiem, jak sie nie ma argumentówto najlepiej sie doczepić pisowni... a z Neosią to zupełnie inn temat, żebyś Ty widziała jak ona do mnie nie raz pisała, to byś mi sie nie dziwiła, ja i tak jestem od niej duzo kulturalniejszy'[/QUOTE]

to były tylko nieliczne przykłady na Twoją "konstruktywną krytykę". A, że jest wolność słowa, oczywiście.. Ale w tej wolności można zachować jakiś poziom i nie trzeba pisać o ciasnych głowkach, bo się nie ma lepszych argumentów. Nie mów, że w Stanach to jest norma, bo są tam też ludzie kulturalni i tacy, którzy występują w pewnym show, gdzie biją się i wyzywają ze swoją matką/ojcem/przyjaciółką/sąsiadką o partnera, z którym wszyscy po kolei romansują.. Duży wybór..

Co do nowego wątku o Twoich pomyłkach.. Niee raczej nie założe go.. za mało interesujący..

Link to comment
Share on other sites

nic co ludzkie nie jest mi obce, w stanach tez sa ludzie, to czy to jest bzdurne czy nie to już inna bajka, ale nasz mentalność, faktycznie chyba jesteśmy 100 lat za murzynami, dlatego napisałem to sformuowanie "ciasne główki", które nie wiem czy zauwarzyłaś nie skierowałem do nikogo personalnie, chodziło mi raczej o naszą mentalność nie wykluczając siebie, że mamy ciasne główki, skoro dla nich jest to normalne, a nam się to nie mieści w głowach, to przykro mi, bo to nie jest fajne, ale właśnie świadczy to o tym, ze mamy ciasne główki...
tłamsik, za mało interesujacy? to dlaczego od 3 stron postu o niczym innym nie piszesz? również uważam, że jest to mało interesujące dlatego właśnie nie rozumiem, dlaczego od 3 stron piszecie tylko o tym...

Link to comment
Share on other sites

PZP : chyba moge wybierac swoj autorytet?? chodzilo mi glownie o to ze nawet victoria wie ze nie wolno przytulac psów ktore sa agresywne... ty widze ze nie za bardzo bo mowisz o tym ze dzieci maja na psa dobry wplyw itp.
a co powiesz o tym ze 99% psów nie lubi byc glaskanym po glowie?? czy tez wymyslisz jakas teorie ze to wprost przeciwnie,ze psy kochaja glaskanie po glowie,zblizanie reki do jego psyka wbrew jego woli,marsz wprost na psa itepe itede...
jezeli pies jest agresywny w stosunku do ludzi to male dziecko ktore go przytula, a nie wie ze nie wolno, odbiera jago zagrozenie i atakuje. :)
jezeli wg szanownego PZP pisze cos zle nie mnie poprawi :) pozostali dogomaniacze tez :) ja tu tylko pisze :)

Link to comment
Share on other sites

1% nalezy pewnie do psow asystujacych i z dogoterapii.
wez niezrownowazonego psa wyciagnij reke do niego i poglaszcz po glowie od czubka glowy przeciagajac go konca a na pewno cie dziabnie :)
wiekszosc przypadkow ugryzien wynika z blednego odczytania sygnałow ostrzegawczych i naszej zlej postawy ciala. :) i finito

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polski zaklinacz psów']aleś musiała długo myśleć, żeby z tego wybrnac, to poszukajcie sobie innego kozła ofiarnego, z którego bedziecie sobie robić jaja'[/QUOTE]

Widać, że przejąłeś się sprawą. Nie odpisuje od razu, bo mam również inne zajęcia, a nie tylko odpisywanie Tobie, sorki.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...