Jump to content
Dogomania

Tolek ma DS , Ufcia też ma DS :):)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest u mnie , narazie cały dzień spędziła na dworku , do domu wejść nie chciała , biegała za Bojuskiem cały dzień , wszystkie psiaki na początku poustawiała , najmniejsza , a rządzi , może dlatego że jedyna kobita w towarzystwie :D . Jest przekochana , całuśna i wspaniała :) zmieniliśmy jej imię na Ufka ( bo jak przekręca łepek i tak fajnie uszka stawia to wygląda jak ufo :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Jest u mnie , narazie cały dzień spędziła na dworku , do domu wejść nie chciała , biegała za Bojuskiem cały dzień , wszystkie psiaki na początku poustawiała , najmniejsza , a rządzi , może dlatego że jedyna kobita w towarzystwie :D . Jest przekochana , całuśna i wspaniała :) zmieniliśmy jej imię na Ufka ( bo jak przekręca łepek i tak fajnie uszka stawia to wygląda jak ufo :) )[/QUOTE]

śliczne imię jej daliście! :loveu:
w ogóle cudna dziewczyna .. i charakterna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym zmieniła tytuł wątku bo:
1. widać wtedy, ze jest jakiś ruch
2. będzie o szukaniu transportu

... no to się pomadrzyłam:)

Dziewczynka fajna, ale ja wolę chłopców - a o chlopczyku - to moj ew. transport za pozno... Jakies alternatywne wyjscie?

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie :


WUNIA -20 zł
AIMEZ_MOI -20 ZŁ
Moja mama -50 zł
margo001 i elik - 60 zł
hesia- 100 zł
ala123 - 20 zł
BEAM6-25 zł
bico - 20 zł
AGATA??-20 zł
agat21 -50 zł
Majki1510 - 50 zł
Anja2201- 100 zł

Razem: 535 zł

[I]Wydatki:[/I]

[B] 09.03.10r[/B]
Wizyta suni u wet ( szczepienie) 20 zł
Krople do oczka dla suni 18 zł

[B]10.03.10r [/B]
wizyta u wet Totka ( szczepienia ) 20 zł
Karma ( dla szczeniaka ) 30 zł



Czyli jest : 447 zł

Link to comment
Share on other sites

Noc przeszła spokojnie. Tolek był juz na spacerze (nie umie chodzić na smyczy) i próbuje sie odnaleźć w nowych warunkach. Trochę boi sie moich psów, ale myslę, że Psotka szybko go otworzy. Właśnie bawia sie w zagryzanie psa.
Tolek waży prawie [B]8 kg[/B]! To duzo więcej niż podawane przez Anję 3 kg. Będzie pieskiem raczej srednim, napewno nie malutkim. Dla mnie jest uroczy, ale dla przeciętnego człowieka jest raczej... średniej urody. No cóż, będziemy walczyć. Słowo się rzekło, kobyłka u płota.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że on jest śliczny, [I]de gustibus...[/I] i tak dalej. To jeszcze tylko domek musi podzielać opinię i jesteśmy na dobrej drodze.
Trzeba go jak najszybciej ogłaszać, póki ma jeszcze etykietkę "szczeniak", ja się piszę od po-niedzieli, jak tylko dostanę sygnał, że można i jakiś tekst albo wskazówki do tekstu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...