Jump to content
Dogomania

Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!


diana79

Recommended Posts

wysłałam dziś dla Nesi 30zł(deklaracja stała20zł+10),ale w przelewie nie napisałam że to dla Nesi..gapa ze mnie :shake:..ale może nie będzie problemu przez to?:roll::roll::roll: w każdym bądź razie to dla małej kochanej Nesi,zmiataj kochana już do tego hoteliku...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez ciekawa jestem ile psinie brakuje do wyjscia spod celi. Z niecierpliwoscia czekam na aktualizacje 1 postu i bardzo zycze Nesi szybkiej przeprowadzki, Zycze powodzenia i rozmachu w akcji hotelarskiej dla tej malej dzikuski na dachu schroniskowej budy.

Mam dobry humor, bo dostalam dzis wiadomosc ze Stacyjki Maltusi, ze ich Nelson znalazl staly dom i na jego miejsce moze wskoczyc nasz pretendent ze schronu w Tczewie, Biszkopt. Akcja namotana, wolontariuszka Ania zalatwia transport, moze bedzie raz dwa.
Druga dobra wiadomosc, ze niewidomy Jasper ma wyjsc na wolnosc dzis-jutro.
Trzecia, ze maly Tommy z Kielc pojechal wczoraj do wlasnego domu.
Pisze to, zeby powialo optymizmem - cos sie jednak udaje! I dla Nesi tez sie uda, zobaczycie!

Link to comment
Share on other sites

DT dla Nesi mialo byc u Uli, ktora w tej chwili ma jeszcze Bace powodzianina i Swinke z lisiej nory, dlatego Nesi jeszcze musi chwilke poczekac, ale tez miedzy innymi ze nie jest wysterylizowana. U nas bedziemy placic za sterylke 200 zl u schroniskowego weta 150 zl. W piatek zamierzam zabrac Here z Migotka i wstepnie tez rozmawialam z stwz o hotelowaniu Nesi. Niemniej jednak powtarzam Nesi musi byc wysterylizowana, to opoznia jej wyjscie z schronu.

Link to comment
Share on other sites

No więc są wiadomości, niestety nie takie jakie chciałabym Wam przekazać. Otóż uprzedzałam, że Nessi gryzie i to na powaznie. To nie jest już mały słodki szczeniaczek, ale dorosła suka, która wie od czego są zęby. Zresztą nawet jako szczeniak nie była tak chętna do kontaktów z ludźmi jak jej dwie siostry, które dawno poszły już do domów. Dzisiaj ugryzła pracownika, który pomagał mi ją złapać i zapakować na sterylizację. Pies który ugryzie do krwi ma niestety zarządzoną 15-dniową obserwację, więc przez ten czas Nessi schroniska nie może opuścić. Wet na to nie pozwoli.
Zastanówcie się jeszcze raz nad nią. Jej nie wystarczy normalny domowy tymczas. Ona potrzebuje osoby bardzo doświadczonej w takich przypadkach. Może nawet behawiorysty.

Link to comment
Share on other sites

Doświadczona jest Voxa... ale ona wyjeżdża i nie wiem czy zechce tymczas...
Teraz ma u siebie 11-miesięcznegomixa yorka - Toffika, którego chcieli uśpić wlaściciele faszerujący go środkami uspokajającymi, bo ponoć rzucał się na dzieci itp...

Wyprowadziła psiaka i poczynił ogromne postępy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...