Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

a ja uwazam tak jak dziewczyny i cieszę się, że Bary znalazł domek:) - sama wyciągałam psy ze schroniska , bez wizyt opierając się na rozmowach telefoniczny - i naprawdę da się dużo wyczuć, takie domy zawsze dawały mi znać co z psami, przyjeżdzali po psa przez pół PL i czasami dobroć dla zwierząt czuć, a niewypały zawsze się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkich zainteresowanych losem Barego uspokajam,ze wszystko jest , jak najbardziej ok.
Jedynym zmartwieniem pani jest to,ze Bary b.mało pije. Pani zaczęła mu dolewac do ryżu z miesem rosołu i to wypija, ale samej wody nie. Jaaga, a jak u Was było? Może nie ma dużych potrzeb, bo nie je suchej karmy/nie lubi/, ale pania to martwi, codziennie wymienia wode na świeżą i wydaje jej się ,ze nic nie ubywa.
W mieszkaniu Bary zachowuje sie idealnie, śpi na swoim posłaniu, nic nie niszczy, rano budzi panią taki dziwnymi dźwiękami, jak chce wyjść . W ogrodzie tez zachowuje sie porządnie, załatwia sie tylko w jednym miejscu;). Wogóle bardzo lubi przebywać w ogrodzie i co mnie zdziwiło, podobno bardzo przyjaźnie zachowuje się wobec psiaków przechodzących koło posesji. Również do dzieci, bo kiedyś pani widziała, jak głaskały go przez ogrodzenie. Ale potrafi również kogos obszczekać . Kiedys tak ostro zareagował na sąsiada, który rozmawiał z pani za ogrodzeniem, aż rzucał sie na płot.
Mam nadzieję,ze nie będzie jakiegos problemu, bo to sąsiad, który często pomaga pani w pracach w ogrodzie.
Bary na razie wzbudza respekt wśród znajomych przychodzących do domu, trochę się go boją:eviltong:.
Ale o takiego psa właśnie pani chodziło, bo choc mieszka w Krakowie, to trochę na uboczu i przy Barym może czuc się bezpieczniej.
Na razie, jak pani wychodziła na krótko z domu, to zostawiała go w ogrodzie, powiedziałam,ze na teraz, jak zima, to niech zostawia go w domu, na początku na króko, jak ma obawy.

Tak,ze myślę,ze Bary naprawdę trafił dobrze, ja juz sie o niego nie martwię:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Za chwlię mnie coś trafi:diabloti:. Opisałam sie o Barym, a jak zatwierdziłam post, to mnie wylogowało:mad:. .[/QUOTE]
Erka ja mam to samo, więc jak piszę cos dłuzszego to na wszelki wypadek zanim wczytam kopiuje sobie. Jak wywali to wklejam od nowa i juz, ale chyba nawet wystarczy zrobić cofnij(przejdź do poprzedniej strony) i znowu masz ten wpisany tekst. Logujesz się ponownie i wysyłasz. Mnie sie wydaje,ze to tak jest, jak zbyt długo się pisze...:roll:
BARY powodzenia.:loveu: To może tytuł zmienić...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Bary tu też mało pił. Widocznie tyle mu wystarcza. Ja dawałam moczone suche z mięsem, więc tez nie miał potrzeby duzo pić. Zawsze mozna spróbować dać wodę z dodatkiem chudego mleka. To sposób, który mi lekarz polecił przy maltance z tym samym problemem. jej rzeczywiście zaszkodzilo picie za małych ilości wody, bo miała cały pecherz w kryształkach. Może nowa Pani Barego zobaczy na spacerze kolor moczu. Jesli jest ciemnożółty, zagęszczony, to znaczy że za mało, jesli normalny, to widocznie tyle wystarcza.

Cieszę się, że nie reaguje źle na psy. On generalnie agresywnie reagował na duze, mmiejsze olewał.
Bary w domu może zostać bez obaw, on niczego nie zniszczy. Kładzie się i spi.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie , ja nie ma wydałam jednego psa do adopcji, tylko jest ich trochę więcej, niestety nie mam kasy, żeby co trochę dzwonić do wszystkich właścicieli , bo juz na bieżace psie sprawy wydaje kilkaset zł mies. na telefony.
Za jakis czas na pewno sie dowiem, ale jak jest ok, to nie nękam ds telefonami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...