Jump to content
Dogomania

Dramat Fero, piesio już w nowym domku we Wrocławiu;)zdjęcia z nowego domku!!!


Bea1

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bea1']nie mam problemu ze zwrokiem jeszcze:evil_lol: i jak możesz zacznij jednak używać normalnej:p[/quote]

[SIZE=4]Proszę czytaj uważniej. Ty nie masz i ciesz się z tego, ale ja mam. Przyjdzie czas i na Ciebie.
Jakoś nikt inny nie zgłaszał zastrzeżeń. Powinnaś być bardziej wyrozumiała dla ludzkich problemów i ułomności. Przemyśl to bo wrażliwość na innych ludzi jest cechą bardzo
ważną.Wycofuję się z tego wątku i myślę, że dalszej dyskusji nie będzie. Za wyjątkiem, tego że podnosi wątek dla piesków korzyści nie ma żadnej. Szkoda bo one tutaj są najważniejsze.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

czy Ty wiesz co mówisz? robisz zamieszanie wokół własnej osoby i nic więcej!!depczesz mi po piętach a jak jest sprawa oczywista, że pies potrzebuje pomocy to uciekasz zasłaniając się jakimiś bzdetami! Z Twoja pomocą czy bez dam sobie radę..nie interesuje mnie Twoje zdanie bo pomagam zwierzetom od dawna i to bardzo skutecznie!! A Ty wpadasz na dogo i spodziewasz się, że wszyscy padniemy przed Tobą na kolana..pomyśl trochę i nie wyprowadzaj nie z równowagi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Bea, Wanda napisała, że używa takiej czcionki, żeby lepiej widzieć to, co napisała. Czytanie ze zrozumieniem jest dla niektórych sztuką trudną. Uprzejmość i życzliwość - nieosiągalną.

Złośliwością i pretensjami pod adresem innych dogomaniaków temu ani żadnemu innemu psiakowi nie pomożesz.

Link to comment
Share on other sites

akurat potrafie czytać ze zrozumieniem...:p

[B]Bea trzcionki takiej używam nie dlatego, że mi się podoba , ale dlatego żeby lepiej widzieć co napisałam Niestety mój komputer i monitor jest bardzo stary , tekst jest bardzo słabo widoczny[/B]
[B]a ostatnio jak zaczął buntować się już na całego to jest jeszcze gorzej.[/B]
[B]Nie stać mnie teraz na wymianę sprzętu a bardzo bym chciała. Nie należy do przyjemności co kilkanaście minut od początku ładować komputer po resetowaniu i wciskać nos w monitor[/B]

czegoś nie zrozumialam, wyraźnie jest napisane, że chodzi o sprzęt a nie problemy ze wzrokiem?:p

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Jestem zszokowana, że w takim wątku sprawa czcionki jest w ogóle ważna. Bea, Wandzie wyraźnie chodziło o to, ze przez to że ma zły sprzęt, nie widzi dobrze co napisała i dlatego używa takiej czcionki, co dla mnie jest dobrym wytłumaczeniem.

Proponuję skończyć ten temat w wątku Faro, nie ma sensu kłócić się o takie głupstwa:shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie dziewczyny, mogłabym dać dom tymczasowy Faro, ale tylko na okres od 26/03 do 09/04 - w tym czasie jestem na urlopie w domu pod Warszawą, potem wracam do Wawy i nie dam rady z czterema psami. Co do transportu, to w niedzielę 26/04 jedziemy po briardka do Łódzkiego schronu, więc mogłabym zabrać 2 psy. Tylko co po 09/04? Hotel czy ktoś go przejmie? Jeśli ktoś miałby go wziąć po tej dacie, to muszę to wiedzieć juz teraz.

Link to comment
Share on other sites

anija to fantastyczna wiadomość..czyli miałybyśmy 2 tygodnie na znalezienie domu..malutki jest juz na alegro i od środy na 100% w GW..wierzę, że sie uda..ale masz rację musimy wiedzieć co dalej..gdyby domek do tego czasu sie nie znalazł..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę się wcinać w niczyje sprawy, ale szczerze mówiąc po sobotniej rozmowie z MagdąSt zastanawiam się czy on dożyje do przyszłego weekendu:shake:
Jeśli psa umieszczamy u mnie na 2 tyg - moze dodać w tytule wątku, ze szukamy domu tymczasowego od 9/04 lub zbiórka na hotel?

Link to comment
Share on other sites

od niedzieli anija..zaświeciło słoneczko dla tego biednego psa..i pewna wspaniała osoba jest wzruszona jego losem i prosi mnie o zdjęcie..nic nie obiecuję..ale tak cichutko marzę:oops:, że to nie jest tylko ciekawość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...