Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych- Lublin 13.06.2010r.


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sobie liczę jakoś 3 minuty na psa każdego i mniej więcej mam czas :evil_lol:

JH, według tego, co tu pisano jest o 13.30, ale ocena na naszym ringu, czyli 9, kończy się jakoś po 12, no, chyba że wlicza się do tego jakaś przerwa dla pana sędziego. Zobaczymy na miejscu, chyba, ze dowiem się wcześniej na 100% kiedy. 13.30 byłaby super, bo grzywacze (mam na JH) z ringu schodzą w okolicach 12.40.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś będzie jechał z Kielc/Katowic czy okolic? Potrzebujemy transportu dla tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185826-Niewidomy-Szaraczek-czeka-z-nadziej%C4%85.........%C5%BBywiec-(/page9?p=14822654#post14822654[/url] jest malutki i niewidomy, ma przyjechać do Lublina - bardzo prosimy, może ktoś da radę go zabrać?

Link to comment
Share on other sites

A nam zabrali Panią Izę:cry:, a tak chciałam mieć od niej opis. Pan Tyburczyk ma dużo do mnie cierpliwości, bo molestuję mailami różnymi i dostaję szybkie i konkretne odpowiedzi- bardzo dziękuję. Ale Pani Izy szetlandom nie chcą jednak oddać...buuuu W ogóle to ten rok jakiś dziwny- co w kraju sie zgłosimy to albo odwołane, albo sędziego nam zabiorą, a musimy pojeździć- poprzedni sezon własciwie dla nas nie istniał. No cóż mówi się trudno i jeździ dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Czy ktoś będzie jechał z Kielc/Katowic czy okolic? Potrzebujemy transportu dla tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185826-Niewidomy-Szaraczek-czeka-z-nadziej%C4%85.........%C5%BBywiec-(/page9?p=14822654#post14822654[/url] jest malutki i niewidomy, ma przyjechać do Lublina - bardzo prosimy, może ktoś da radę go zabrać?[/QUOTE]

mam miejsce ,nie ma problemu,żeby psiaka przewiezc ;-) jade z Sosnowca ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']hahaha... miało Cię nie być :D a Ti Ti ;)[/QUOTE]

No jednak mnie nie będzie, mam potwierdzone już, że jednak mam inny wyjazd w tym terminie :) a szkoda, bo jestem uzależniona od wystaw psów, no ale to uzależnienie trzeba leczyć :D Mam nadzieję, że do zobaczenia w Przemyślu na krajowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No jednak mnie nie będzie, mam potwierdzone już, że jednak mam inny wyjazd w tym terminie :) a szkoda, bo jestem uzależniona od wystaw psów, no ale to uzależnienie trzeba leczyć :D Mam nadzieję, że do zobaczenia w Przemyślu na krajowej :)[/QUOTE]

zobaczymy jak z tym Przemyślem wyjdzie, musimy to jeszcze "Przemyśleć" ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, czemu nie widziałam wcześniej tego tematu? Ja będę też :)

Myślicie, że mnie wpuszczą z burkiem? Co burek musi mieć? Aktualne szczepienia zapewne (tylko wścieklizna czy wirusówki też?). Chciałam kaganiec dla niej kupić, najchętniej fizjologiczny ale IPO-sklepu na bank nie będzie :( Ciekawa jestem, czy będzie jakiś "stragan z kagańcami" ;) Gdzie mogę uzyskać taką informację? Zadzwonić do oddziału?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Aaaa, czemu nie widziałam wcześniej tego tematu? Ja będę też :)

Myślicie, że mnie wpuszczą z burkiem? Co burek musi mieć? Aktualne szczepienia zapewne (tylko wścieklizna czy wirusówki też?). Chciałam kaganiec dla niej kupić, najchętniej fizjologiczny ale IPO-sklepu na bank nie będzie :( Ciekawa jestem, czy będzie jakiś "stragan z kagańcami" ;) Gdzie mogę uzyskać taką informację? Zadzwonić do oddziału?[/QUOTE]

Ja się zabieram z tą oto dziewoją :evil_lol: i jej towarzyszem serca :evil_lol: i [B]będę miała aparat[/B] - kto chce fotki, krzyczeć kiedy i gdzie będzieta ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Jak z tego planu sędziowania wywnioskować coś na temat godzin?
Jeśli wszystkie rasy, które mnie interesują są zapisane jako pierwsze w danych ringach, to znaczy, że akurat one zaczynają i będę musiała wybierać pomiędzy interesującymi mnie rasami? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...