Jump to content
Dogomania

Pomóż Jagódce Magyi


Slomka22

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grzenka']Niestety, nasz 1% już poszedł....ale prześlę 100 zł na konto dla wpłat indywidualnych.
My też bardzo mocno trzymamy kciuki za malutką.[/QUOTE]

tylko trzeba pamiętac ze jest to konto fundacyjne (kilka osób pytało o to) i należy pamiętać o dopisku
"[B][B]dla Jagoda Gruszka[/B][/B]"
żeby pieniązki trafiły do Jagódki

Isadora, chyba trzeba przerobić ten apel co jest na pierwszej stronie

ja jestem mile zaskoczona, powiedzialam o Jagódce kilu osobom, nie na zasadzie ":wpłaccie 1%" tylko jeśli możecie to rozpowszechnijcie apel
w odpowiedzi usłyszałam: "oo to ja swój też wpłacę, bo jeszcze się nie rozliczyłam/rozliczyłem" :)

ja na szczęscie jesze też się nie rozliczyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Przez caly dzien nie moglam sie dostac na dogo - w razie potrzrbnego pilnego kontaktu z Monika to piszcie prosze na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Perfi - Jaogodka jest po 1 chemii, niestety nie znam dokladnych szczegolow planowanego leczenia bo powiem szczerze, ze nie pytalam Moniki o wszelkie szczegoly - bo temat i tak jest dla niej wystarczajaco trudny...
Z tego co wiem malutka nie chce jesc co moze byc spowodowane jednym ze skladnikow chemii.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno znajoma zarzucala mi: "dlaczego pomagasz psom?! To sa tylko zwierzaki! Dzieciom trzeba pomagac, a ci wszyscy prozwierzecy to tacy obojetni wobec ludzi!"
Teraz mamy dowod, ze jak sie kocha zwierzeta, to rownie zaangazowanie probuje sie pomagac cierpiacym ludziom- wrazliwosc na cierpienia istot zywych nie rozroznia "gatunkow".
Zycze duzo szczescia i wytrwalosci rodzicom malutkiej Jagodki. Tutaj nikt nie bedzie zapomniany. Pomozemy, bo razem jest latwiej znosic ciezkie chwile.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od Moniki
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][I]"Jaga ma się całkiem nieźle, zaczęła więcej jeść (odpukać, w kółko wcina rosołek babciny), Marcin wciska w Nią kisiel, ponieważ¿ pić nie chce. W czwartek jedziemy na Bujwida (onkologia wrocławska) zrobić morfologie, jeśli wszystko będzie w porządku to w nocy ruszamy do CZD, a jeśli będzie za niska, to będą przetaczać jej krew, aby się polepszyła i tez w nocy do Wawy. Aby podejść do chemii musi mieć dobre wyniki.[/I][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][I]Dziękuję wszystkim, za wszystko!!!!"[/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...