Jump to content
Dogomania

Pomóż Jagódce Magyi


Slomka22

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedziesz myszką w górę w prawo )obok wyloguj się i klikasz w USTAWIENIA. Potem z lewej strony szukasz EDYTUJ SYGNATURĘ i potem z prawej widzisz banerki w dwóch polach. Edytuje się w tym niższym. Normalnie zaznaczasz i delejtujesz niepotrzebny, a wklejasz te co mają być. Wolno do 5 małych i bez żadnych emotikonków.

Link to comment
Share on other sites

Ludwa z tego co mi Monika mówila to żeby Jaga mogła dostać chemię to musi mieć dobrą hemoglobinę i z tego tez powodu moze sie tak zdarzyc ze bedzie miala przetaczana krew. A teraz miala przetaczana krew z powodu kiepskiej hemoglobiny - niestety tylko tyle moge napisac bo ja w tym momencie jestem poza domem i kontakt z Moniką tez mam teraz dosc ograniczony....

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ ja już 1% dawno wpłaciłam na psy, chciałabym wpłacić coś na leczenie Jagódki na konto do wpłat indywidualnych, które jest podane w pierwszym poście, tylko nie ma tam informacji czyje to jest konto tzn. kogo wpisac jako odbiorcę. Czy ktoś może podrzucić tą informację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Ponieważ ja już 1% dawno wpłaciłam na psy, chciałabym wpłacić coś na leczenie Jagódki na konto do wpłat indywidualnych, które jest podane w pierwszym poście, tylko nie ma tam informacji czyje to jest konto tzn. kogo wpisac jako odbiorcę. Czy ktoś może podrzucić tą informację?[/QUOTE]

Dorotko, napisz prosbe o dane do Moniki:

[B]Mail do Moniki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

Wiecie, jak Jagodka sie czuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dorotko, napisz prosbe o dane do Moniki:

[B]Mail do Moniki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

Wiecie, jak Jagodka sie czuje?[/QUOTE]

z tego co wiem, konto podane na pierwszej stronie jako konto do wpłat indywidualnych to konto Fundacji. Dlatego tak waży jest dopisek: DLA JAGODA GRUSZKA.

Na prywatne konto rodzice Jagódki nie chcą zbierać. Wszystko idzie przez Fundację.

(jesli się mylę prosze Słomkę o sprostowanie, moje inf pochodza z maila od Moniki, którego wymieniłam z nią niedawono po tym jak powstał ten wątek)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...