Jump to content
Dogomania

--NIEWIDOMA -- stara---BRZYDKA-- po konsultacji okulisty, SZUKA CUDU. MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='TERESA BORCZ']Dwa pytania 1. czy sunia jest w Zabrzu? bo chciałam się dowiedzieć o koszt ekg. 2. jaki vetmedin bierze sunia 2,5 czy 5 mg? Jakie witaminy?[/QUOTE]


jest w Zabrzu, co aktualnie bierze,to nie wiem...

To jest psi ideał bez domu,chociaż byłaby szansa domu w Niemczech,tylko nie ma transportu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ']sprobuje dopytać o ekg. wtedy będziemy wiedziec jaki ten vetmedin ma brać. jeśli konkretny domek jest chętny na adopcję psinki to i o transport się można postarać, czy wiadomo w jakiej cześci Niemiec. postaram się poszukać transportu.[/QUOTE]

Trzeba dopytać Justyny, nie wiem czy przypadkiem nie polepszyło jej sie i vetmedin został odstawiony.

Domek jest u Pani,która zabierała ze schroniska największe biedy,być może będzie transport ok września

Gdyby ktoś miał ochotę wesprzeć finansowo chociaż karmę,to na pewno P.Iwona ucieszyłaby się.

Link to comment
Share on other sites

Witaj jusstyna85.Kiedyś często zaglądałam do Balbinki i troszkę wspierałam ją, ale potem zaniedbałam.Napisz Justynko, jak już bedziesz wiedziała,co u niej i czy zostanie w tym domku.Z psami to tak jak i z ludźmi...nie każdy każdego lubi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...