Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='AlfaLS']Mamy :lol:. Miałam porozsyłać w niedzielę ale nie wyrobiłam, postaram się dziś w nocy porozsyłać :lol:
Coś mam dobę za krótką a ciągle szukam jeszcze tych 60 zł........[/QUOTE]

AlfaLS no już znalazłaś 60 zł na stałe, wysyłaj swoje panienki do raju a do mnie numer konta bo nawet jeżeli już miałam to nie mogę znaleźć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NINKA1']AlfaLS no już znalazłaś 60 zł na stałe, wysyłaj swoje panienki do raju a do mnie numer konta bo nawet jeżeli już miałam to nie mogę znaleźć[/QUOTE]
NINKA1 bardzo Ci dziękuję :Rose:. Nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś z nami :multi::multi::multi:. Witamy oficjalnie na tyskich wątkach :lol:
Kurcze a już miałam małe zwątpienie jak żadne z kilkudziesięciu PW nie dało nawet złotówki.........

Świat jest piękny - Abra i Magnatka jadą do naszego ulubionego SPA :multi::multi::multi: Do naszych innych tyszaków ....... Mam nadzieję, że Balbinka, Dagusia, Mika, Poster, Parys i Dylanka przywitają ich bardzo, bardzo radośnie :bigcool::bigcool::bigcool:


Li1 dziękuję za wpłatę - wieczorem zrobię dokładne rozliczenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na tym wątku dzieją się cuda :loveu: Deklaracje miały być zbierane do końca pazdziernika a są już :multi: I to jaka kwota :crazyeye: No dziewczynki macie tydzień z kawałkiem na spakowanie manatek i pożegnanie się ze schroniskowym życiem :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, jak już suńki będą u Zuzim to obmyślimy jakąś strategię ogłoszeniową, skoro aż 8 psiaków tam będzie to duży wybór i stopniowo będą musiały domki znajdować :) Tylko trzeba to jakoś ogarniać, np. żeby allegro było cały czas, no i na facebooku koniecznie je ogłaszać bo to też dobre efekty przynosi. Skoro już mamy prawie oficjalny Klub Miłośników Tyszaków to trzeba zebrać siły i wziąć się do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Ja też :lol:. Nikuś a dlaczego Ty do Szczecina nie jeździsz????????[/QUOTE]

no w sumie to sam nie wiem....:shake: pamiętam jak zaczynaliśmy na dogo z Livką to mieliśmy ustalone ,że transporty będą do 200 km :grin: A tak serio to...mój prawdziwy Nikuś by tego nie przetrzymał...on musi nas mieć wieczorem dla siebie i kropka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']no w sumie to sam nie wiem....:shake: pamiętam jak zaczynaliśmy na dogo z Livką to mieliśmy ustalone ,że transporty będą do 200 km :grin: A tak serio to...mój prawdziwy Nikuś by tego nie przetrzymał...on musi nas mieć wieczorem dla siebie i kropka:)[/QUOTE]
Szkoda :shake: Dlaczego ja mieszkam na takim końcu świata?????????????:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Ja myślę Alfa,że my jakieś spotkanie u ZUZIAM zrobimy:) jakiś taki Tyski festyn na wiosnę:)[/QUOTE]
Ja już kombinowałam żeby podjechać do Zuzi teraz 9-tego ale ode mnie to tam nic sensownego nie jedzie - ani autobus ani pociąg mi nie pasuje:shake: A nie mam odwagi żeby ruszyć samochodem bo to ode mnie 400 km w jedną stronę a sama jeszcze nigdy takiej trasy nie robiłam :shake:
A nie wyjechałabym stamtąd sama ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']........
A nie wyjechałabym stamtąd sama ;)[/QUOTE]

No w to akurat nie wątpię:) Nie rozumiem ludzi,którzy wychodzą ze schroniska i mówią ,że nie znaleźli tam psa który by im pasował.Jak zabieraliśmy w sobotę Elzę z Olkusza-gdzie nie było już wiele psów przed sprawą sądową - to sam zabrałbym od razu 3 psiaki...

Link to comment
Share on other sites

Bo najważniejsze jest nastawienie tego co chce zwierzaka :lol:. Jak ktoś potrzebuję piękną maskotkę to rzeczywiście w schronisku o taką trudno :shake:. Z reguły psy są smutne, brudne, nieraz chore...... ale jak ktoś chce zwierza do pokochania to znajdzie........ bo nawet jak wiele chwyta za serce to wybierze jednego a tym innym spróbuje pomóc inaczej.......
Tylko nieraz najprościej powiedzieć: wziąłbym wszystkie a że nie mogę to nie wezmę żadnego.... i żadnemu też nie pomogę........ Smutne ale prawdziwe......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...