Jump to content
Dogomania

Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka32']ageralion - ja też pomogę, wpłacę 50 zł na hotelik dla niuńka - czuję się źle, że nie mogłam pomóc inaczej...
Proszę o nr konta na PW.[/QUOTE]
Jak ja Cie pacne, to odrazu poczujesz sie lepiej :mad:Bo wiecej juz nic do Ciebie nie napisze :eviltong: A tak poza tym to bardzo dziekuje za pomoc :loveu::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano dzwonilam do DT, zeby zapytac jaki minela pierwsza noc. Opiekunka powiedziala, ze to cudo nie pies. Poscielila mu na dole na kanapie, odrazu sie tam polozyl i grzecznie przespal cala noc. Rano zaczal sie krecic, to dostal royala seniora rozmoczonego w wodzie. Podjadal na raty, widac nie jest z niego jakis lakomczuch. Ogolnie czuje sie tam dobrze, nie rozrabia i czeka na troche wiecej sloneczka, zeby mogl dowolnie po ogrodzie sobie biegac i dupke wygrzewac w promieniach :evil_lol:

Dziekuje Dianie ze szkoly dla psow "Psia farma", za pomoc w tak blyskawicznym zorganizowaniu DT dla Lakiego i za Royala Seniora, w ktorego zaopatrzyla go na caly okres hotelowania :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Dziewczynki, a może by tak numer konta wrzucić w pierwszy post?:)[/QUOTE]

[quote name='Enigma79']Jestem ZA.[/QUOTE]

[quote name='Kapsel']Faktycznie w pierwszym poście brak numeru konta.
Rybka to zawsze trzeźwo myśli :loveu:[/QUOTE]
Wasz zyczenie jes dla mnie rozkazem ;) Podalam juz konto fundacyjne, bo w sumie oficjalnie Laki jest pod moja opieka, a za ja SOS pelna geba, wiec niech juz pieniazki ida tam. Na DT powinno na razie wystarczyc z deklaracji Kapselka, Agnieszki32 i Enigmy79 :loveu: Zostanie kwestia transportu ale wtedy Laki bedzie juz oficjalnie "fundacyjny" :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Rybka to zawsze trzeźwo myśli [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/quote]
No może tak trzeźwo to nie zawsze:oops::evil_lol:

agarelion, a powiedz mi to będzie płatny DT i jakie będą koszta transportu?
Ja teraz spłukana, ale może chociaż roześlę po ludziach:placz:, nawet se w podpis nie mogę dać banerka z Lakim, dałam tylko krakvet, a chciałąm se jeszcze sosa dać i Lakiego banerki i mi jakiś błąd wyłazi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']agarelion, a powiedz mi to będzie płatny DT i jakie będą koszta transportu?
Ja teraz spłukana, ale może chociaż roześlę po ludziach:placz:, nawet se w podpis nie mogę dać banerka z Lakim, dałam tylko krakvet, a chciałąm se jeszcze sosa dać i Lakiego banerki i mi jakiś błąd wyłazi:angryy:[/QUOTE]
Aktualny DT jest platny 15zl/dzien wiec wyjdzie [B]150-165zl[/B]. DT na Slasku to [B]250zl/mc[/B]. Transport jak liczylam dla auta palacego 7-9l / 100km, wyszlo ok [B]450zl, [/B]bo to 600km w jedna strone. Szukam czegos tanszego ale wiadomo, ciezko z transpotami jak sie mieszka na zadupiu Polski :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Moja kaska już dziś poszła na konto fundacyjne.
Co do kwestii transportu, to może jakaś wystawa w Polsce się szykuje i Lakusia by ktoś wziął na gapę? :cool3:[/QUOTE]
Dziekuje :calus:
Co do transportu, to szukam w miare mozliwosci czasowych. Wczoraj przez akcje DT dla Lakiego nie mialam kiedy sie zabrac konkretnie. Dzisiaj jestesmy z synem po szczepieniu, wiec nocka bedzie w plecy, bo bola go miesnie, w ktore dostal szczepionki i lekka goraczka mu dokucza... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Oj biedulka z Twojego synusia :loveu:ale ile jeszcze przed Tobą takich nocek? ;) Ale każda młoda mama musi przez to przejść niestety :lol:
Dzięki Martusiu, że przy TAKICH OBOWIĄZKACH z małym dzieckiem znajdujesz czas aby pomóc tym biedakom :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Oj biedulka z Twojego synusia :loveu:ale ile jeszcze przed Tobą takich nocek? ;) Ale każda młoda mama musi przez to przejść niestety :lol:
Dzięki Martusiu, że przy TAKICH OBOWIĄZKACH z małym dzieckiem znajdujesz czas aby pomóc tym biedakom :Rose:[/QUOTE]
Damy rade :evil_lol::diabloti: A wogole, to sama to bym sobie nie poradzila z obowiazkami mamy i pomoca boksiom. Gdyby nie moj TZ to bym sobie mogla tylko biadolic przed kompem i sie wkurzac na swoja niemoc... A tak biore malego w fotelik, TZ za kierownice i jedziemy zalatwiac... I nawet bardzo nie marudzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Ogonka to by sobie tylko mogl pomelac. A jak polamie osatnie zeby? :evil_lol:

Paszteciki i serki beda na moment, a chcialam mu dac frajde na dluzej... kurde nie mam pomyslu :eviltong: Ostatecznie faktycznie zawioze mu cos miekkiego i papkowatego :evil_lol:

PS zupelnie zapomnialam, Kapselku doszly Twoje pieniazki na hotelowanie. Dziekujemy :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...