Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy TOPIŚ w SUPER DS.!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Aga, jeśli masz na oku hotelik to ja zbiorę jakieś drobiazgi na bazarek. Ale warunek jest jeden, i nie myśl proszę, że to z mojej strony jest jakieś wymuszanie, musimy zebrać deklaracje STAŁE. Sama wiesz, że bez tego nie ma co ruszać z miejsca. Ja za stara jestem żeby na hura wyciągać pieska, a później nie spać po nocach i martwić się, że nie mamy forsy. Zrób mu może jutro jakieś zdjęcia, zapytaj też jak on się czuje.[/QUOTE]
Wiem co robię i napewno pochopnie nie podejmę dezyzji o wyciągnięciu topika na dt dopóki nie będzie miał wystarczającej kwoty na swoim koncie .

Link to comment
Share on other sites

AGA35! To właśnie dzięki Tobie wiemy o krzywdzie TOPIKA.
Jest rzeczą oczywistą, że TOPIK musi mieć "zaplecze". Inaczej nie damy rady.

[COLOR=darkgreen][COLOR=red]Więc wątek musi żyć. Dlatego wszyscy wspaniali goście Topika są bardzo ważni i oczekiwani[/COLOR].[/COLOR]:loveu:

To, co napisałam w pw do Ciebie, jest aktualne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']nie wiem dopiero zapytalam czy bedzie miejsce...bo hotelik u dogomaniaczki fajnej i jest oblegany...
powtorze ze na poczatek dam 10 zł na miesiac ale narazie tylko przez 6 miesiecy...bo finansowo mam kile i mogile:)[/QUOTE]

DZIĘKI KINIA zA DEKLARACJE .WIERZĘ ŻE PODOŁAMY TEMU I ŻE PSINA WKRÓTCE OPUŚCI SWÓJ KONTENEREK :-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem - na zaproszenie Moniki:-)
Kochane kobitki, osobiście uważam, że na adopcję jest jeszcze nieco za wcześnie. Za mało wiemy o psiaku a przecież nie chcemy, żeby jakiś rozczarowany, nie dający sobie z opieką człek zwrócił go do schroniska?
Priorytetem według mnie jest dobry dt, gdzie psiak będzie mógł dojść do siebie, nabrać zaufania do człowieka, nauczyć się to i owo.
Może dobrze byłoby zrobić na Allegro aukcję charytatywną, z jakimś mega dramatycznym opisem?. Może uzbierałoby się dzięki temu trochę grosza na dt?
Ja od siebie mogę zadeklarować w kwietniu jakąś opłatę jednorazową - póki co.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy serdecznie Ossa98!

[COLOR=navy][B]TOPIK bardzo czeka na kochanych gości. [/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Teraz siedzi w kontenerku, ale może i dla Niego zaświeci słońce...[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B][COLOR=royalblue]Przecież już przyszła wiosna![/COLOR] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_14_5.gif[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']dobrze byłoby zebrać oferty zobowiązań finans. z wątku, może jakiś dt płatny...ja podtrzymuje 20zł/m-c[/QUOTE]

tak,. też myślę że w pierwszym poście powinny zostać zawarte deklaracje, kto ile i ile potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

Boziuniuuuu toż to jakby braciszek mojej Tolusi :-(:-(
To Topik:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2937/topik3.jpg[/IMG]

Moja Tola
[IMG]http://images35.fotosik.pl/106/776fd96cf6d7817dmed.jpg[/IMG]

Na pewno wspomogę - nie zostawię braciszka Tolusi bez pomocy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...