Jump to content
Dogomania

Tolek ma DS , Ufcia też ma DS :):)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucyna']Może mam złe informacje od prowadzących wątek, dostawałam takie informacje na priv. Jeśli to nie jest prawdą to przepraszam Was.
Ktoś wprowadził mnie w błąd.[/QUOTE]
Cy chodzi o wizytę gdzieś za Piotrkowem?
To ja napisałam, że postaram się zorganizowac coś, poprosić przejazdem, ale gwarancji nie mam, że się uda.
Bo były dwa dni. a dwa dni to mało bardzo. zwłaszcza jak sie nie ma prawa jazdy.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję to wyjaśnić, też jestem ciekawa ... jednak nie zmienię zdania, że Twój pierwszy wpis nie był przyjemny po otrzymaniu informacji, że Tolek znalazł DS.
Ja oddając psa na DT staram się pomóc w wyadoptowaniu, robię mu ogłoszenia, allegro itp. Nic na wątku o tym nie było, stąd moje zaskoczenie. Być może wynikało to ze złego kontaktu pomiędzy Wami. Dobrze, że Tolek znalazł już dom.
Napisz coś o Ufie, z tytułu można wywnioskować, że nadal u Ciebie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Fajnie ,e si wszystko wyjaśniło , ale na drugi raz proszę najpierw się dowiedz dokładnie a później rzucaj oskarżenia , bo naprawdę się przykro robi i odechciewa wszystkiego .[/QUOTE]
Wyjaśniło mi się dopiero teraz, przejrzałam wątek suczki. Jest wyraźnie napisane do kogo się dziewczyny zwracały i emocje z tym związane. Jeśli chcecie to podam linka, jednak nie chcę ciągnąć tej sprawy dalej, bo to nie ma sensu. Wizyta się nie odbyła, rozumiem, że czasami się nie da ...

Link to comment
Share on other sites

Ufcia nadal siedzi u mnie , zainteresowania nie ma żadnego , nie wiem czemu , może to oczko ludzi odstrasza ?? A jest wspaniała , na spacerach nie odchodzi dalej niż na 2-3 metry , na smyczy chodzi pięknie , nauczyła się czystości w domu , nie niszczy , a tak cudnie odwdzięcza się za okazane zainteresownie , nie wiem jak długo będzie siedzieć u mnie , ale szukam jej domku ze "złotymi klamkami" , na taki zasłużyła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Wyjaśniło mi się dopiero teraz, przejrzałam wątek suczki. Jest wyraźnie napisane do kogo się dziewczyny zwracały i emocje z tym związane. Jeśli chcecie to podam linka, jednak nie chcę ciągnąć tej sprawy dalej, bo to nie ma sensu. Wizyta się nie odbyła, rozumiem, że czasami się nie da ...[/QUOTE]
Lucyna nie chcę tego tematu ciągnąć, ale dodam na koniec, że wizyta by się udała, tylko w momencie kiedy chciałam prosić osobę która miała tam jechać okazało się, że już została sponiewierana i Zarzucono jej, że przez nią pies stracił dom. Jeśli stracił to wizyta be sensu prawda?
A jeśli ktoś myśli, że sie rzuci wszystko z godziny na godzinę to jest w błędzie sama wiesz, że jest sporo innych zobowiązań nie tylko psiaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...