Jump to content
Dogomania

Szydłowiec- potrzebna pomoc - co chwilę kolejne psy w potrzebie - najnowsze wieści w ostatnich postach


Recommended Posts

  • 1 month later...

Delikatna i wrażliwa Mgiełka . 
to wspaniała sunia , nie radzi sobie w Punkcie , to bardzo wrażliwa , delikatna sunia - SZUKA pomocy - dom tymczasowy / najlepiej stały
Mgiełka już swoje przeżyła - jak to zrobiła to wie tylko ona , pomóżmy jej

 

12642624_1025342334205257_75162239170738

 

TOFFIK SZUKA POMOCY !!

POMÓŻ MU UNIKNĄĆ SCHRONISKA !
musi znależć opiekunów co przywrócą mu wiarę w człowieka . 
NIE może się odnaleźć za kratami , jest bardzo uległy i wystraszony .....

12742672_1036668283072662_43825778819667

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

co się dziwić  ,    chyba wymiotło też administratorów ,

napisałam w styczniu w dziale administracja pytanio- prośbę  czy da sie przywrócić te skasowane  niechcący po kolejnych zmianach wątki ,  prośba nawet nie została zaakceptowana przez administratora ,   ..............

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

HzhrlMLF2Icw Szydłowcu   bez zmian :( :(

 

tak się kończy niekontrolowane rozmnażanie psów , wydawanie słodziutkich szczeniaków "w dobre ręce " .. niesterylizowanie i niekastrowanie psów i suk .

8 psów wyłapanych z watahy koczującej pod posesją na ul. Sadowej , gdzie niewysterylizowana suka ma właśnie cieczkę !!!
7 samców i jedna malutka przestraszona , zaniedbana sunia co ukrywała się w krzakach w okolicy .
..

kamila 604 322 515

teraz siedzą za kratami .. i co je czeka ..?
NIC . WEGETACJA I W NAJLEPSZYM WYPADKU - SCHRONISKO gdzie takie zwykłe szare burki "zginą" w tłumie tysięcy takich jak one , i niewykluczone że spędzą w schronisku całe swoje życie ...

Punkt przetrzymań został przepełniony właśnie tymi psami , nie ma żadnego wolnego kojca .
Ilość osób pomagająca tym psom aktywnie nie ogarnie już tej ilości . nie bedzie zdjec , filmików .. nie wyjdą na spacery .
NIE JEST TO REALNE ..
będą wegetowały przez ludzką nieodpowiedzialność za kratami dzień za dniem . gorąc , frustracja moze przerodzić sie w agresję jednego samca do drugiego , a nie ma jak ich rozdzielić .

ot i taki los je czeka ..

======
Suka z cieczką z posesji nadal przyciąga kolejnych samców. zresztą na pewno jest już w ciązy , bo napaleni kawalerowie od kilku dni robili wszystko aby się tam dostać i kilku się udało ..
i jezeli właściciel nie wykaże się rozsądkiem i nie wysterylizuje suki .. zaraz w Szydłowcu pojawi się kilka - a może i kilkanaście słodziutkich szczeniaków w typie kundlo- burka pospolitego , z czego część z nich jak dorośnie bedzie sie znowu rozmnażać , część stanie się za jakis czas bezdomna,

i W TAKI SPOSÓB między innymi "RODZI " SIĘ BEZDOMNOŚĆ i NIGDY SIE NIE SKOŃCZY ,

 

==========

moze   ktos  wypatrzy jakiegoś   i zdecyduje się  pomóc  ?

nadzieja ...

https://youtu.be/HzhrlMLF2Ic

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Przeczytałam kilka postów i widzę,że macie co robić w Szydłowcu, a jak zapewne wszędzie, ludzi i możliwości pomocy zwierzętom już niestety mniej :(

Wstawię jednak informację, z jaką tutaj właściwie przyszłam. Ostatniej nocy syn przysłał mi taką informację, prośbę o pomoc. Zdjęć nie dostałam:

Tutaj co najmniej dwa przemiłe psy bezdomne sa pod orlenem, juz od
dwóch lat co najmniej wiec sobie jakos radzą. Jesli masz jakies
koleżanki spod radomia to moze mogłyby pomoc
 

https://www.google.com/maps/@51.2327792,20.864675,3a,75y,20.58h,90.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqBFksdRwU7235b2_p0MZnQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

 

https://www.google.com/maps/place/Tadeusza+Kościuszki+20,+26-500+Szydłowiec,+Polska/@51.233344,20.864775,19z/data=!4m5!3m4!1s0x4718462a438c8307:0x3fbbbc0b6b0fdd72!8m2!3d51.2106375!4d20.8616308

Chodzi o stację paliw Orlen przy ul.Kościuszki 20 w Szydłowcu. W pierwszym linku jest zdjęcie tego miejsca, w drugim mapka.

Tyle mogę zrobić dla tych biednych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...