Jump to content
Dogomania

Bulowate Do Adopcji - Jeden Wątek Dla Wszystkich-aktualizacje str.1 post:1,2,5,8!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='doddy']

W ogóle to kojarzy mi się ta sunia, ale ja to już wszędzie asty widzę.[/QUOTE]

dobrze ciotka kojarzysz, bo ja też ją kojarzę, było gdzieś na necie ogłoszenie chyba z nią ale o tym że się błąka właśnie na stacji benzynowej, szukałam ale nie mogę znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Ciotki,
[SIZE=4][B][COLOR=Black]dzisiaj o 21.45 (czyli za pół godziny) na TVP2[/COLOR][/B][/SIZE] w Ekspresie Reporterów będzie reportaż o Małoszycach i problemach, jakie są w Lęborku z powiatowym wetem.
Między innymi z tamtych okolic był nasz kochany Trollik.
Oglądajcie!

(mam nadzieję że dziś wyemitują, miało być tydzień temu ale przesunęli)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Ciotki,
[SIZE=4][B][COLOR=Black]dzisiaj o 21.45 (czyli za pół godziny) na TVP2[/COLOR][/B][/SIZE] w Ekspresie Reporterów będzie reportaż o Małoszycach i problemach, jakie są w Lęborku z powiatowym wetem.
Między innymi z tamtych okolic był nasz kochany Trollik.
Oglądajcie!

(mam nadzieję że dziś wyemitują, miało być tydzień temu ale przesunęli)[/QUOTE]


to tylko w Polsce jest możliwe...paranoja - powiatowi kontra organizacje prozwierzęce...te biedne krowy, psy...masakra:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']to tylko w Polsce jest możliwe...paranoja - powiatowi kontra organizacje prozwierzęce...te biedne krowy, psy...masakra:(:([/QUOTE]

[FONT=Arial][B]widziałam ...brak słów i BATA na skorumpowanych urzędasów i tą pseudo wetke z Lęborka :angryy:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jenny19, czyli już nie jestem chora totalnie i nie mam zwidów... naprawdę jestem pewna, że już gdzieś ją widziałam.

Sunię przywlokłam dzisiaj do Wawy do hoteliku. Nie jest wysterylizowana, nie ma chipa.
Założę jej wątek to wstawię tu linka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Wątek suni ze stacji benzynowej:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182892-ASTKA-SAMMY-schronisko-nie-przyjAE-A-o-gmina-nie-podpisaA-a-umowy-ze-schroniskiem?p=14398436#post14398436[/url][/QUOTE]

sunia sliczna i taka slodka krótka na lapkach

Link to comment
Share on other sites

Poszukujemy DT dla 4 miesięcznego amstaffka. Niuniek ma czas do k. tygodnia i... trafia do schroniska, bo właściciel wyjeżdża za granicę.

[img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9rJK3NI/AAAAAAAADSY/TBUUd_RBh6o/Wroclaw1.jpg[/img]

[img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9lRzFnI/AAAAAAAADSc/oQgtB-DYmCE/s640/wroclaw2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...