Jump to content
Dogomania

Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!


Majki1510

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NiJaSe']achaaaaa to znaczy sie w sobote mam impreze w domu ??? orajt ,ale uprzedzam NIE BEDE SPRZATAC NA TA OKAZJE CHALUPY.....bo mi sie nie chce ;p. Poza tym mam piekny bialo-czarny ruchomy dywan z czystego haszczego futra ;p[/QUOTE]

stroje wieczorowe, czy możemy wpaść na luzie z kupą futra na sobie :D

chorobka to mogę jeszcze wprosić swoją Fryderykę?? przyda jej sie kontakt z innymi kociorami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']oj Majka wiecej optymizmu :). tyle bab sie tu zlazlo to i cos sie wymysli[/QUOTE]

Kurcze z natury jestem optymistycznie nastawiona, nie wiem co dziś ze mną.
A siedzę w robocie i buczę ile Was Wspaniałych tu się pojawiło. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witam,sliczny szorstki. Dziewczyny a własciwie co grozi temu małemu,tak pokrotce,bo nie mam czasu czytac watku:roll:[/QUOTE]

Portos nie szczeka, bo kocha ludzi. Nie nadaje się budy i pilnowania domu. Panstwo maja juz upatrzonego innego psa...... generalnie psu grozi SMIERC :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']O cholera:shake:zeby ich ....:angryy:[/QUOTE]

problem jest powazniejszy, bo psiak trafił do Nich jako szczeniak. Nie zna podstaw poprawnego zachowania. Więc szukanie domu jest bez sensu... :( chyba, ze domek bedzie naprawde cierpliwy i zrozumie te ciezka sytuacje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']problem jest powazniejszy, bo psiak trafił do Nich jako szczeniak. Nie zna podstaw poprawnego zachowania. Więc szukanie domu jest bez sensu... :( chyba, ze domek bedzie naprawde cierpliwy i zrozumie te ciezka sytuacje :([/QUOTE]
Tylko wiesz jak ciezko z takim domkiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Jeju ile kochanych cioteczek :):) Portos jest wspaniałym psiakiem , ale to typowy terierek , a te już tak mają , że jak im się nudzi to rozrabiają :) ale mi się rymuje :D[/QUOTE]

opiłaś się za szczęścia??? ;)
na dodatek bez nas??? :D:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...