Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

[quote name='motyleqq']a jak często trzeba/można to robić? i jaki to porządny furminator? ja sobie ze sklepu swojego wzięłam, zooluxa czy jakoś tak. no wyjmuje tą sierść :lol:
Etna nie lubi czesania, ale o dziwo furminator jej się nieco spodobał, więc tyle dobrego :lol:[/QUOTE]

Generalnie ja mam jakiś taki furminator za 15 zł :lol: No-name :lol: Ale sprawdza się bardzo dobrze ;) Czeszemy Jaxa teraz rzadziej, ale bywało, że był czesany nawet codziennie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='omry']Ja sobie nie wyobrażam mieć w domu kudłacza. Już kura ma o wiele za długą sierść :D Wolę igiełki :lol:[/QUOTE]

A ja przyznam szczerze, że z utęsknieniem czekam na coś z dłuższa sierścią, niż Jax - straszliwie się to wszystko wbija i o ile np. sierść Zu na wakacjach zwijała sie w kłębki, tak Jaxa wszędzie się wbijała i wszystkich wkurzała :lol:

Link to comment
Share on other sites

każdy woli co innego, jedni furminator (który moim zdaniem jednak pomaga) inni szczotke a jeszcze innie pudlówke...tak samo z sierscia ja wole taka jaka ma sasza troche kudłata, w dotyku miekka i puszysta..latwo ja zebrac klejaca rolka i odkurzaczem omry woli igly a jeszcze inni lyse grzywki
maz mial w domu psa z "iglami" nie ma go juz znami 2 lata a igly nadal jeszcze gdzies wyleza czasami z jakiejs bluzy czy starych spacerowych dresow...wiec ja osobiscie nie przepadam za takim typem siersci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ale i tak nie pozbedziesz sie tych igielek, a majac psa z dluga sierscia oraz jaxa, znajdziesz sie w beznadziejnym polozeniu i juz nic ci nie pomoze:))))

no chyba ze oddasz jaxa rodzicom.[/QUOTE]

No nie pozbędę się, ale jak mam mieć drugiego psa, to wolę nie mieć takiego samego - igiełki x2 to za wiele jak dla mnie :lol: Jaxa rodzicom? Nie wiem, kogo musiałabym ratować najpierw :diabloti: Poza tym, to ma być drugi pies, a nie pies na wymianę :lol:

Link to comment
Share on other sites

to lepiej se kup odkurzacz z turboszczotka. ja mam turboszczotke i nie mam zadnego futra w chacie, a nie uzywam furminatora, bo to barbarzynstwo.


moze jakos wytrzymasz i go nie oddasz. chyba ze ten nastepny bedzie strasznie trudny i bedzie szczal w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ta nie uzywam furminatora, bo to barbarzynstwo.
moze jakos wytrzymasz i go nie oddasz. chyba ze ten nastepny bedzie strasznie trudny i bedzie szczal w domu.[/QUOTE]Dlaczego tak uważasz? :crazyeye:
A Ty byś oddałą szczeniaka jakby Ci sikał w domu i byłby trudny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']to lepiej se kup odkurzacz z turboszczotka. ja mam turboszczotke i nie mam zadnego futra w chacie, a nie uzywam furminatora, bo to barbarzynstwo.


moze jakos wytrzymasz i go nie oddasz. chyba ze ten nastepny bedzie strasznie trudny i bedzie szczal w domu.[/QUOTE]

Hyhyhyhy, trudny będzie na pewno, w to nie wątpię - w końcu wiem, co biorę :lol: I lał też będzie :lol: Ale ja przywykłam, parę lat miałam szczyle u siebie - może jakoś wytrzymam :lol:

[quote name='dorka1403']LadyS ty barbarzyńco![/QUOTE]

No ba :diabloti:

[quote name='Izabela124.']Dlaczego tak uważasz? :crazyeye:
A Ty byś oddałą szczeniaka jakby Ci sikał w domu i byłby trudny?[/QUOTE]

Ale a_niusia sobie żartuje, spokojnie :lol:

[quote name='a_niusia']no jasne.
wymienilabym se na prostszego w obsludze.[/QUOTE]

To dlatego masz dwa tej samej rasy! Ja nigdy Ronisi nie widziałam, wiec może po prostu na fotach je dublujesz w PSie i dlatego masz dwa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Co, kto, jak? Barbarzyństwo, sikanie w domu i co? Jezu, wystarczy Was na chwilę zostawić i już :evil_lol:[/QUOTE]

Hihihih, no widzisz, niewdzięcznicy :lol: Ty się nie martw - jak któraś z nas będzie chciała oddać "starego" psa rodzinie, to druga strzeli ją w pusty łeb i wszystko wróci do normy, dlatego bierzemy szczylki razem :diabloti: No, i po to, żeby móc się użalać do kogoś, kto przeżywa to samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

no wiesz ronisia daje trzy ostrzerzenia. najpierw idzie pod drzwi, potem wzywa szczeknieciem, a nastepnie przychodzi skoczyc na ryj. jesli zignoruje sie trzy ostrzerzenia, to ona idzie do kuchni pod stol tam nasikac.

ale jej nie oddam, bo jakos lubie tego czuba.

mimo wszystko wolalabym, zeby moj nastepny pies byl z charakteru czyms pomiedzy tymi dwoma, ktore teraz mam.
wtedy byloby idealne stadko: czolg, ktory ma wszystko w dupie i idzie po swoje, wrazliwa dziewczynka i cos pomiedzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Hihihih, no widzisz, niewdzięcznicy :lol: Ty się nie martw - jak któraś z nas będzie chciała oddać "starego" psa rodzinie, to druga strzeli ją w pusty łeb i wszystko wróci do normy, dlatego bierzemy szczylki razem :diabloti: No, i po to, żeby móc się użalać do kogoś, kto przeżywa to samo :lol:[/QUOTE]
wierz mi, że to wcale nie jest takie proste ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']wierz mi, że to wcale nie jest takie proste ;)[/QUOTE]

Myślę, ze skoro dawałam sobie radę ze stadem szczeniaczków, to dam i z dwoma psami, w tym jednym szczeniakiem - poza tym, nie mam opcji, żeby oddać go na przetrzymanie do kogokolwiek w rodzinie, więc sprawa jest jasna ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...