Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że bidy z Szydłowca troszkę będą miały lepiej dzięki temu wszystkiemu. Bardzo się cieszę, że dzięki temu co miało miejsce w ostatnich dniach wiele osób dowiedziało się o problemie Szydłowca. Na pewno świadomość społeczna rośnie. Ale refleksję mam dalej niezmienną. KTOŚ KRĘCIŁ przy głosowaniu. NIE PO RAZ PIERWSZY. Jeszcze większy niesmak.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę poległ mój komputer,ale latałam po wsi i zmuszałam do głosowania sąsiadów (a co mi tam).Kiedy dziś odzyskalam kompa,zamarlam ze zgrozy !!!
Ale teraz wyciągnęłam TZ z łóżka - zaraz napijemy się za wasz sukces :multi: :popcorn: :multi:
A włąściwie nasz wspolny sukces !!!
Zawsze mówiłam że w kupie siła
GRATULAAACJE !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Stracilam nadzieje...,a jednak!Wygrala uczciwosc i sprawiedliwosc!
Duma mnie rozpiera.Dogomaniacy gora!!!
Chce bardzo podziekowac Wszystkim,ktorych ''molestowalam''wyslanymi pw,telefonami, za kazdy oddany glos.:loveu:
Bezdomniaki WYGRALY !...wciaz nie moge uwierzyc..:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam przeczytać z rana lepszej informacji, aż mi sie chce płakać z radości.:multi::multi::multi::multi::multi:
Razem udało mi się zebrać 22 głosy, teraz wiem, że było warto "latać" i wydzwaniać po wszystkich z prośbą o głosy.
Huraaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link to comment
Share on other sites

ale jadem przegrani tryskają :diabloti: w screeny się zaopatrzyli "na wszelki wypadek" i dopóki nie było oficjalnej wiadomości kto wygrał, nie publikowali ich. Gratuluje pomysłu z JoeMonster ;)
Powiedzcie mi dziewczyny bo z postów wynika, że p.Mirka startowała w KV już 3 razy- czy kiedyś wygrała?

Edited by karola&gacek
Link to comment
Share on other sites

Tak w 2009 roku, kiedy startowała jako kandydat dogo/miau. Wówczas jej koalicja nie przeszkadzała. teraz po banie jej ciązy.

nie musisz nigdzie wpadać specjalnie.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1687/2b7302b7a5a0f3dbmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...