Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Cajus JB']W grudniu postaram się zrobić Bambo nowe ogłoszenia.[/QUOTE]

[B]byłoby[/B] świetnie.
ale napisz, gdy już będą zrobione,
bo na takich zapowiedziach jeszcze żadnemu psu nie udało się znaleźć domku.

Bambo zalega w schronie już blisko rok, niedługo znajdzie się na liście tych co najdłużej siedzą w schronie (bo w Toruniu wiekszość psów nie ma dłuższej kadencji niż 2 lata) i wtedy zrobi się 'niewesoło' ..

Link to comment
Share on other sites

Mam wątpliwości czy odnawiać stare allegro Bambo. Może się opatrzyło, a może jest po prostu nietrafione i trzeba zacząć wszystko od początku. Tak czy inaczej brak odzewu a niedługo minie rok od początku pobytu w schronie. Co będzie dalej przy fali kolejnych przepełnień nietrudno się domyśleć..........

Link to comment
Share on other sites

uważam, że czas najwyższy zrobić Bambo ogłoszenia w Nowościach i innej lokalnej prasie.

ogłoszenia internetowe w przypadku Bambo nie są skuteczne,
nie trafiamy do odpowiednich odbiorców ..
to jest zrozumiałe .. internet nie jest jeszcze medium wszechobecnym, a do tego spory procent ludności zwłaszcza starszej generacji i zamieszkującej wiejskie obszary, nie ma biegłości w obsłudze komputera a tym bardziej wyszukiwania informacji w necie ..

trzeba uderzyć w środki bardziej tradycyjne!!

Link to comment
Share on other sites

W schroniskowych ogłoszeniach Bambo już figuruje i nic z tego nie wynika.
Zaś w przypadku Bambo kolorowych ogłoszeń w gazetkach nie ma sensu dawać, bo pies jest po prostu czarny i kolory Mu nic nie dodadzą..
można za to wyróżnić w ramce czy coś w tym stylu .. ważne, by zaznaczyć, że z uwagi na temperament psa preferowany jest dom z ogrodem/wybiegiem ..
to może uskutecznisz takie ogłoszenie??

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest kolor trawy każdy wie.
Urok Bambo nie zależy od koloru otoczenia.
A Anonse mają taką jakość druku, że nawet fajne zdjęcia będą w ziarnie.

Teksty są dobre.
Po takim czasie można jedynie krótko dodać, że pies już zbyt długo czeka na swoje własne miejsce na ziemi oraz człowieka, który Mu ofiaruje serce i opiekę na resztę życia.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc! Karilka ma w bezpłatnym domu tymczasowym sunię, która choruje na nużycę, ma krzywicę - potrzeba wsparcia na antybiotyki, leki bądź pomocy w zakupie karmy! Proszę, pomagajmy ostatnim bezpłatnym domom tymczasowym! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195552[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Miałem wczoraj problem z komputerem. Mam nadzieję, że dziś będzie dobrze i uda mi się zrobić Anons dla Bambo.[/QUOTE]


dlatego też powinieneś Cajus JB nauczyć się używać (szczególnie na dogo) [B]czasu przeszłego w trybie[/B] [B]dokonanym[/B], a nie tak jak zwykłeś robić .. zapowiadać .. i zbyt często nic z tego .. a różnych "usprawiedliwień" można nawtykać bez liku ..
Sam wiesz jak długo miałam sposobność poobserwować jaka część twoich zapowiedzi nie znajduje realizacji oraz dlaczego .. stąd te uwagi.
Dlatego proszę przyjmij wreszcie zasadę "zrobiłem, więc napiszę".
Będzie uczciwiej wobec innych i wobec tych potrzebujących zwierząt przede wszystkim.

Bambo tego nie załapie, że od prawie roku siedzi w schronie, bo ktoś miał właśnie "chwilowy problem z komputerem" ..

Dzięki w imieniu Bambo za chęci, ale dla Niego i innych zwierzaków liczą się realizacje.

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam drobne złośliwości cioci ilon_n.

Gdy je czytam myślę o plaży, błękicie nieba i bezmiarze morza srebrzacego się w blasku słońca.

Jutro będzie ciociu.

Osobiście to Tobie napiszę w trybie dokonanym.

Edit

Tak się rozmarzyłem, że musiałem poprawić gramatykę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...