Jump to content
Dogomania

Suńka w typie foksteriera miała rodzić 2 razy do roku,niestety już za TM...


ala123

Recommended Posts

Suczka błąkała się od ponad 3 tygodnie po ogródkach działkowych i w okolicach osiedla mieszkaniowego w podzamojskiej miejscowości, niektórzy widzieli ją jeszcze wcześniej zimą,jak spała na śniegu cała mokra i drżąca z zimna...Była przerażona i biegała za ludźmi szukając pewnie swojego człowieka ale nie pojawił się.
Pojawiła się natomiast na jej drodze Dora1020,która ją karmiła i obserwowała, mając nadzieję,że ma jednak swój dom.
Wczoraj Dora1020 przywiozła sunię do Zamościa gdzie zbadał ją lekarz,została odpchlona i odrobaczona.Skórę ma w złym stanie z łojotokiem i odchodami insektów, sierść brudna i zmierzwiona,wymagająca ludzkiej ręki.
Wykonano także badanie USG , ale na szczęście ciąży nie wykazało. Konieczna jest oczywiście sterylka lecz najpierw musi zostać zaszczepiona przeciwko wściekliźnie ( nasi weci, a ufam im od lat nie, robią wszystkiego na raz).
Suńka obecnie przebywa w hoteliku w Zamościu na moim utrzymaniu. [B]Potrzebuję wsparcia w szukaniu jej domku stałego lub tymczasowego,bo wiadomo co domek,to domek.[/B]
Tym bardziej,że pojawiły się dzisiaj problemy,bo okazało się ,że jeden z mieszkańców osiedla,na którym suńka żyła wydzwania do mnie i żąda jej "zwrotu" gdyż 3 dni temu postanowił ją przygarnąć (o czym nikt nie wiedział!) i [B]w sobotę malutka miała jechać do jego rodziny, gdzie mają już foksterierka i ...chcieli rozmnażać pieski.[/B] Facet wydzwania i grozi mi ,że pójdzie na policję,bo chcę okaleczyć psa a natura po to dała im taką możliwość,żeby się rozmnażały:placz:;poza tym to są przecież takie ładne pieski to dlaczego suczka nie miałaby rodzić:placz:.Proszę o pomoc dla biednej sunieczki!:placz:
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6265/zuzia3fg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8732/zuzia5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7382/zuzia6.jpg[/IMG]

Zuzia w dniu 21.03.2010 została przewieziona do hoteliku AlinyS w Popielarni; koszt hoteliku 10zł za dobę. Koszty transportu pokryła ala123.

[B]Prosimy chociaż o drobne wsparcie finansowe na sterylizację suńki[/B] [B]oraz ewentualnie dalszy pobyt w hotelu[/B]!!!!!
Finanse Zuzi:
Lucyna - 300zł opłata za 1 miesiąc hotelowania
Lucyna - 30zł od koleżanek z pracy (na sterylkę)
Poker - 30zł od znajomej (na sterylkę)
Krzychl - 25zł(na sterylkę)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Hm powinnas sobie zarezerwowac pare postow. Jak by co to moge moj usunac.
Sunia musi miec imie, a facetowi powiedz ode mnie, zeby sie sam rozmnazal :):)[/QUOTE]
jak mam zarezerwować?nie potrafię
dałyśmy jej na imię Zuzia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']No i moze w tytule napisz czego oczekujesz od dogomaniakow: Zuzia w hoteliku u funi pomoc taka a taka natychmiast potrzebna ......lub cos podobnego[/QUOTE]
czy mogę napisać,że suńce potrzebny dt pilnie,bo tak uważam,że im dalej stąd tym lepiej dla niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Pisz co uwazasz, a czemu tak uwazasz ?? bedzie trzeba zaplacic za transport.[/QUOTE]

pomyślałam,że jeżeli nie będzie w Zamościu,to facet da sobie spokój a i ona w domowych warunkach będzie szybciej mogła miec zrobioną sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno u AlinyS była też Foksia, miała zrobioną tam sterylkę i szybciutko znalazła domek. Mogę zaproponować coś takiego, że opłacę pierwszy miesiąc - tylko co z transportem i opłatą sterylkową?
Można starać się o dofinansowanie z funduszu sterylkowego z dogo. Wiem, że u AlinyS jest jedno miejsce wolne. Przez miesiąc jakieś pieniążki można zebrać - tylko ten transport? to jest koło Grodziska Mazowieckiego.
link do hoteliku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Niedawno u AlinyS była też Foksia, miała zrobioną tam sterylkę i szybciutko znalazła domek. Mogę zaproponować coś takiego, że opłacę pierwszy miesiąc - tylko co z transportem i opłatą sterylkową?
Można starać się o dofinansowanie z funduszu sterylkowego z dogo. Wiem, że u AlinyS jest jedno miejsce wolne. Przez miesiąc jakieś pieniążki można zebrać - tylko ten transport? to jest koło Grodziska Mazowieckiego.
link do hoteliku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce[/url][/QUOTE]
Dziękujemy Lucynko , że sie odezwałas i od razu z taka pomoca. Ale niech dziewczyny same zadecydują. Tylko to dogo tak chodzi ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Niedawno u AlinyS była też Foksia, miała zrobioną tam sterylkę i szybciutko znalazła domek. Mogę zaproponować coś takiego, że opłacę pierwszy miesiąc - tylko co z transportem i opłatą sterylkową?
Można starać się o dofinansowanie z funduszu sterylkowego z dogo. Wiem, że u AlinyS jest jedno miejsce wolne. Przez miesiąc jakieś pieniążki można zebrać - tylko ten transport? to jest koło Grodziska Mazowieckiego.
link do hoteliku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce[/URL][/QUOTE]
przepraszam ale dopiero dzisiaj dogo pozwala mi coś napisać
to dobry pomysł z hotelikiem domowym AlinyS. Transport dałabym radę załatwić,to stosunkowo niedaleko okolice Żyrardowa, tak?
Ja oczywiście też będę partycypować w kosztach hotelikowania Zuzi.
Funia pewnie też nie mogła nic napisać wczoraj ale pytałam ją o sunie i mówiła,że niestety psinka siedzi przerażona w kojcu, nie chce nic jeść ani pić... martwię się o nią:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...