Jump to content
Dogomania

kursy strzyżenia


nefre

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiedzmata']Myśle, że tak, za zgodą rodziców. To kurs zawodowy. Ale najlepiej zadzwonic i zapytac.[/quote]

Uff, az mi ulżyło. Myślałam właśnie o takim kursie, w przyszłym roku najlepiej. Będe mieć wtedy akurat 16 lat. Z rodzicami nie będzie problemu, pozostaje mi tylko "dozbierać" odpowiednią sumę, i zadzwonić do upatrzonego salonu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadzieja']Oficjalnie melduje ze skonczylam Kurs u Kompetentnej osoby,posiadam dyplom i certyfikat, W Bobiku rozniez zapisalam sie na kurs doszkalajacy:) Pozdrawiam[/quote]
Hm, to dość dziwne Pani Katarzyno. Jeszcze kilka dni temu kiedy starała się Pani o pracę w moim salonie nie miała Pani ukończonego żadnego kursu i oczywiście nie posiadała Pani żadnego dokumentu, który mógłby ten fakt potwierdzić. Twierdziła Pani, że jest samoukiem (literatura itp.) także Pani zapewnienia o długiej praktyce w licznych salonach jak Pani wie mocno mijały się z prawdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Ale chcąc się teraz zapisać przyjmnie mnie ktoś wogóle?
Jak powiem że mam 15 lat to moje szanse na załapanie się na kurs chyba zmaleją do zera :shake:[/quote]
Niestety nie mam dobrych wiadomości. Aby skończyć kurs trzeba być osobą pełnoletnią. Kadra o uprawnieniach akademickich może zajmować się tylko osobami pełnoletnimi. Jednostka, która uczy osoby niepełnoletnie musi dysponować odpowiednią kadrą pedagogiczną.

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy ktoś ma jakieś informacje na temat kursu strzyżenia psów prowadzonego za pośrednictwem firmy Eurokadra we Wrocławiu? Czytałam coś o kursie we Wrocławiu i to nie bylo fajne. W internecie program szkolenia wygląda nieżle, ale to jak wiadomo nie musi nic znaczyć... Czekam na jakieś wieści.

Link to comment
Share on other sites

Program, który prezentuje ta firma na swojej stronie jest kopią programu mojej szkoły. Został po prostu przez tę firmę bezczelnie splagiatowany. nawt przecinki są dokładnie wtych samych miejscach. Pół biedy jeśli byłby realizowany. Ale po przeczytaniu opinii na temat tych kursów nie ma to nic wspólnego z programem. Sprawa trafiła już do kancelarii adwokackiej i jest w toku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psisalon.pl']Niestety nie mam dobrych wiadomości. Aby skończyć kurs trzeba być osobą pełnoletnią. Kadra o uprawnieniach akademickich może zajmować się tylko osobami pełnoletnimi. Jednostka, która uczy osoby niepełnoletnie musi dysponować odpowiednią kadrą pedagogiczną.[/quote]


No szkoda.
A czy w roli "podglądacza" można na taki kurs uczęszczać? Czy raczej będzie się tam niemile widzianym?

PS: Mogłabym z miotłą biegać po zakładzie nawet. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...