Jump to content
Dogomania

Suńka w typie foksteriera miała rodzić 2 razy do roku,niestety już za TM...


ala123

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dojechali bez przeszkód do hoteliku,wszystko w porządku. Wieczorem jeszcze nie udało mi się porozmawiać z AlinąS ale moż ona odezwie się na wątku.Czekamy więc na wieści.
Dodam tylko,że Zuzia pojechała w towarzystwie pieska,którego nazwaliśmy Korek (miała z nią jechać malutka suńka,ale wynikły pewne problemy).Piesek jest mały,był bezdomny mieszkał w Tomaszowie Lub. w okolicach marketu a tam zaczynają jakieś remonty i bardzo mnie proszono aby mu pomóc,no i pojechał... Założę mu oddzielny wątek

Link to comment
Share on other sites

No czekamy, czekamy a tu cisza.,dodzwonic się też nie mogę a chciałabym wiedzieć, czy Zuzia bardzo przeżywa zmainę miejsca i ludzi.
Od dwóch dni była z ludźmi,kórzy ją odwozli no i oczywiście rozstanie było smutne,nawet rozważali czy nie mogłaby u nich zostać....
Właściwie to zdania w rodzinie były podzielone,czy Zuzia czy Korek mieliby zostać,bo obydwoje spryciarze zaskarbili sobie serca tych ludzi. Koruś,towarzysz Zuzi też jest uroczy i niewielki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Czekamy na wieści ...[/QUOTE]
Czekamy,czekamy,jestem ciekawa jak Zuzia zniosla kolejna zmiane miejsca,mam nadzieje,ze ostatnia i ze taka sliczna i dobra sunia szybko znajdzie ds.Bardzo dziekujemy osobom,ktore zawiozly Zuzie i Korka do hoteliku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę ale od soboty walczyłyśmy z zepsutą cieknącym bojlerem d wody. w sobotę próba naprawy w niedzielę zakup nowego dzisiaj montaż. Cały dom pływał. Szmata, mop, podstawione wiaderka i tak na przemian. Jakby tego było mało to zgubiony telefon przy próbie złapania Zuzi jak zaraz po przyjeździe odpiął się karabińczyk przy smyczce. Chwile Grozy. Za mało nas zna żeby przyszła mnie zaledwie parę minut a państwa którzy ją przywieźli parę godzin ale dzisiaj nie zdążyłam wyrobić drugiej. Co się okazało że to niesamowicie inteligentna bestia Po pary minutach zorientowałam się że ona wyprowadza nas dosłownie w pola a w przenośni w pole. Małpiatka jedna urządziła sobie spacerek ale co chwila sprawdzała czy za nią idziemy a jak idziemy to ona jeszcze dalej . Pomysł żeby przystanąć a nie iść za nią okazał się genialny - jak zobaczyła że nie idziemy za nią tylko stanęłyśmy to popatrzyła , pomyślała i przyleciała żeby karty SIM bo to trzeba do warszawy jechać a w związku z potopem już się nie wyrobiłam

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam bazarek na Zuzię, podnoście proszę, może uda się coś utargować ...
aaaa to mój pierwszy raz ... :oops:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182393-Garnitur-i-marynarka-dla-mA-odzieA-ca-nowe-spodnie-i-A-liczne-buty-dla-kobiety-do-31-03[/url]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ... :lol:
Pisałam z Aliną, uważa, że Zuzia żwawa i nie widzi przeciwwskazań do sterylizacji. Oceni jeszcze lekarz przed zabiegiem, Zuzia umówiona dzisiaj na 15,00 - ja zakładam pieniążki i powysyłam na priv dane do mojego konta dla osób deklarujących.
Proszę o podnoszenie bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Już odpisuję, wszystko ustalone z Soemą i Aliną. Faktura wystawiona na mnie, jak ją otrzymam dostanę zwrot 100 PLN z funduszu. Zabieg kosztował 250 PLN.
Z deklaracji mamy:
moje koleżanki 30,00 PLN
znajoma Poker 30,00 PLN
Krzychl 25, 00 PLN
[I]Razem z deklaracji 85, 00 PLN[/I]
[I]z funduszu 100,00 PLN[/I]
[B]Razem 185,00 PLN[/B]
Brakuje 75,00 PLN
Nie pamiętam, czy ktoś jeszcze deklarował, robię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Już odpisuję, wszystko ustalone z Soemą i Aliną. Faktura wystawiona na mnie, jak ją otrzymam dostanę zwrot 100 PLN z funduszu. Zabieg kosztował 250 PLN.
Z deklaracji mamy:
moje koleżanki 30,00 PLN
znajoma Poker 30,00 PLN
Krzychl 25, 00 PLN
[I]Razem z deklaracji 85, 00 PLN[/I]
[I]z funduszu 100,00 PLN[/I]
[B]Razem 185,00 PLN[/B]
Brakuje 75,00 PLN
Nie pamiętam, czy ktoś jeszcze deklarował, robię bazarek.[/QUOTE]
Z funduszu 100zł? Pytałam Soemę czy pokryją resztę i odpisała,że tak, ale fakt,że liczyłam za zabieg ok.200zł a tu trochę więcej wyszło. Najważniejsze, aby Zuzanna czuła sie dobrze i szybko wróciła do formy:lol:
zaraz biorę się za szukanie, co by tu można wystawić na bazarku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...