Jump to content
Dogomania

Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='heksa'] (...)
jesteście śmieszne, i wy chcecie pomagać tym biednym psiakom?
niektóre osoby się do tego nadają ale akurat wy nie bo żadna nie umie się przyznać do błędu tylko atakuje mnie

niepotrzebnie się logowałam?
jasne bo inni użytkownicy dowiedzieli się jak moja rodzina została potraktowana?!
bo chciałam uświadomić innych że bawicie się ludzkimi uczuciami

a smsy mogę przesłać każdej zainteresowanej osobie a nawet mogę je osobiście pokazać
nie mam nic do ukrycia bo nic w nich nie napisałam złego, ale prawda w oczy kole...[/QUOTE]

Strasznie przykra sytuacja. Bardzo Pani współczuję, że została Pani tak potraktowana. Ewidentnie widać, że miała Pani dobre chęci i dobre warunki aby pieska przyjąć a z powodu czyjejś arogancji przysporzono Pani nerwów i zmartwień. Proszę się nie zrażać, widocznie trafiła Pani na nieodpowiednie osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ojsterek']Strasznie przykra sytuacja. Bardzo Pani współczuję, że została Pani tak potraktowana. Ewidentnie widać, że miała Pani dobre chęci i dobre warunki aby pieska przyjąć a z powodu czyjejś arogancji przysporzono Pani nerwów i zmartwień. Proszę się nie zrażać, widocznie trafiła Pani na nieodpowiednie osoby.[/QUOTE]

Nie ma to jak odkopywać temat, na który nie ma się bladego pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj odebrałam wyniki kupkowe Charliego i żadnych robali nie ma, nie potrzebne żadne dodatkowe odrobaczanie. Antybiotykowe zastrzyki skończyliśmy w niedzielę i po 15 maja mamy 2gie szczepienie. Zdjątka wstawimy na dniach, bo aparat pożyczyliśmy, ale chłopak się bardzo zmienia, rośnie , nosek mu czarnieje i zmieniają mu się kolorki sierści.

Link to comment
Share on other sites

"Bolek po dlugim weekendzie powinien byc zaszczepiony - pamietajcie prosze o tym ;)[/QUOTE]"

tak, tak, pamietamy, w pt. lub sobote zostanie tez zaszczepiony.
jutro postaram sie napisac wiecej, bo dzis padam, ale wczoraj przezylismy chwile grozy, bo bolek wymiotowal.
okazuje sie, ze to chyba tylko z przejedzenia, a w zasadzie z 'łykania', bo on po prostu połyka wszystko, chrupki wyrzygał w całości, a rano byl znowu rzeźki i chetny do gryzienia i potem juz caly dzien..
w zasadzie to pies masakrator, jak wpadnie w swoja faze gryzienia to fruwają miski i wszystko doslownie. strasznie basa meczy. jeny mam nadzieje chociaz ze niedlugo te zeby sobie stepi, bo tak gryzie, jak pirania!
postaram sie tez uaktualnic album, bo bolek na wyjezdzie byl gwiazdą świeradowa zdrój przez dlugi weekend! dobranoc

Link to comment
Share on other sites

a Bolkowi sie strasznie łapy wydłużyły, mam wrazenie, ze juz sporo urósł odkąd jest u nas ;-)
[quote name='Iza!!!']Ja dzisiaj odebrałam wyniki kupkowe Charliego i żadnych robali nie ma, nie potrzebne żadne dodatkowe odrobaczanie. Antybiotykowe zastrzyki skończyliśmy w niedzielę i po 15 maja mamy 2gie szczepienie. Zdjątka wstawimy na dniach, bo aparat pożyczyliśmy, ale chłopak się bardzo zmienia, rośnie , nosek mu czarnieje i zmieniają mu się kolorki sierści.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

daj konto, wysle pieniążek ;-)

[quote name='ladySwallow']Nie ma konkretnej kwoty,którą można wpłacić - nawet i 20 zł będzie na chłopaków ok, resztę sobie najwyżej dozbieram z bazarków. Przypomnij mi po weekendzie, to dam Ci dane.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, w ogole ja dopiero teraz przeczytalam caluśki wątek od a do z, bo wczesniej tak po łepkach. to Bolek tez sie w swloim krótkim życiu już najeździł bo dlugi weekend spedzil po trosze w swieradowie zdrój, po trosze w jeleniej górze i strasznei sie ciesze ze byl z nami. w hotelu zachowywal sie nienagannie, jak robil, to tylko na podklady, nic nie pogryzl, nicnie zniszczyl, ale tez chodzil w długie spacery po wyżynach wiec po powrocie odsypiał. goscie hotelowi go uwielbiali, to byl istny szał! kilkuosobowe grupki niemcow (bo w sweiradowie to akurat sami neimcy i srednia wieku 60) i pokazywali go sobie palcami. albo mowili np.: to ten piesek kt. wczoraj wieczorem byl tu na spacerze!? piekny jest! w jeleniej bylismy w domu i tam trzeba bylo go odseparowywac od suki, kt. niebardzo chciala z nim.. takiego kontaktu, raczej by go polknela, ale rzucal sie na nia z ogrodu zimowego (byla na dworze), no po prostu taki zadzior, taki nieustraszony, ze ho ho!
w domu, wieczorem, dodam pare jego nowych fot, bo z pracy nie mam jak.
widzialam tez na watku te zabawki kong, jeny jakie to supr! musze bolkowi kupic ta gruche, bo on zawsze musi cos dostac do gryzienia przed naszym wyjsciem do pracy, bo drze sie jak zażynany na cały blok, to by było idealne.
do poźniej!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...