Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Zdjęcia Kajo tylko takie w transporterze, z  chwili zabierania go . Mira może jakąś sunię mu dać do kojca, to trochę prędzej dojdzie do siebie.

 

nyelbn.jpg

 

zvpevd.jpg

 

 

Dzisiaj do domów pojechały Sara I boksiu Gucio!  :laola: 

 

Sara po raz trzeci, mam nadzieję,że tym razem ostatni, zgodnie z porzekadłem :).

Pojechała niedaleko  Rudzi-Bianki za Myślenice do Lubienia, dom z ogrodem, miła pani. Nawet nie dopuszczam myśli,że znowu mogłoby byc coś nie tak. 

 A po boksia przyjechali państwo z Dąbrowy G., tez bardzo fajni, dom  z ogrodem, mieli wcześniej bokserkę.

 

A żeby sie mag.dzie nie nudziło, to  miejsce Sary i Gucia zajęła malutka sunieczka z dwoma szczylkami.

Sunieczka z wiochy, gdzie była w kojcu i na łańcuchu  :pissed: . I to nie u jakichs starych ludzi, ale u młodej baby po 20 -tce.

Sunia przeraźliwie chuda, zarobaczona , zapchlona. Kupiłysmy nawet mleko dla szczylów, bo sunia ma go na razie nie za wiele.

 

Zozola77, bardzo dziękujemy za wsparcie dla boksia :smile: .

 

 

wow wow..ale super..niech im sie obojgu dobrze wiedzie..

 

konto dostałam ale jeszcze nic nie wpłaciłam, podziekujesz jak dostaniesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny znajomej mojej babci zaginęły 2 psy. Biedna ma umierającego męża w szpitalu i akurat u niego była, jak prawdopodobnie przyszedł ktoś do nich i nie domknął bramy. Uciekły 2 psy, tzn jedna suka owczarek niemiecki długowłosy i jeden nieduży psiak, biały kudłaty - Puszek. Nie mam nawet zdjęć bo to starsi ludzie raczej nie focący swoich psów. Strasznie mi ich szkoda, a i tej pani też, bo biedna ma tyle z tym mężem a teraz jeszcze musi szukać psiaków. Jakbyście miały jakies info to dajcie znac....

Link to comment
Share on other sites

Ku pokrzepieniu serc w tak depresyjnych okolicznościach przyrody:

Boksio Gucio - obecnie Bohun - wyprowadzany na spacer przez swoją przyszywaną siostrę :)

S__1501_zpsa801de7a.jpg

Boksio już się całkiem zadomowił, Państwo zachwyceni, z sunią się bardzo zaprzyjaźnił - nie mieszkają razem, ale często się widują, bo to sunia syna właścicieli boksia.


A teraz Sarunia - wieści też bardzo dobre ;) Wszyscy ją pokochali, a ona jak na razie spisuje się świetnie, nie broi, jest grzeczna. Nawet jak została sama na 2 godz. to grzecznie czekała na korytarzu pod drzwiami :)
Jedynie w pierwszych dniach budziła Panią o 4 rano, bo oczywiście bez problemu otwiera sobie drzwi do sypialni Państwa ;)
Ma blisko rzekę więc na lato jak znalazł, przy jej zamiłowaniu do pływania :)


Zdj_cie0038_zps44597320.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...