Jump to content
Dogomania

Dramat Fero, piesio już w nowym domku we Wrocławiu;)zdjęcia z nowego domku!!!


Bea1

Recommended Posts

FERO (ciocia saskia tak dała mu na imię) dla którego dom pilnie jest potrzebny. Malutki, troche jamnikowaty, w wieku ok 4-5 latek. Bardzo spokojny i bardzo grzeczny i cholernie wystraszony. Dokładnie w tej pozycji siedzi cały dzień!!! Ma nr 801
bardzo mi go szkoda bo ewidentnie widać że [SIZE=4]bardzo cierpi i bardzo źle znosi towarzystwo innych psów!!!!
[SIZE=2]U nas w schronisku kompletnie nie ma miejsca by tego bidulka odizolować:placz::placz:
Dam go od wtorku do Gazety Wyborczej i poproszę niezawodną Anielicę o wstawienie na alegro..ale czy mamy tyle czasu? domek choćby tymczasowy/ do czasu znalezienie na stałe/ pilnie potrzebny..proszę!
mój telefon, 660-742-048, mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7168/801b5to.jpg[/IMG]

a to miesiąc temu


[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1781/10021773nl.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bea1']i błagam nie ta czcionka:mad:[/quote]
[B]Bea trzcionki takiej używam nie dlatego, że mi się podoba , ale dlatego żeby lepiej widzieć co napisałam Niestety mój komputer i monitor jest bardzo stary , tekst jest bardzo słabo widoczny
a ostatnio jak zaczął buntować się już na całego to jest jeszcze gorzej.
Nie stać mnie teraz na wymianę sprzętu a bardzo bym chciała. Nie należy do przyjemności co kilkanaście minut od początku ładować komputer po resetowaniu i wciskać nos w monitor
Uważam jednak, że dobrze gdyby udało mi się chociaż w maleńkiej cząstce jakiemuś psiakowi pomóc. Nawet taka jak teraz zlewa się i jest słabo widoczna.
Spróbuj wytrzymać jeszcze ten miesiąc , chyba że komputer padnie wcześniej. Od maja mnie już napewno nie będzie a może już od połowy kwietnia.[/B]
Pozdrawiam Wanda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...