Jump to content
Dogomania

PInczer Musztarda dwukrotnie uratowana,jest bezpieczna,aż trudno w to uwierzyć.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e tam... to jest jakaś taka Pinda alo Zgaga, Furia... no nie wiem...Zdzira...mój kot jest tępy i nazywa się Dzida...Tępa Dzida... więc skoro pies jest wredny to też musi mięc wredne imię

Musztarda brzmi wrednie...Sarepa od Sarepskiej:P Helga ktoś rzucił - rewelacyjne:P

Link to comment
Share on other sites

Na razie mówimy do niej Zołza. Ale to tymczasowo, bo jakoś trzeba. Mucha rzeczywiście brzmi zbyt konwenjonalnie, ale jak na razie wygrywa. Pasuje jej bardzo do wyrazu twarzy.
Jutro wracają do domu dzieciaki i jak nie podejmę decyzji to konkurs na imię wyrwie nam się spod kontroli. Dziewczyny nazwą ją jakoś po królewieńsku i z różowym wydzwiękiem i będzie pozamiatane...

Link to comment
Share on other sites

Na razie mówimy do niej Zołza. Ale to tymczasowo, bo jakoś trzeba. Mucha rzeczywiście brzmi zbyt konwenjonalnie, ale jak na razie wygrywa. Pasuje jej bardzo do wyrazu twarzy.
Jutro wracają do domu dzieciaki i jak nie podejmę decyzji to konkurs na imię wyrwie nam się spod kontroli. Dziewczyny nazwą ją jakoś po królewieńsku i z różowym wydzwiękiem i będzie pozamiatane...

Link to comment
Share on other sites

U nas w rodzinie panowało zawsze przekonanie, że to pies rządzi w domu. Stąd pojawiały się takie "władzowe" imiona jak Major, czy Premier. Przychodzi mi więc jeszcze do głowy imię Mafia.
No a idąc za wizją Brązowej, która każe mi robić dla niej sweterek w żółto-czarne pasy, zastanawiam się nad Mają.

Link to comment
Share on other sites

Albo Szerszenica :) Jak dzieciaki wrócą to pewnie będzie Barbie :-/

Słuchajcie dostałam taką prośbę o pomoc:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180794-3MIASTO-pies-do-uA-pienia-potrzebny-tymczas-pilne?p=14203011#post14203011[/URL]
Mój pomysł zamieściłam, może ktoś ma inny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Albo Szerszenica :) Jak dzieciaki wrócą to pewnie będzie Barbie :-/

Słuchajcie dostałam taką prośbę o pomoc:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180794-3MIASTO-pies-do-uA-pienia-potrzebny-tymczas-pilne?p=14203011#post14203011[/URL]
Mój pomysł zamieściłam, może ktoś ma inny?[/QUOTE]

cóż,bycie uspionym przez weta,przy właścicielce,zanim sie trafi do schroniska,nie jest najgorszą życiową perspektywą.Znam gorsze.
Moze jakieś ludzkie imie dla suczki? Kunegunda,czyli Kundzia?

Link to comment
Share on other sites

A wczoraj byłam u weta. Mała ma bardzo poważne zapalenie spojówek, ale za kilka dni powinno być już dobrze. Generalnie jest w bardzo dobrej kondycji, waży 4,5 kg i z dziwnych rzeczy ma mleko w tych swoich wielkich cyckach. Brązowa, ten weterynarz pamięta kiedy robił tą cesarkę? Mam nadzieję, że nie zdążyli jej ponownie zaciążyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...