Jump to content
Dogomania

Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!


supergoga

Recommended Posts

Muszę chyba zablokować miejsce dla reksa - zwłaszcza patrząc na nadzieję na psim pysiu. Bo Elonia cosik dzisiaj wspominała, że może najpierw Puma - astka nasza...ale on już tyle czeka - czyżby się miało okazać że znów nigdzie dla niego nie ma miejsca, że kolejna zima Reksia uplynie w schroniskowej budzie.
Obiecalam Reksiu, że będzie ci w tym roku ciepło - dotrzymam słowa. Teraz twoja kolej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='snuszkak']Reksio zdecydowanie powinien iść, bo inaczej to przejdzie zima, przebiśniegi zakwitną, nadejdzie nowa epoka lodowcowa a Reksio dalej będzie siedział... zawsze znajdzie się ktoś przed nim[/QUOTE]

Masz rację... sama się na tym złapałam, że chciałam odkładać przywiezienie Reksia, bo astka marznie, bo coś tam coś tam... a Reksio już jedną zimę przetrwał to jeszcze trochę wytrzyma... :oops: wstyd mi, że tak myślałam w ogóle. Za dużo tych bied :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Potwierdzam. Jak nie będzie jakiegoś "znienacka" to już [B]dziś Reksio będzie grzał dupinkę na własnej podusi przy kaloryferku[/B] :)

Nawet zanabyłam dla niego w drodze kupna stosowną chusteczkę z napisem "szukam domu".[/QUOTE]

pewnie nie wie co się święci a tu takiej fajne rzecz i posłanko swoje i grzejniczek :)

Link to comment
Share on other sites

No to Reksio już grzeje tylek u Eli. Przywitał nas bardzo wylewnie, w samochodzie żywiołowy, wszystko go interesowało, choroby lokomocyjnej nie ma. Pod domem Eli od razu pozaznaczał teren, zainteresował sie psimi sąsiadami, ruch uliczny jakoś go nie przeraził. Szczegółowa relację z pierwszego dnia Reksia na kanapie zda jutro Ela :)

PS. W końcu poznałem resztę psiaków w Buku, wszystkie po prostu błagają o kontakt z człowiekiem, są wspaniałe. W czasie gdy Ela załatwiała formalności wymiziałem wszystkie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...