Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zapraszam na profesjonalne kursy strzyżenia i trymowania psów, zajęcia prowadzi międzynarodowy sędzia kynologiczny i długoletni praktyk w zawodzie groomera. [B][U]Cena promocyjna kursu tylko w miesiącu marcu 800pln[/U][/B] Zajęcia odbywają się w małych 5 osobowych grupach. Akademia strzyżenia psów mieści się w Łodzi przy ul Piotrkowskiej 122 lok nr 6 (prawa oficyna- w siedzibie Stowarzyszenia na rzecz poprawy jakości życia M.I.A.U.)Bliższe informacje i zapisy pod nr tel 604 608 700

Link to comment
Share on other sites

Wątek na temat tej "akademii" niestety został usunięty. kurs jest prowadzony przez niejakiego Lewandowskiego. Kilka lat temu chodziłam do niego z moim sznaucerkiem. jesgo 'salon" to była obskurna i zapchlona nora na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Kilińskiego. Pies po każdym strzyżeniu był pozacinany i z pchłami. Przestałam tam chodzić. Ze względu na na jego "umiejętności" zakład zbankrutował. Przez kilka lat była cisza. I nagle otworzył "akademię" . Przejechałam się tam. "akademia" mieści się w obskurnej starej kamienicy w takim samym obskurnym mieszkaniu prywatnym. Zero wszystkiego. Sama kończyłam kurs u Ewy Grabowskiej i nie ma nawet co porównywać. Niech wszyscy najpierw się przejadą w to miejsce i zobaczą o co chodzi bo to według mnie zwykli naciągacze. polecam Psi salon i Ewę Grabowską. I nie ma się co sugerować ceną.

Link to comment
Share on other sites

Ja też już pisałam w tamtym wątku na remat tej akademii. Ostatnio namnożyło się cwaniaków o których nikt nie słyszał, o zerowych umiejetnościach, zerowyn zapleczu, zerowej wiedzy itp. I tacy ludzie biorą się za kursy. Myślą, że niską ceną złapią naiwnych.Dla mnie to lipa i ściema. Powtórzę jeszcze raz. Jedyne osoby w Polsce od których można się czegoś nauczyć to Magda Świętoń i Ewa Grabowska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidia99']Zapraszam na profesjonalne kursy strzyżenia i trymowania psów, zajęcia prowadzi międzynarodowy sędzia kynologiczny i długoletni praktyk w zawodzie groomera. [B][U]Cena promocyjna kursu tylko w miesiącu marcu 800pln[/U][/B] Zajęcia odbywają się w małych 5 osobowych grupach. Akademia strzyżenia psów mieści się w Łodzi przy ul Piotrkowskiej 122 lok nr 6 (prawa oficyna- w siedzibie Stowarzyszenia na rzecz poprawy jakości życia M.I.A.U.)Bliższe informacje i zapisy pod nr tel 604 608 700[/quote]
Równie dobrze możecie nazwać się Uniwersytetem. Lipa pozostanie lipą, a ściema ściemą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokoko']Równie dobrze możecie nazwać się Uniwersytetem. Lipa pozostanie lipą, a ściema ściemą.[/quote]
Amatorów łatwej kasy nie brakuje.A odnośnie darmowej siły roboczej,która jeszcze do tego dopłaca:czy tylko akademicy się przyglądają "mistrzowi",jak to wygląda u was,co?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

witam, ten temat na forum jest powodem, dla ktorego sie zarejestrowalem.

w zeszlym roku moja dziewczyna, idac za namowa zadowolonej z kursu kolezanki, pojechala do Wroclawia, na ulice Szwedzka. sam ja zawiozlem, zeby w razie czego spakowac manatki i wrocic. na miejscu mila, przyjemna atmosfera (ba, dobrej kawy sie napilem nawet :) )
moze nie jestem "superspecem" od szkolen, od strzyzen itp, ale... jakos moja dziewczyna jest z kursu bardzo zadowolona, jej kolezanka tez. a dla mnie to jest wazne, w koncu to ja placilem za kurs.

czytam tak sobie opinie o wroclawskich szkoleniach, nie wiem, czy oprocz Szwedzkiej ktos tam szkoli, nie interesuje mnie to, wiem natomiast, ze zarowno posty kolezanki mojej dziewczyny, jak i jej samej, w ktorych mile i pozytywnie wypowiadaly sie o kursie, zniknely z dogomanii... ze panie Swieton i Grabowska boja sie o utrate pieniedzy, stad te klamliwe posty na forum. moze kiedys zrozumieja, ze to nie jest profesjonalne... jakies teksty o uczeniu p. doktor (przy okazji dodam, ze niedawno zrobila kolejna specjalizacje, moje gratulacje, jesli pani to przeczyta) poprzez dawanie jej gazet... przeciez to smiech na sali :)
kopiowanie szkolen? jakichs materialow? moja droga, wobec tego prosze, podaj sprawe do sadu, zamiast takie bzdury na ogolnym forum pisac...

widze, ze administracja bardzo jest za kilkoma osobami, ktore sa na tym forum zachwalane, tak bardzo, ze te osoby zrobily sobie z tematu "prywatna skrzynke" do plotek z kolezankami... a posty, ktore chwala kurs na Szwedzkiej we Wroclawiu, znikaja stad. az poczulem sie jak w sklepie niedaleko miejsca kursu, w ktorym sprzedaja stara, zgorzkniala kobieta... i kazdemu opowiada, jaka to jej p. doktor krzywde robi, ze ma salon kosmetyczny... moze to tez kolezanka z forum? do tamtego sklepu trafilem po tym, jak do salonu przyszla klientka i opowiedziala, co jej pani w sklepie o salonie powiedziala.. przyszla porownac.. z tego, co wiem, od kilku miesiecy jest juz stala klientka salonu.
moze pisze nerwow, moze ktos sie oburzy? i bardzo dobrze, bo o to mi chodzi, zebyscie zaczeli myslec, nie polegajcie TYLKO na forum, interenit zniesie wszystko, postarajcie sie czasami sami sprawdzicx prawdziwosc opinii.

ciekawe, jak dlugo moj post tu bedzie, mojej dziewczyny byl godzine, jej kolezanki 7 minut... a wiem, ze i inne osoby, uczestniczace w kursie we Wroclawiu, na Szwedzkiej, tez tu kiedys napisaly, ale ich postow nigdzie nie ma.

az mi sie przypominaja czasy, ktore moze sam pamietam slabo, ale doskonale znam z opowiadan rodziny... ktos juz kiedys nami rzadzil i mial "jedyna sluszna linie" pamietacie?

dodam jeszcze jedno, bedac u p. doktor, rozmawiajac z nia o tym, co sie dzieje an forum, nie uslyszalem od niej zadnego zlego slowa na tych, ktorzy tutaj tak ja opluwaja bzdurnymi wymyslami, widzialem jednak, ze jest jej po prostu przykro.

i z calego serca polecam kursy w Eurokadrze, prowadzone przez lekarza weterynarii we Wrocławiu, na ulicy Szwedzkiej.
prosze, nie polegajcie na czyichs opiniach, ktorych sami nie sprawdzicie, bo zbyt czesto te opinie sa klamliwe, tak ja te negatywne tu na forum, dotyczace Wroclawia... (przypominam, ze ja znam we Wroclawiu tylko jedno miejsce, gdzie prowadzone sa kursy)

pozdrawiam wszystkich zdroworozsadkowcow :)
Piotrek - Pitbull_95

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy piszę o tym samym kursie we Wrocławiu, ale chyba tak, bo ten, o którym słyszałam też prowadziła bardzo miła wetka.
Słyszałam opinię bezpośrednio od osoby, która ten kurs skończyła i zadowolona niestety nie była. :shake:
Po pierwsze brak sprzętu. :-o Po drugie psy dostała od razu do strzyżenia, bez wcześniejszego porządnego przyuczenia. :cool1:
Owszem ta pani mówiła, że wetka była bardzo miła, ale jednak kursu nie poleca, bo to zwykłe zdzieranie kasy. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Nie wiem, czy piszę o tym samym kursie we Wrocławiu, ale chyba tak, bo ten, o którym słyszałam też prowadziła bardzo miła wetka.
Słyszałam opinię bezpośrednio od osoby, która ten kurs skończyła i zadowolona niestety nie była. :shake:
Po pierwsze brak sprzętu. :-o Po drugie psy dostała od razu do strzyżenia, bez wcześniejszego porządnego przyuczenia. :cool1:
Owszem ta pani mówiła, że wetka była bardzo miła, ale jednak kursu nie poleca, bo to zwykłe zdzieranie kasy. :shake:[/quote]

a czy mozesz mi na PW napisac kto to byl? postararlbym sie dowiedziec, czy ktos taki byl u tej naszej wetki :)
pozdrawiam no i moze pojawie sie za pare dni, jesli czas i net pozwoli

Link to comment
Share on other sites

Nic mnie tak nie wkurza jak próba jakichś podejrzeń, spisku, zmowy itp. Panie Świetoń i Grabowską wszyscy polecją bo są od lat znane w groomingu, mają w ten zawód olbrzymi wkład, doświadczenie, umiejetności i wykształciły sporo niezłych groomerów. O tej Pani wererynarz z Wrocławia też słyszałam złe opinie właśnie od osób które tam były. I tak na marginesie moja prywatna opinia na temat wetów którzy strzygą: dobry weterynarz nigdy nie weźmie się za grooming bo ma tylu własnych klientów, że nie musi. Jeśli dorabia strzyżeniem to znaczy że żaden z niego weterynarz skoro musiał sie przekwalifikować. Ale podkreślm, że to tylko moja prywatna opinia.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam wrażenie że osoba Pitbul 85 nie jest tą , za którą się podaje. zarejestrowałał się tylko po to żeby zareklamować usługi Pani weterynarz i jej salon. Tylko że nikt o tej Pani i tym salonie nigdzie nie słyszał. twierdzi ze poznikały jakieś posty które rzkomo pozytywnie pisały o tej Pani. Tylko że nikt takich postów tutaj nie widział bo po prostu ich nie było. W sumie fajna metoda napisać że administratorzy pousówali wszystkie wątki chwalące tę Panią. A prawda jest taka że jedyne posty są od czasu do czasu usówane to właśnie te niepozytywne. I one są usówane na prośbę osoby zainteresowanej czyli tej o której się źle pisze. Wszystkie posty jakie przeczytałam na temat Pani wet były negatywne poza tymi w których najprawdopodobniej reklamuje się sama ta Pani występując pod dwoma nickami.

Link to comment
Share on other sites

taaaak, tylko czekalem, z sie zacznie najezdzanie :) w tym kilka osob na tym forum i w tym watku jest dobre :) dalej, dalej :)

a na serio? czy ja krytykuje czyjas prace? nie, tylko nikczemne zachowanie...

a co do rejestracji, nickow itp? jak napisalem wczesniej, zarejestrowalem sie wlasnie pod wplywem lektury niniejszego watka, czy p. doktor bawi sie w pisanie jakis informacji na forum? nie wiem i kompletnie mnie to nie interesuje, po prostu jakos niefajnie sie czuje widzac, jak ktos pisze calkiem podle rzeczy bez sensu, skoro ktos cos skopiowal, nie umie czegos... no, to juz, sprawa do sadu o plagiat, kradziez mienia intelektualnego, czy costam :) ale pisac takie bzdury, jak niektorzy tu pisza? no prosze was, dajcie spokoj.

i.. owszem, bede bronic i bede reklamowac, otwarcie, bez obaw, bez falszywego usmiechu na twarzy i bez klamstw, bo ja nie mam sie czego obawiac, ja nie strace ani grosza, jesli ktos inny zarobi, czy nie zarobi, bo mi to kompletnie nie przeszkadza :)
czuje sie troche jak Polak za granica, otoczony przez swoich krajan.. ktorzy robia jedno - wszystko, zeby inny Polak mial gorzej, kompletny bezsens.


milego dnia :)

ps. dodam jeszcze jedna ciekawa informacje, mianowicie wg pewnego "wiarygodnego zrodla" psy sa traktowane gazem, zeby lepiej sie je strzyglo, fajnie, prawda? a tak dzis przy mnie poinformowana w innym miejscu klientka powiedziala :) rozkosz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pitbull_85']a czy mozesz mi na PW napisac kto to byl? postararlbym sie dowiedziec, czy ktos taki byl u tej naszej wetki :)
pozdrawiam no i moze pojawie sie za pare dni, jesli czas i net pozwoli[/quote]
Niestety nie mogę podać danych osobowych tej Pani, pewnie by sobie tego nie życzyła.
Ale odszukałam naszą rozmowę na gg i taką podała lokalizację tego salonu:
"Nie powiem Ci dokładnego adresu ale mieści się to w dzielnicy Muchobór, w nowym osiedlu jest razem zakład wet, sklep i salon".
Jeśli ktoś będzie chciał to mogę skopiować część naszej rozmowy dotyczącą tego salonu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']Po przeczytaniu Waszych postów można odnieśc wrażenie, że każdy może zostać groomerem a jakość świadczonych przez niego w przyszłości usług zależy od nauczyciela.
A przecież to tylko część prawdy:lookarou:

Żalicie się , że tyle "goomerów" w Polsce knoci psy.
Gdyby przed każdym kursem został przeprowadzony egzamin> na ile się do tego nadaje, a ludzie bez powołania nie zostaliby do takiego kursu dopuszczeni> to nie byłoby tylu nieporozumień.
Coraz więcej jest organizowanych kursów strzyżenia bo jest to poprostu niezły biznes:diabloti: (2.5oo za kurs? ) i nikomu nie byłoby na rękę przeprowadzania żadnych sprawdzianów.

Przy okazji> Aby zostać ludzkim fryzjerem trzeba najpierw przejść kilku stponiowy egzamin. Dalsza nauka trwa 3 lata.
Więc czego Wy chcecie się nauczyć w tydzień?[/quote]


trwa to 3 lata, a wszyscy wiemy, ze jest "salon" i Salon, "fryzjer" i Fryzjer. Prawda jest taka, że jak w wiekszości zawodów kreatywnych potrzebny jest talent!!!!!!!!!!!!, a to plus technika, praktyka itd = dobry groomer

bez talentu sie nie da!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czy chciałby ktoś udać się na kurs do Łodzi (do Pani Ewy Grabowskiej) na początku grudnia (z tego co wiem teraz zapisy są robione już na drugą połowę lutego), gdyż chociaż bardzo chciałabym tam pojechać niestety nie mogę (sprawy osobiste) - może kiedyś się uda... Tutaj nie ma żadnego oszustwa - wszystko można sprawdzić.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to gg: 6883152 (nawet jak jestem niedostępna) ewentualnie mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Jeżeli ktoś się zdecyduje odstąpię kurs 100 zł taniej.
[COLOR=Red]
[B][U]PROPOZYCJA NIEAKTUALNA!!![/U][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adriana87']Czy chciałby ktoś udać się na kurs do Łodzi (do Pani Ewy Grabowskiej) na początku grudnia (z tego co wiem teraz zapisy są robione już na drugą połowę lutego), gdyż chociaż bardzo chciałabym tam pojechać niestety nie mogę (sprawy osobiste) - może kiedyś się uda... Tutaj nie ma żadnego oszustwa - wszystko można sprawdzić.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to gg: 6883152 (nawet jak jestem niedostępna) ewentualnie mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Jeżeli ktoś się zdecyduje odstąpię kurs 100 zł taniej.

gg: 6883152
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Proszę o kontakt z moją firmą. Skontaktuję Panią z kimś z listy oczekujących.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='psisalon.pl'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli komuś się wydaje, że po ukończeniu kursu i kilku miesiącach praktyki w zawodzie jest już w stanie uczyć innych jest w błędzie. Wszystkim potencjalnym kursantom radzę sprawdzić ewentualnych „nauczycieli” pod kątem osiągnięć, uprawnień, doświadczenia, wkładu w grooming (publikacje, artykuły) itp. Jedyną osobą z Warszawy, którą można z czystym sumieniem polecić to Magdalena Świętoń. I nikt więcej. W lutym w branżowym piśmie PET-MARKET ukaże się artykuł poświęcony szkołom groomingu, uprawnieniom, stopniom groomerskim itp. Polecam tę lekturę wszystkim zainteresowanym. To pozwoli uniknąć wielu rozczarowań.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ewa Grabowska[/SIZE][/FONT][/quote]

Nadrabiajac wielomiesieczne zaleglosci w czytaniu oraz w ogole odwiedzaniu dogomanii trafilam na wypowiedz Pani Ewy i z pierwsza jej czescia zgadzam sie calkowicie. Po przeczytaniu artykulu, o ktorym pisze Pani Ewa - mam pewne uwagi i przemyslenia. Mam tez konkretne pytanie:
wspomina Pani wielokrotnie o szkoleniach za granica, o trofeach z mistrzostw, o uczestnictwie w workshop'ach. Czy moglaby Pani cos wiecej na ten temat napisac? Moze jakies zdjecia? Wspomnienia? Uwagi? (te z Pragi czytalam :-) )
Bardzo jestem ciekawa gdzie i w jakim konkursie brala Pani udzial i z jakimi rasami.
Sledze wiekszosc groomingowych wydarzen w Europie od wielu lat nigdy nie udalo mi sie Pani spotkac, pewnie sie mijamy.
I jeszcze pytanie do wszystkich: czy ktos sie wybiera na workshop Umberto Lehman'a w ten weekend do Belgii? Okazja, ktora czesto sie nie trafia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...