Jump to content
Dogomania

Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!


Majki1510

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Dzisiaj wieczorem jadę do Cioteczki Ellig pod odbiór karmy..... 30 kg TYLKO dla Portoska :loveu::loveu::loveu:

A jutro dostarczę karmę Owieczce tak więc Portosem bedzie miał karmy na razie wystarczająco :)

Ellig bardzo dziekujemy!!!!!!!!!! :)[/QUOTE]

Super - dziękujemy.
Ojej on tyle jedzenia pewnie w swoim życiu nie widział jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Teraz to juz tylko socjalizować Go i domku bedzie zmykac. Zobaczycie! Chlopak pozna podstawy poprawnego zachowania :) i bedzie psim aniolem :)[/QUOTE]

Oby... Bo mój dom to już ledwo stoi w całości od tych wszystkich hotelowiczów " aniołów" :evil_lol:

a przy okazji zapraszam na bazarek Dla Kundelkowej Skarbonki - kłączakosaćca- Irysa do ogródka lub na balkon [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183320-Irysy-kosaAE-ce-do-ogrA-dka-lub-na-balkon-Na-kundelkowAE-skarbonkAE?p=14446079#post14446079"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1833...9#post14446079[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]CHCĄ SIĘ MNIE POZBYĆ, BO NIE SZCZEKAM I KOCHAM LUDZI!
POMÓŻ MI! BEZ CIEBIE NIE MAM SZANS.
"MÓJ DOM" CHCE SIE MNIE POZBYĆ".....
ZAKOPIĄ MNIE ŻYWCEM W ZIEMI??[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Cioteczki i Wujkowie - brakuje stałych deklaracji na kwotę 100zł. Pomóżcie![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majki1510']Super - dziękujemy.
Ojej on tyle jedzenia pewnie w swoim życiu nie widział jeszcze...[/QUOTE]
Witam Wszystkich, nie ma za co dziekowac, karmy bedzie 39 kg ,plus obroza przeciwkleszczowa i jakies tam jeszcze drobiazgi.
Bardzo dziekuje Obarczus za transport karmy:)Czy sa potrzebne szelki dla tego rozrabiaki?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witam Wszystkich, nie ma za co dziekowac, karmy bedzie 39 kg ,plus obroza przeciwkleszczowa i jakies tam jeszcze drobiazgi.
Bardzo dziekuje Obarczus za transport karmy:)[/QUOTE]


Nasz Anioł, a raczej Anioł Portoska. :) Super!! Tyle karmy! Super, super!

O i obroża, super raz jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witam Wszystkich, nie ma za co dziekowac, karmy bedzie 39 kg ,plus obroza przeciwkleszczowa i jakies tam jeszcze drobiazgi.
Bardzo dziekuje Obarczus za transport karmy:)Czy sa potrzebne szelki dla tego rozrabiaki?:)[/QUOTE]

Witam cieplutko!
Jest za co dziekować, oj jest! :D

Jak ja się Wam kiedykolwiek odwdzięczę???

Szeleczek nie mamy. W sumie nic jeszcze nie mamy poza dobrymi serduszkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majki1510']Witam cieplutko!
Jest za co dziekować, oj jest! :D

Jak ja się Wam kiedykolwiek odwdzięczę???

Szeleczek nie mamy. W sumie nic jeszcze nie mamy poza dobrymi serduszkami[/QUOTE]
Nie wiem jakiego On jest wzrostu. Jakies szelki mam ( oby pasowały) ale nie znaj jego rozmiarów i nie wiem czy dopasujemy ;/ ale i tak będziemy sie uczyć chodzić w obroży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Nie wiem jakiego On jest wzrostu. Jakies szelki mam ( oby pasowały) ale i tak będziemy sie uczyć chodzić w obroży :)[/QUOTE]

taki do kolanka, szelki na początek chyba lepsze - coby go nie udusić tak pierwszego dnia nowego życia :evil_lol:;)

on smyczy też w życiu nie widział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Nie wiem jakiego On jest wzrostu. Jakies szelki mam ( oby pasowały) ale nie znaj jego rozmiarów i nie wiem czy dopasujemy ;/ ale i tak będziemy sie uczyć chodzić w obroży :)[/QUOTE]
W takim razie czy jest potrzebna obroza i smycz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jakie szeleczki potrzeba?? Mam dwie pary szelek tak na ok. 10 kg psiaka.Jak duży jest piesek?? Jesli nie pogardzicie,moge przesłac.[/QUOTE]

nie pogardzamy niczym, co z dobrego serducha dane :loveu:

Portosek taki do kolana jest, coś koło 10 kg będzie miał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Zaglądam jak idzie
Jak Wam pasuje to sobie rozpiszcie moją deklarację np. jako 5 miesięcy po 50 płatne w jednej racie czy jakoś tak...
.[/QUOTE]
Pozwolę sobie zacytować siebie, bo chyba Wam umknęło;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...