Jump to content
Dogomania

--NIEWIDOMA -- stara---BRZYDKA-- po konsultacji okulisty, SZUKA CUDU. MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='jusstyna85']Mam nadzieje,że nie wraca do Schroniska...w hoteliku,czy DT szybciej znalazłaby domek...[/QUOTE]
W DT na pewno, ale czy w hoteliku to wcale nie jestem pewna.
Tam u was komuś na niej zależy, Ty i Justyna piszecie o niej na wątku, jest nas trochę na dogo, porobimy jej ogłoszenia.
A w hoteliku? Nie wiem co prawda jaki to hotelik, ale czy ktoś z hoteliku będzie o niej informował, robił jej ogłoszenia? No i czy mamy pieniądze na jej utrzymanie w hotelu?
No nic - Justyna miała zdecydować, więc i tak musimy na nią poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdecznie dziekuje za pomoc i możliwość wyjazdu z sunią

p Garncarz po zbadaniu Balbinki stwierdził, iż soczewki są zwichnięte do tyłu a więc nie ma obaw o jaskre czy inną chorobą co innego gdyby były zwichniętę do przodu wtedy operacja byłaby konieczna w innym wypadku nie, sunia jest ślepa nie widzi nic Zapytałam czego to jest wynikiem powiedział że wyniszczenia organizmy czyli niedożywieniem, złym zywieniem złymi warunkami bytowymi oraz nieustannym rodzeniem.

Sunia była bardzooo grzeczna 10 h spała grzecznie w samochodzie jak wyszła merdała ogonkiem cały czas to bardzo wesoły i kontaktowy psiaczek.

Za paliwo dostała 300 zł od p Orzechowskiego

wyszło 225 zł więc 75 zł zostało.

Balbinka juz dzis pojechała do DT nie mielismu serca odwozić jej do schroniska DT koszt miesięczny 250 zł jak sie uzbiera wtedy sie zapłaci tak tez powiedziała p Iwona u której sunia jest to domowy DT wiec żaden kojec zdjecia napewno będą.

Pozostało teraz tylko zbierać. i szukac domu Balbince

Selenga czy te 75 zł odesłac na konto fundacji czy zostawic jako 1 wpłatę na DT ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Serdecznie dziekuje za pomoc i możliwość wyjazdu z sunią

p Garncarz po zbadaniu Balbinki stwierdził, iż soczewki są zwichnięte do tyłu a więc nie ma obaw o jaskre czy inną chorobą co innego gdyby były zwichniętę do przodu wtedy operacja byłaby konieczna w innym wypadku nie, sunia jest ślepa nie widzi nic Zapytałam czego to jest wynikiem powiedział że wyniszczenia organizmy czyli niedożywieniem, złym zywieniem złymi warunkami bytowymi oraz nieustannym rodzeniem.

Sunia była bardzooo grzeczna 10 h spała grzecznie w samochodzie jak wyszła merdała ogonkiem cały czas to bardzo wesoły i kontaktowy psiaczek.

Za paliwo dostała 300 zł od p Orzechowskiego

wyszło 225 zł więc 75 zł zostało.

Balbinka juz dzis pojechała do DT nie mielismu serca odwozić jej do schroniska DT koszt miesięczny 250 zł jak sie uzbiera wtedy sie zapłaci tak tez powiedziała p Iwona u której sunia jest to domowy DT wiec żaden kojec zdjecia napewno będą.

Pozostało teraz tylko zbierać. i szukac domu Balbince

Selenga czy te 75 zł odesłac na konto fundacji czy zostawic jako 1 wpłatę na DT ????[/QUOTE]

Lepiej nie mogło być...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Bardzo prosimy o wpłaty dla Balbinki!!!!![/QUOTE]
Witam!
Zakupiłam dwie cegiełki dla Balbiny, więcej nie mogę. Mam nadzeje, że uda się uzbierać na hotelik. Pani Iwona pryjęła Balbinkę i teraz trzeba zrobić wszystko żeby nie traiła znow do schronu! Roześle info do znajomych.
Pozdrawiam,
dobranoc Balbinko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']podnosze sunie pieniażdki potrzebne :-(

Jutro relacja z DT na zdj trzeba bedzie troszke poczekac bo póki co p iwona nie ma aparatu musze jej pozyczyć.[/QUOTE]
Jeśli DT jest w Warszawie, to jakbyś podała mi na PW adres i telefon to mogę się umówić i podjechać obfotografować sunię - zatrudnię siostrzeńca, uczy się w szkole fotograficznej, niech pokaże co potrafi a sunia będzie miała profesjonalną (no może prawie) sesję fotografioczną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Jeśli DT jest w Warszawie, to jakbyś podała mi na PW adres i telefon to mogę się umówić i podjechać obfotografować sunię - zatrudnię siostrzeńca, uczy się w szkole fotograficznej, niech pokaże co potrafi a sunia będzie miała profesjonalną (no może prawie) sesję fotografioczną[/QUOTE]

Wspominałam p orzechowskiemu ze DT domowy jest w Zabrzu a hotel w Warszawie razem stwierdzilismy, ze DT domowy lepszy.

Jutro będa zdjecia z DT

Nie mam dobrych wieści sunia to naprawdę kupka nieszczęscia Dzis zadzwoniła mi p Iwona, że była sunią u weta bo nie podobało jej się że ona tak szybko się męczy wet ja osłuchał niestety na reszte badań czyli EKG czy RTG serca nie ma pieniedzy :-(:-(

Po samym osłuchaniu wyszło że ma chore serducho dostała dziś jakiś zastrzyk i p iwona ma ją obserwowac czy będzie lepiej jeżeli tak to faktycznie serducho chore i bedzie potrzebny vetmedin na szczęście ktos ostatnio przyniósł do schroniska połowe paczki więc jest bo koszt i opkaowania to 120 zł dodatkowo sunia ma guzek na sutku taki pod spodem więc tylko namacalnie da sie wyczuć gołym okiem nie widać :-(:-(:-(:-(:-(:-( Musze zapytać jej weta o opinię co z tym guzkiem.


Poza tym Balbinka pokochała koty które mieszkają u p Iwony i jej suczkę roczną spanielkę cały dzień dziewczyna jest zadowolona uśmiechnięta w mężu p Iwony zakochana

Link to comment
Share on other sites

Witam Balbinkę.Wczoraj przelałam 20 zł.Zaglądam na aukcję Balbinki a tam chyba nieźle.Deklaracji stałych już się boję, chyba że jakiś piesek na którego płacę, pójdzie do swojego domku.W drugiej połowie marca jeszcze coś dorzucę.Pozdrawiam Balbinkę.Nawet jak nie piszę, to codziennie zaglądam do Was dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...