Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych- Lublin 13.06.2010r.


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My wróciliśmy z:
Batavia Red Pearl in Ginger- Lok.1, NSwR
Speedy Rules Red Pearl in Ginger- Lok.1, Zw. Mł, NJwR- Tym samym ukończyła mł. ch. pl :D

I wystawiana przeze mnie AVA z hodowli Crazy- Staff- Lok. 2 w szczeniakach :D

Wystawa super, piękna pogoda, ale cóż z tego, korki w drodze powrotnej, no ale załapaliśmy się na ten piknik lotniczy haha. :)

Link to comment
Share on other sites

A ja wrócona i OGROMNIE wykończona!!
Wystawiane przeze mnie psiaki zdobyły:
Field Spaniel: [COLOR=red]kl. młodzieży, oc. dosk. lok. 1, Zw. Młodzieży, NJwR, BOB, IV BIS Junior, III BOG,[/COLOR]
Buldog angielski: [COLOR=red]kl. championow, oc. dosk. lok. 1, CWC, NDPwR, BOB,[/COLOR] (nie zostali do finałów),
Mops: [COLOR=red]kl. młodzieży, oc. dosk. lok. 1, Zw. Młodzieży, NJwR[/COLOR], (nie zostali do finałów),
Doberman: kl. [COLOR=red]otwarta, oc. dosk. lok. 1, CWC,[/COLOR]
Owczarek Australiski: [COLOR=red]kl. młodzieży, oc. bardzo dobra.[/COLOR]
Młody Prezenter:
Ja - [COLOR=red]5/5 pkt, bez kwalifikacji do finałów[/COLOR](bardzo się cieszyłam, że nie otrzymałam kwalifikacji, ponieważ byłam niesamowicie zmęczona)
Przygotowynane przeze mnie osoby:
Dominika Mazurek: [COLOR=red]gr. młodsza, 5/5 pkt, kwalifikacja do finału, II miejsce, ogółem puktów: 5 + 8 = 13 ( uzyskalam max. liczbę pkt możliwą do uzykania stając na II lokacie);[/COLOR]
Krystyna Kobiałka: [COLOR=red]gr. młodsza, 5/5 pkt, kwalifikacja do finału, I miejsce, ogółem puktów: 5 + 10 = 15 ( uzyskalam max. liczbę pkt możliwą do uzykania stając na I lokacie);[/COLOR]
Katarzyna Grążek: [COLOR=red]gr. starsza, 5/5 pkt, kwalifikacja do finału, I miejsce, ogółem [/COLOR][COLOR=red]puktów: 5 + 10 = 15 ( uzyskalam max. liczbę pkt możliwą do uzykania stając na I lokacie) oraz Zw. Dnia czyli uzyskała 20/ 20 pkt( MAX. liczba punktów do uzyskania w konkursie);[/COLOR]
Ponadto pokazałam się również w Naj. Parze Hodowlanej z Dobermanami oraz na wyborze Naj. Psa Oddziau Lubelskiego z Field Spanielem, lecz bnie uzyskując wyższych wyników.
Jestem ogromnie zadowolona :))))

Link to comment
Share on other sites

Wrażenia z wystawy bardzo fajne, aczkolwiek chyba umrę, bo mnie spiekło na amen... :shake:

Mam foty, jak obrobię, to wstawię... Wiedzieliście, że jamniki mogą być pręgowane?! :crazyeye:

Najlepsze były kobiety, które siedziały na BISach za nami... :evil_lol: "Ten husky nie ma kątów!", "Okropny ma tył!" - to dzieciaku tosa inu, chociaż komentarz taki padał pod adresem większości wystawianych na BISach psów... Że okropne tyły, że grube, że takie, że śmakie... Nie ma to jak znajomość wzorców :razz:

No i to: [url]http://www.dogomania.pl/threads/142760-Jak-reagujecie-na-chamstwo-innych-psiarzy-2/page318?p=14870772#post14870772[/url] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Zdjęcia z bullowatych: [url]http://pl.tinypic.com/useralbum.php?ua=jzcS3IoR36b4mc%2BmpPFuxg%3D%3D[/url] Średnie miałyśmy miejsca, bo te ringi jakoś beznadziejnie były ustawione..[/QUOTE]

można kraść? i użyć np. na www - jak podpisać autora? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam - przejrzałam fotki i mam:
- wstawione już staffiki i bulle
- dobermany (wszystkie lub prawie wszystkie)
- leonbergery (j.w.)
- pana basseta
- wszystkie prezentacje BISów (podium)
- Młodych Prezenterów
- trochę rottków

Link to comment
Share on other sites

W klasie Baby - 1. Doberman; 2. Akita; 3. Kaukaz
W klasie Szczeniąt - 1. Husky; 2. Tosa inu; 3. West
Potem w użytkowych - 1. nie pamiętam, 2. na pewno jamnik szorstkowłosy; nie pamiętam miejsc 1, 3 i 4, ale w zwycięzcach były golden, flat i doberman...
Potem były polskie rasy - 1. Chart polski; 2. Polski gończy 3. Ogar polski i 4. Podhalańczyk
Weterani - 1. Belg, 2. Husky 3. Golden 4. Whippet
Młodzież - 1. Bokser, 2. Szpic wilczy 3. Amstaff
Okręg lubelski - 1. Gordon seter; 2. Beagle, 3. Jużak
Pary - 1. Whippety, 2. Setery irlandzkie 3. Szeltie 4. Jamniki długowłose

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']lok.2 na parach miały chyba setery czerwono-białe... ?

My rozpoczęliśmy MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI, V1,Zw.Mł.,NJwR !!! :loveu:
Na JH 5/5 bez kwalifikacji ;)

Ma ktoś coś mojego? Cairn terier, rudy, pies, klasa młodzieży :D[/QUOTE]

Nom, setery czerwono-białe, irlandzkie ;) Twojego to ja wygłaskałam i podziwiałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]agnethka [/B]wielkie dzięki za to że mogłam dojechać na wystawę (gdyby nie Wielka pomoc to bym do tej pory szła piechotą do Świdnika!!!!), dzięki za śliczne rozety i miłe spotkanie!
Mnie jakoś upał nie przeszkadzał - skorzystaliśmy z pożyczonego cienia na ringu labków.
Pierwsze koty za płoty. Panbazyl Herbu Bazyl w bejbikach 2 miejsce, za "jeszcze nieco niesforny ruch" czyli w tłumaczeniu na nasze - "weź se babo i połaź z psem na smyczy.....":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...