Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy okazji, zajrzyjcie proszę na wątek bezdomnych kociaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178753-Ponad-70-bezdomnych-g%C5%82odnych-kot%C3%B3w-potrzebne-na-STERYLKI%21%21%21?p=16326650#post16326650"]http://www.dogomania.pl/threads/178753-Ponad-70-bezdomnych-g%C5%82odnych-kot%C3%B3w-potrzebne-na-STERYLKI!!!?p=16326650#post16326650[/URL] zbieramy teraz na sterylkę żeby się nie mnożyły.
[B]
Allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1465716752[/URL] za 18,40zł.
[/B]
Podajcie mi proszę namiary to wkleję do allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Bambo nadal w schronie, znów przeflancowany na wybieg ogólny z innymi psami.
Jest zupełnie bezkonfliktowy, ufny, poznaje swoje imię, reaguje na wołanie.

Niestety dziś dowiedziałam się, że Bambo jest na liście do eutanazji w najbliższym czasie.
Siedzi w schronie już bardzo długo, nikt się nim nie interesuje, nie ma pytań o niego, mimo ogłaszania na stronie schroniska i licznych pakietów ogłoszeń w necie, a do tego wet schroniskowy uznał, że pies jest już starszy, nieadopcyjny i ostatnio wymagał leczenia, co nadszarpnęło schroniskowy budżet.

Musimy jakoś się zmobilizować i coś dla Bambo zrobić, zadziałać jakoś skuteczniej .. poprosiłam kierowniczkę, żeby dała nam czas do końca sierpnia. To mało, wiem, ale też i dużo w skali czasu jaki pozostałby mu w schronie bez tej szansy.

Pomóżcie proszę znaleźć dla Bambo alternatywę!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Bambo nadal w schronie, znów przeflancowany na wybieg ogólny z innymi psami.
Jest zupełnie bezkonfliktowy, ufny, poznaje swoje imię, reaguje na wołanie.

Niestety dziś dowiedziałam się, że Bambo jest na liście do eutanazji w najbliższym czasie.
Siedzi w schronie już bardzo długo, nikt się nim nie interesuje, nie ma pytań o niego, mimo ogłaszania na stronie schroniska i licznych pakietów ogłoszeń w necie, a do tego wet schroniskowy uznał, że pies jest już starszy, nieadopcyjny i ostatnio wymagał leczenia, co nadszarpnęło schroniskowy budżet.

Musimy jakoś się zmobilizować i coś dla Bambo zrobić, zadziałać jakoś skuteczniej .. poprosiłam kierowniczkę, żeby dała nam czas do końca sierpnia. To mało, wiem, ale też i dużo w skali czasu jaki pozostałby mu w schronie bez tej szansy.

Pomóżcie proszę znaleźć dla Bambo alternatywę!![/QUOTE]

Masakra, usypiać zdrowego psa :( w głowie mi się to nie mieści :( :( :(

Może do hotelu? Coś wątpię, ze znajdziemy mu na JUŻ domek jak tak długo go znaleźć nie umie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']Umieściłam go na forum OP w dziale "Przyjaciele szukają pomocy", poprosiłam tez o wstawienie go na stronę naszej fundacji, może ktoś go zobaczy ...[/QUOTE]

Hm trzeba by zrobic wydarzenie na f.b. bo tam jest zdecydowanie wiecej ludzi........

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za allegro i zainteresowanie. Na razie Bambo był na badaniach w klinice. Stwierdzono jedynie łojotokowe zapalenie skóry. Dostał już konieczne leki , ale fajnie byłoby go też zawieźć do kąpieli. Wet przepisał mu szampon. Ma nieco podwyższone parametry wątrobowe, ale w schronisku na inną dietę nie może liczyć. Przydałby się DT.......w schronie nie ma większych szans.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mc_mother']józwa zrobiła chłopakowi allegro:) Dziękujemy!
[url]http://allegro.pl/bambo-ma-czas-tylko-do-konca-sierpnia-i1720768323.html[/url][/QUOTE]
Kontakt komórkowy jest podany chyba na Cajusa JB. Nie wiem czy jest aktualny i czy wie o tym ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...