Jump to content
Dogomania

--NIEWIDOMA -- stara---BRZYDKA-- po konsultacji okulisty, SZUKA CUDU. MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']gdzie te nowe zdjecia...[/QUOTE]

Justyna ma problem z wejściem na dogo :(

Poproszę,by mi wysłała...mnie też diopiero 1. dzień działa...

Sunia bardzo szybko sie męczy, furosemid bardzo pomógł,ale jednak szczegółowe badania przydałyby sie...

Selengo wiesz już może ile sie uzbierało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']
Selengo wiesz już może ile sie uzbierało?[/QUOTE]
Wczoraj na koncie było wpłacone jeszcze 317 zł do wykorzystania
Nie wiem czy to już wszystkie wpłaty, a raczej wiem że jeszcze 4 osoby nie wpłaciły zadeklarowanych pieniędzy
Ale czy wpłacą to tego nie wiem

Czekam na zdjęcia żeby zrobić nowe allegro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Wczoraj na koncie było wpłacone jeszcze 317 zł do wykorzystania
Nie wiem czy to już wszystkie wpłaty, a raczej wiem że jeszcze 4 osoby nie wpłaciły zadeklarowanych pieniędzy
Ale czy wpłacą to tego nie wiem

Czekam na zdjęcia żeby zrobić nowe allegro[/QUOTE]

\
Zdj są na komputerze Schroniska,który padł...Justyna będzie sie starała poprosić o nowe fotki ...

Selengo-nie dałoby sie uszczknąć z tej kwoty 110 zł,żeby już przekazać DT ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Ja nie mam pojęcia kto to jest :)

A wiem,że DT wydał sporo kasy na witaminy i jeszcze jakieś leki[/QUOTE]


WSTYD!!!! :)

Pan Janusz Orzechowski uzyczył Wam konta fundacyjnego. On odpowiada za przekazywanie kasy zebranej z allegro i generalnie z Nim nalezy wszystko uzgadniać ;)

strona w necie: [URL="http://www.kundelpolski.pl"]www.kundelpolski.pl[/URL] zakładka- Potrzebuja pomocy --> BALBINKA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']WSTYD!!!! :)

Pan Janusz Orzechowski uzyczył Wam konta fundacyjnego. On odpowiada za przekazywanie kasy zebranej z allegro i generalnie z Nim nalezy wszystko uzgadniać ;)

strona w necie: [URL="http://www.kundelpolski.pl"]www.kundelpolski.pl[/URL] zakładka- Potrzebuja pomocy --> BALBINKA.[/QUOTE]


dzięki ...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']\
Zdj są na komputerze Schroniska,który padł...Justyna będzie sie starała poprosić o nowe fotki ...

Selengo-nie dałoby sie uszczknąć z tej kwoty 110 zł,żeby już przekazać DT ?[/QUOTE]
Oczywiście że by się dało. Ale żeby to zrobić to trzeba się skontaktować z p. Januszem. Ja tylko wystawiam allegro dla fundacji, nie dysponuje kasą fundacyjną. Trzeba uzgodnić z p.Januszem jak to ma być fizycznie przekazywane, bo fundacja musi mieć jakąś "podkładkę" - fakturę, umowę czy coś podobnego. Justyna_wolontariat ma telefon do p.Janusza, pisałam do niej żeby się skontaktowała i cisza. Na prawdę nie wiem dlaczego to fundacja ma prosić żeby opiekunowie psa chcieli przejąć pieniądze, które ludzie dobrego serca na psa wpłacili.
Miałam zrobić nowe allegro cegiełkowe dla Balbiny, ale jeśli mam siedzieć po nocach żeby je zrobić i potem żeby odpisywać darczyńcom, robić cegiełki i je wysyłać a na koniec nikt nawet nie zadzwoni żeby pieniądze od fundacji odebrać, to ja na prawdę przestaję widzieć sens

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Syla']Witam Balbinko.Ciuchutko jakoś u ciebie się zrobiło.Mało kto zagląda, a jak zagląda to nic nie pisze.Co u naszej Balbinki słychać?Pozdrawiam.:loveu:[/QUOTE]


Świetnie sobie radzi mimo ślepoty,uwielbia inne psy,bawi się z nimi...to grzeczny i kochany pies bez domu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W kwesti wyjasnienia-zawieruszył mi sie mail od Justyny i stąd nieporozumienia...

Zdjęcia Balbiny

[IMG]http://i43.tinypic.com/2eghai0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/15g5h0w.jpg[/IMG]

jesteśmy do tyłu z finansami i to baaaaardzo do tyłu...

Na ten miesiąc jest tylko 1 wpłata Alicji- 60 zł...

[SIZE=5]Brakuje 240 zł...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...